Opinie Hotel Jinene Beach & Royal Jinene***

242 opinie
Opinie Hotel Jinene Beach & Royal Jinene***
Boulevard 7 Novembre, 4000, Sousse

Hotel Jinene Beach & Royal Jinene wyniki 7,4 z 10, na podstawie 242 opinie
Sousse Hotel Jinene Beach & Royal Jinene*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - film video - Hotel w - Jinene Beach & Royal Jinene***. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Tunezja - zobacz inne miejsca noclegowe. Tunezja - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Jinene Beach & Royal Jinene*** z innymi miejscami noclegowymi w Sousse.
Proszę czekać...

Rodzina z dużymi dziećmi, Sierpień 2014
"Wspaniałe miejsce"tłumacz
Ewa
10,0

25.08.2014 Hotel Jinenne jest ładny,ma miłą obsługę, szczególnie jeśli chodzi o animatorów. ciężko pracowali,by uatrakcyjnić dzień gościom.

Z przyjaciółmi, Kwiecień 2013
"Można polecić średnio wymagającym gościom"tłumacz
IRENEUSZ
4,0
4,0

06.06.2013 Przeszkadza sąsiedztwo ruin budynków i gospodarstw z kozami.
Hotel dość przyjemny. Kuchnia smaczna, Przeszkadza przypisanie osoby do stolika. Ciasno w restauracji. Ubóstwo napoi w barze.Ogród zadbany, Zaniedbane pokoje. Czyściutka, codziennie zadbana plaża. Personel przyjazny - szczególnie w recepcji i restauracji oraz na plaży.
Brak atrakcji dla dzieci.

Z partnerem, Grudzień 2009
"Idealny na wiosnę i jesień"tłumacz
Zwijntjes
8,0

08.12.2009 Byliśmy tutaj przez tydzień ( dobra oferata all-in za 210 euro) i świetnie się bawiliśmy. Ponieważ było niewiele osób w Jinene Beach, zostaliśmy zakwaterowani w luksusowym Jinene Royal. Niestety każdego wieczoru od 21.30 przez półtorej godziny słyszeliśmy hałasy z części rozrywkowej. Pokoje przestronne i czyste i jak się ma szczeście to z widokiem na morze. Między hotelem a plażą znajduje się jakiś zaniedbany teren prywatny, ale to mało dokuczliwe. Mieliśmy all inclusive i jesteśmy zadowoleni z jakości jedznia i picia. Trochę ograniczony wybór alkoholi, zarówno piwa jak i wina. Plaża bardzo mała. Mimo że jest w grudniu dość rześko, to przy zabezpiczeniu od wiatru można posiedzieć w strojach, np. pzry barze na plaży gdzie podawano pyszną kawę ( za dodatkową opłatą). Polecamy wybrac sie albo przed albo po głównym sezonie. Taksówka do centrum Sousse kosztuje 4 dinary (2,20euro) , zajmuje niecałe 10minut

Hotel - Jinene Beach & Royal Jinene*** - Najniższe ceny znajdziesz w:

"Stosunek ceny do jakości dobry, ale nigdy więcej"tłumacz
Jan
7,0

26.11.2009 Byłam przez 1 tydzień, pokój był dobry i było też sprzątane codziennie. Jedzenie było takie sobie..Kawa i inne napoje bardzo niedobre ( lepiej weźcie kawę rozpuszczalną). Personel przyjazny, ale było mało ludzi w hotelu. Nie podobało mi się nagabywanie przez sprzedawców w holu i przy basenie. Ale oprócz tego za niską cenę spędziłam słoneczny tydzień.

Z partnerem
"Dobry hotel"tłumacz
willem
9,0

08.11.2009 Nie rezerwuj Jinene beach jest bardzo niedobry(jest odnawiany), a za to Royal Jinede hotel w stosunku ceny do jakosci jest super, wspanialy. Personel jest bardzo przyjazny, a jedzenie jest zawsze dobre, nie mamy zadnych skarg byly to fajne i ladne wakacje!!!

Z partnerem
"Stosunek ceny do jakosci: dobry"tłumacz
Hugo
8,0

08.11.2009 Bylismy tu od 31/10 do 7/11. Spokojna muzyka na basenie, nie ma rosjan, swietnie! Wieczorami dobra animacja, ale malo zainteresowanych. Jedzenie jest ograniczone ale dobre i zroznicowane. Duzy i ladny pokoj, lazienka tez dobra. Jezeli chcesz prawdziwego all inclusief, musisz sie gdzie indziej wybrac, bo to pozostawia duzo do zyczenia: w barze na plazy nie dostaniesz nawet piwa, jedynie napoje i woda!! Przy basenie mozez dostac piwo i 1 rodzaj koktajlu. Polowa gosci ma half pension!!! Plaza sklada sie z 2 paskow ze sciana pomiedzy, ochrona przed wiatrem. Plaza jest zadbana (fajny piasek), idalna na plywanie, nawet na poczatku listoopada woda jest ciepla. Mielismy tu fajne wakacje za niewiele.

Z partnerem, Listopad 2009
"Dobry hotel po sezonie royal jinene"tłumacz
jud en elly
8,0

15.11.2009 za 311.- to dobry hotel jedzenie jest bardzo dobre , przyjeżdżamy juz 6 lat do Tunezji, a jedzenie w tym hotelu jest jedno z najlepszych, mały wybór, ale pyszne. Pokoje sa duże i czyste, a osobna toaleta to tez przyjemność. Jadalnia nie zawsze jest czysta, a pojemniki z cornflakes mogliby tez częściej myc, ale w tych krajach czasami nie powinno się na wszystko zwracać uwagi, było bardzo spokojnie, personel jest również bardzo przyjazny, ale będąc szczerym w sezonie nie chcielibyśmy tu być, wtedy jest tez tak tłoczno, jadalnia i basen za Male, a jeżeli chodzi o miejsca do leżenia, to nie wystarczająco. Niedaleko plaży umieszczone sa dwa hotele, wiec w sumie to plaża tez jest za mała na tyle ludzi, a kuchnia tez sobie nie poradzi. Ceny tez sa wyższe i nie warte tego. Spędziliśmy tu milo czas.

Z przyjaciółmi
"Fajny hotel, dobra cena/jakość"tłumacz
Jessica
8,0

26.10.2009 dobry hotel, smaczne i urozmaicone jedzenie. Śniadanie bardzo dobre! Personel przyjazny i pomocny. Zadbany i porządny.fajny na wyskok na tydzień! Rozrywki całkiem kiepskie (ale wtedy nie było okresu wakacyjnego i hotel był zajęty w 1/3) więc to też może zależeć. jeżeli szczęście dopisze, będziesz siedział w rojalnej części. Jinene beach jest bardzo stara i prosta.

Rodzina z dużymi dziećmi
"Fajny na tygodniowy wakacyjny wypad"tłumacz
rob 010
5,0
3,0
8,0

25.10.2009 fajny hotel, jedzenie nie było wyjątkowe, wieczorami bardzo głośno od rozrywek. All inclusive ze słąbymi drinkami (fuj) i dużą ilością młodzieży, które chcieli sprzedawać możliwośći sportów wodnych i one nie zawsze przychodzą, więc dobrze się dowiedz, co dostaniesz za swoje pieniądze.Szkoda, że nie można się spokojnie przejść aleją bez beznadziejnego trąbienia taksówek. Poza tym było przyjemnie za małe pieniądze.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2009
"Bardzo przyjemny urlop"tłumacz
Magda
5,0
6,0

06.11.2009 Hotel ma wyjątkowo dobre wyżywienie. Byłam w Tunezji 3 razy i jak na obiekt 3* nie mam najmniejszych zastrzeżeń - zaskoczono nas nawet kotletami schabowymi!
Jeśli chodzi o położenie to jest dokładnie w połowie drogi do Sousse i Portu El Kantoui (prosta droga, na długi spacer bądź do wyboru do koloru: motory, bryczki, taksówki za dosłownie grosze).
Jedyna rzecz która rozczarowuje to plaża, która jest szerokości jednego leżaka, jednak nikt na to specjalnie nie narzekał.
W okolicy wiele sklepów!
Pokoje ogromne, ładnie urządzone - choć nie pierwszej nowości to jednak zadbane. Naprawdę przyzwoity urlop w bardzo dobrej cenie. Polecam z czystym sumieniem.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Po którym kraju najbardziej lubisz jeździć samochodem?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji