Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Węgry? Below you can find all hotele in Węgry.

Znajdź najlepsze ceny

Węgry - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

1 403 Hotele Węgry

Szukaj w wynikach:

Węgry nowa miłość

Jeżeli chcemy spędzić wolny czas w ciekawym miejscu to warto wybrać się na Węgry w wakacje. Wrzesień to wprost wymarzony czas aby się tam udać, zwłaszcza jeśli jesteśmy miłośnikami wina.

Węgry wyniki 7,3 z 10, na podstawie 1290 opinie

Jeżeli chcemy spędzić wolny czas w ciekawym miejscu to warto wybrać się na Węgry w wakacje. Wrzesień to wprost wymarzony czas aby się tam udać, zwłaszcza jeśli jesteśmy miłośnikami wina.

W tym czasie odbywa się winobranie, warto zatem udać się do Budapesztu gdzie odbywa się największy festiwal wina. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji, od degustacji po udział w zbiorach. Jeśli wino to i dobra kuchnia, wybierając się na Węgry na wczasy warto poświęcić chwilę aby spróbować tamtejszych specjałów, gdyż miejscowa kuchnia jest pełna aromatycznych pikantnych przypraw, mięs oraz świeżych ryb.

Ponadto wczasy na Węgrzech mogą nas mile zaskoczyć, nie jest to najpopularniejszy kierunek urlopowy Polaków, zapewne dlatego, że wakacje kojarzą nam się głównie z morzem albo górami.Warto jednak wybrać się na wczasy na Węgry chociażby po to by móc się rozkoszować piękną i wciąż jeszcze nieco dziką przyrodą. Węgry w wakacje to również wiele atrakcji sportowych odbywających się nad Balatonem oraz czynnie działające źródła termalne.

Kolejnym powodem żeby wybrać się na Węgry na wczasy to łatwość dostępu, w podróż możemy wybrać się zarówno samolotem jak i rodzinnie samochodem. Węgry last minute to opcja, z której naprawdę warto skorzystać, bowiem biura podróży mają do zaoferowania wiele atrakcji w dobrych cenach. Na wczasy na Węgry warto pojechać również ze względu na liczne atrakcje jakie oferują miasteczka turystyczne. Warto zapomnieć na chwilę o dotychczas najpopularniejszych kierunkach wakacyjnych i skorzystać chociażby z oferty Węgry last minute, a nie będziecie zawiedzeni.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Parki wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Chalety, Hostele, Domy wiejskie, Lodges/chaty, Pensjonaty i Wille Węgry - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Węgry - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Węgry. Najlepiej oceniane miejsca to: Budapeszt, Siófok, Balatonfüred i Keszthely. Węgry - popularne atrakcje turystyczne to: Orszaghaz-gmach Parlamentu, Plac Bohaterów i Halászbástya-Baszta Rybacka.