Data przyjazdu
Data wyjazdu
Od € 220
Najniższa znaleziona cena.
Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert hoteli w najniższych cenach!
Caribbean World Borj Cedria Club****
7,4
21 opinie
Opinie Hotel Caribbean World Borj Cedria Club****
Zone Touristique Bp 47, 02050, Tunis / Borj Cedria

Hotel Caribbean World Borj Cedria Club wyniki 7,4 z 10, na podstawie 21 opinie
Tunis / Borj Cedria Hotel Caribbean World Borj Cedria Club**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - film video - Hotel w - Caribbean World Borj Cedria Club****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Tunezja - zobacz inne miejsca noclegowe. Tunezja - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Caribbean World Borj Cedria Club**** z innymi miejscami noclegowymi w Tunis / Borj Cedria.
Proszę czekać...

Z partnerem, Lipiec 2013
"Tydzień w raju"tłumacz
Justyna
8,0

23.07.2013 Ogólnie świetny hotel, czysty i zadbany. Nie jest duży, składają się na niego bungalowy. Położony jest bezpośrednio przy plaży ( nie trzeba wstawać rano żeby rezerwować leżaki) na terenie hotelu duży basen zarówno z płytką i głęboką wodą.
Bardzo dobre jedzenie ( kurczak indyk wołowina owoce morza zapiekanki pizza spaghetti i przepyszne desery) . Obsługa bardzo się stara wszyscy są uśmiechnięci i pomocni, szczególnie jeden z animatorów - Rico, który pomagał nam w każdej sytuacji i chętnie przysiadał się do nas wieczorem po animacjach, które odbywały się w hotelu obok, bo w naszym było zbyt mało ludzi. Hotel ma własną dyskotekę.
Pokoje urządzone skromnie ale funkcjonalnie, jednak nie ma obiecanej w katalogu suszarki. Codziennie rano ktoś sprząta pokój.

Grupa, Sierpień 2012
"Super hotel"tłumacz
Patrycja
10,0

31.08.2012 Byłam w tym hotelu 2 tygodnie. Pokoje standardowe z klimatyzacją ,telewizorem, balkonem sprzątane codziennie. Jedzenie monotonne (codziennie to samo), lecz można wybrać rzeczy, które są dobre. Animacje świetne. Codziennie mini disco dla dzieci, a następnie dla dorosłych. Personel przyjazny, jeśli czegoś potrzeba pomogą. Położenie hotelu super, gdyż 2 km od stacji kolejowej skąd można się wszędzie dostać bardzo tanio, a w dobrych warunkach.

Z partnerem, Maj 2012
"Super miejsce,polecam"tłumacz
joanna
10,0

17.05.2012 Witam.Właśnie wczoraj wróciliśmy z mężem z tego hotelu.Było cudownie i wbrew tych idiotycznym opiniom polecamy ten hotel parom jak i rodzicom z dziećmi.Zgadzam się z tym,że wokół hotelu to prawdziwy plac budowy,ale to chyba inwestycje na przyszłość tej miejscowości.Ale cisza brak zgiełku miasta to tylko pozytyw.Personel jak najbardziej przyjazny i pomocny,najmilszy ten w restauracji ale animatorzy przebiją wszystkich.to cudowni młodzi ludzie,którzy są wiecznie uśmiechnięci i przesympatyczni.Cena bardzo adekwatna do obsługi i warunków.Restauracja duża,czysta.Kelnerzy mili,kucharze świetni,a jedzenie znakomite i bardzo,bardzo dużo i bardzo urozmaicone,polecam ciasta-mniam,mniam.Pokoje ok,dając parę euro przy meldowaniu standard się podnosi.Sprzątane są codziennie,ze zmianą pościeli i wymianą ręczników włącznie.Polecamy rodzinom z dziećmi,dużo zabaw i animacji.Ale co nas najbardziej urzekło?Animatorzy,to cudowni młodzi ludzie,zawsze uśmiechnięci i mili,ich animacje to mistrzostwo świata.

Hotel - Caribbean World Borj Cedria Club**** - Najniższe ceny znajdzie...

Rodzina z małymi dziećmi, Sierpień 2011
"Rewelacja"tłumacz
Marzena
10,0

13.09.2011 Witam , przychylam się do wystawionej poniżej opini dotyczącej tego hotelu.Byłam z rodziną z dwójką dzieci w sierpniu na dwutygodniowym pobycie i chciałam z góry zaznaczyć,że… więcej » « mniej
pobyt uważam za udany w 100%. Przed wyjazdem naczytałam się mnóstwo negatywnych opinii i naprawdę bałam się jechac nie wiedząc co tam zastanę.Okazało się, że są grubo przesadzone, ludzie czepiają się wszystkego zamiast skupic się za wypoczynku , dobrym samopoczuciu i zabawie.Dla mnie wszystko było ok.co do jedzenia ( wiadomo jedzenie arabskie różnie się od naszego) ale trzeba byc na to przygotowanym a nie marudzic i szukać dziury w całym , każdy znajdzie coś dla siebie .Baseny i animacje zasługują na najwyższą notę. Polecam .Co do biura nie mam żadnych zastrzeżeń.

Rodzina z małymi dziećmi, Kwiecień 2011
"Może być - za te pieniądze"tłumacz
Baska
4,0
7,0

30.04.2011 Hotel ładny, ale już trochę przyniszczony. Jedzenie dobre. Super animatorzy.
Basen czysty, ale uwaga - dzieci kaleczyły stopy na brzegu basenu o plastikowe kratki odpływowe. Przed sezonem aqua park nieczynny. W pokojach problemy z ciepłą wodą, trzeba było dużo spuścić wody, żeby poleciała ciepła.
Koniecznie zabrać ze sobą baterię R9 - do sejfu (bo tam kosztuje 10,5 dinara).
Rezydentka - w kręconych rudych włosach - beznadziejna. Zabrała nas na wycieczkę do frigia park z wieczorem afrykańskim, na zoo była 1 godzina, gdzie na miejscu byliśmy o 15:45 (a ostatni pokaz fok był o 15:00). Przez zoo przebiegliśmy, a wieczór afrykański do bani - niedobre jedzenie, przedstawienie nudne. O zobaczeniu delfinarium nie było mowy - ostatni pokaz był chyba o 16:00. Ci co weszli do delfinarium nie zobaczyli zoo i odwrotnie. Polecam wyjazd samemu taksówką.
Wycieczka objazdowa do Tunisu, Kartaginy, Sidi Bou Said, muzeum mozajek - ciekawa - przewodniczka Waleria - całą drogę opowiadała

Z partnerem, Wrzesień 2010
"Polecam"tłumacz
andrzej
8,0

13.12.2010 Hotel położony na uboczu lecz nie przeszkadza to w podróżowaniu ponieważ nie daleko od hotelu dostępna jest stacja kolejowa . Także wszystko zależy od nas samych jak zaplanujemy sobie czas jedni wolą odpoczywać na leżakach inni zwiedzając . Wracając do hotelu jest on bardzo duży z daleka wygląda na ładny i bardzo zadbany natomiast z bliska widać odpadającą farbę tynk i tym podobne . Na pochwałę zasługuje obsługa pokojówka codziennie zmieniała pościel i ręczniki a kelnerzy uwijali się jak mrówki . Woda w basenie czysta lecz mocno chlorowana aqua park według pani z biura podróży miał być bezpłatny na miejscu okazało sie że trzeba zapłacić 5 dinarów . Animatorzy oferują dużo rozrywek jak choćby szczelanie z łuku gra w bulle czy mini golf a wieczorami ciekawe przedstawienia nie tylko dla najmłodszych .Kuchnia monotonna powtarzające się potrawy bardzo smaczne pieczywo . Piwo rozrobione z wodą . Podsumowując polecam wszystkim którzy za 1400 zł są w stanie przeboleć niedociągnięcia hotelu.

Z partnerem, Wrzesień 2010
"Spodziewaliśmy się czegoś lepszego"tłumacz
Krzysiek
6,0

10.09.2010 W tym hotelu byliśmy z biura podróży, któremu za organizacje dajemy zdecydowane 1. Zdjęcia które widnieją na stronie internetowej biura mające przedstawiać w/w hotel tak naprawdę niewiele maja wspólnego z rzeczywistością głownie chodzi mi o pokazany na zdjęciu aquapark, który należy do ośrodka caribbean world mahdia. Hotel Caribbean World Borj Cedria nie zasługuje na przyznane mu 4 gwiazdki- co najwyżej 3. Plaża- SYF pełno śmieci, w morzu pływające worki, papierki, itp.
Kuchnia to jedyne co można polecić w tym hotelu.
Polka na recepcji - żenada- już lepiej można dogadać się z miejscowymi
Rezydentka - pojawiła się tylko gdy miała do zaoferowania wycieczki fakultatywne
Alkohol w hotelu - piwo z wodą, każdy inny mocniejszy alkohol trącił paskudnym bimbrem, soki ze źle rozmieszanego proszku
W dzień wyjazdu musieliśmy opuścić pokój do 12 pomimo tego, że na siódmą noc powinniśmy mieć jeszcze pokój, koczowaliśmy na walizkach do 19, przebierając się w toalecie przy basenie

Rodzina z małymi dziećmi, Sierpień 2010
"Nigdy wiecej /Nie polecam"tłumacz
Justa
8,0

04.09.2010 Polozenie hotelu beznadziejne. Pokoje brudne z grzybem, smrod, brak wody , jedzenie nie za specjalne,brak talerzy badz wszystkie myte na szybko (resztki jedzenia na talerzach),plaza brudna z dzikimi psami . Drinki i napoje podawane w plastikowych kubkach, okropnosc.
Standard najwyzej ma 1i pol gwiazdki ,odradzam

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2010
"Swietne Miejsce"tłumacz
Arbuz
10,0

17.08.2010 Hotel jest w pozadku,full wypas dla dzieci a ci co nazekaja to niewiem co oczekiwali za te pieniadze,no ale wiemy ze Polacy to narod ktory lubi nazekac,zeby nic nie wydac a jak najwiecej wyciagnac.Ja nie nazekam i polecam

Rodzina z dużymi dziećmi, Czerwiec 2010
"Nigdy Więcej!!!!!!!"tłumacz
Krzysiek
3,0

10.07.2010 Swój pobyt wspominam nie zbytnio miło.Hotel jest bardzo duży brakuje leżaków na plaży i przy basenie. Przez dwa tygodnie nie mogłem doprosić się koca od obsługi i rezydentów oni ogóle nic nie załatwiają nie są w stanie załatwić najprostszej rzeczy.Jedzenie kiepskie i ciągle się powtarza to samo. Pewne rzeczy na stołówce znikały bardzo szybko a później nie były już donoszone. Będąc tam ciągle słyszałem narzekania innych polaków na klimę, brak pościeli, nie zamykające się okno balkonowe itp.Jednym słowem hotel niegodny polecenia innym rokadą.Hotel położony na uboczu jakaś dziura.KICHA KICHA I KICHA.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Po którym kraju najbardziej lubisz jeździć samochodem?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji