Opinie Hotel Succi***

3,6
Pogoda

30  °C

25 lipca 2014

Niestety, jeszcze nie są dostępne żadne zdjęcia. Dodaj zdjęcie
2 opinie
Opinie Hotel Succi***
Via Portofino, 42, Anzio

Hotel Succi wyniki 5,3 z 10, na podstawie 2 opinie
Anzio Hotel Succi*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Włochy - zobacz inne miejsca noclegowe. Lacjum - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Succi*** z innymi miejscami noclegowymi w Anzio.
Proszę czekać...

6,0
4,0
5,0
1,0

04.08.2011 Przyjeżdżając tam trochę się zawiodłam, tzn. na hotel nie narzekałam. Plaża jest o rzut kamieniem, wystarczy przejść przez drogę i zejść po schodach. Hotel ma swoją plażę za co duży plus.
Jeśli chodzi o dyskoteki to jest ich kompletny brak jedynie po przejściu 6km w centrum Anzio są jakieś kluby i port. Można tam dojechać także pociągiem, stacja jest oddalona od hotelu jakieś 2km.
Zwykłe sklepy z jedzeniem są niedaleko, otwarte od rana do wieczora z przerwą od 14-17 - sjesta.
Myślę, że Anzio to dobre miejsce do wyciszenia, pospacerowania po plaży, odpoczynku. Ludziom w moim wieku - 18 lat, którzy chcą się pobawić polecam wybrać inne miejsce :)

Z partnerem, Lipiec 2010
"Nigdy więcej"tłumacz
Kamil
2,0
7,0

17.01.2011 Dostałem pokój w nieodnowionej części, w której pokoje dostają jedynie Polacy - Włosi mieszkają w części odnowionej. W pokoju było pełno karaluchów. Po złożeniu skargi u obsługi dostałem pokój w odnowionej części hotelu. Pod moją nieobecność obsługa hotelu zapakowała moje rzeczy to worków na śmieci!!! i przeniosła mnie do pokoju z karaluchami - właściciel twierdził, że spryskał pokój jakimś środkiem i już nie ma robactwa. Masakra!!!

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Ile szklaneczek alkoholu pijesz w ciągu dnia podczas wakacji?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji