Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Walia? Below you can find all hotele in Walia.
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

773 Hotele Walia

Szukaj w wynikach:

Kto interesuje się celtycką kulturą i tradycja winien koniecznie wybrać się do Walii na wczasy. Bogata historia regionu oraz ciekawy folklor sprawiają, iż jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc Wielkiej Brytanii.

Kto interesuje się celtycką kulturą i tradycja winien koniecznie wybrać się do Walii na wczasy. Bogata historia regionu oraz ciekawy folklor sprawiają, iż jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc Wielkiej Brytanii.

Teren kraju to gównie wyżyny i pasmo Gór Kambryjskich. Nic więc dziwnego, że wydał on twardych i odważnych wojowników, którzy żeglowali po niemal całym, znanym ówcześnie świecie. Obszerny zbiór legend i podań sprawia, iż wakacje w Walii to okres magiczny. Zabytkowy zamek Caernarfon odnosi się do zgoła innego okresu historii, niemniej stanowi ważną atrakcję turystyczną, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wczasy w Walii to wspaniała okazja do skosztowania wyrobów lokalnej kuchni. Na szczególne zainteresowanie zasługuje Cawl – specjalny gulasz przygotowywany z walijskiej jagnięciny i warzyw, które wspaniale harmonizują z regionalnymi wyrobami piwowarskimi takimi jak: Snowdonia Ale, czy Anchor Liberty Ale. Piwa górnej fermentacji to prawdziwy przysmak regionu, a wymienione odmiany stanowią prawdziwą gratkę dla wszystkich chmielowych smakoszy. Szkoda, że oferty: Walia last minute nie zapewniają tego rarytasu w cenie, jednak okoliczne puby powinny sprawnie rozwiązać ten kłopot. Po zaspokojeniu kubków smakowych warto nacieszyć oczy.

Udane wakacje w Walii to obowiązkowa wizyta w Parku Narodowym Snowdonia, który oferuje niezapomniane widoki śnieżnych szczytów i satysfakcjonującą wspinaczkę. Nagrodą jest oczywiście dotarcie do szczytu, a raczej roztaczające się z niego widoki. Walia i wczasy to połączenie odpoczynku z intensywnymi wrażeniami smakowymi i wizualnymi, które wynagrodzą wszelkie koszta, nawet jeśli nie udało nam się złapać okazji - Walia last minute. Kto spędził wczasy w Walii choć jeden raz, ten zna prawdę. Piękno regionu jest warte każdej ceny.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Parki wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Chalety, Hostele, Zamek, Lodges/chaty i Pensjonaty Walia - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Walia - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć film video z Walia. Najlepiej oceniane miejsca to: Llangollen. Walia - popularne atrakcje turystyczne to: Cardiff Castle, Zamek Caernarfon i Zamek Conwy.