Opinie Hotel Thalassa Village Skanes****

70 opinie
Opinie Hotel Thalassa Village Skanes****
Route Tourisrique Skanes - BP 62, TN-5065, Monastir en Skanes

Hotel Thalassa Village Skanes wyniki 6,3 z 10, na podstawie 70 opinie
Monastir en Skanes Hotel Thalassa Village Skanes**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Thalassa Village Skanes****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Tunezja - zobacz inne miejsca noclegowe. Tunezja - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Thalassa Village Skanes**** z innymi miejscami noclegowymi w Monastir en Skanes.
Proszę czekać...

5,0
2,0
2,0
4,0

08.10.2012 Takiego poziomu syfu i impertynencji jak w tym hotelu w życiu nie widziałem. Restauracja.... stołówka.... jadłodajnia - nie wiem jak to nazwać to po prostu jeden wielki chlew. Brudne naczynia, brudni kelnerzy, poczucie totalnej niemocy - nic nie da się zrobić bo to taka kultura.... brudasy, fleje, nieroby i do tego opłaceni jeszcze z mojej kasy, brudna plaża, brudne leżaki, po prostu totalne dziadowstwo, niechlujstwo i zupełny brak elementarnych zasad kultury panujących w cywilizowanych europejskich krajach.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2012
"Tak sobie"tłumacz
Anna
5,0
4,0

01.07.2013 Pokoje i łazienki duże. Czystość pozostawia wiele do życzenia. Wanna była brudna, na kranie i srebrnych elementach brudne zacieki, kafelki brudne. W naszym pokoju były tylko mrówki ale u znajomych były dwa karaluchy. Baseny fajne, bradzik dla dzieci również. Animacje ciekawe, mini disco dla dzieci. W barach bardzo często brakuje szkła więc głównie wieczorami trzeba się nastać. Jedzenie...hm... To jest pewnie kwestia gustu. Jak czytałam przed wyjazdem na forach to strasznie akurat to zachwalali ale ja niestety nie mogę dobrego słowa o jedzeniu powiedzieć. Owszem wszystkiego dużo ale smak... Moje dzieci żyły o samych suchych bułkach, babkach i sporadycznie pizzy czy frytkach. To że w hotelu jest opcja all to nie do końca można się tym cieszyć. Między posiłkami miały być przekąski w barze na plaży. Niestety po zamknięciu restauracji nie dostanie się już nic.

Z partnerem, Lipiec 2011
"Znakomite wspomnienia"tłumacz
Marcin
9,0

30.03.2012 Hotel leży na dużym terenie w pobliżu pięknej piaszczystej plaży. Pokoje ładne, zadbane. Atrakcją są z pewnością codzienne nocne animacje na scenie( bardzo zróżnicowane i ciekawe + karaoke), oraz podczas dnia na basenie. Raz w tygodniu dyskoteka na plaży. Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone. O 24 godzinie można było liczyć na świeżą pizzę. Odległość od centrum nie jest znaczna jednak wymaga to korzystania z taxi bądź tanich busów. W hotelu trudno jest się nudzić, jest po prostu znakomicie. Jeżeli chodzi o leżaki to lepiej rezerwować rano. Goście w znakomitej mierze pochodzenia francuskiego. Jedynym mankamentem nie dotyczącym zupełnie hotelu jest fakt, iż w morzu znajdują się meduzy średnio przez 2-3 dni w tygodniu (jest to normalne w tym rejonie Tunezji), przez ten czas trudno jest o kąpiel w morzu aczkolwiek atrakcje w postaci rowerków wodnych, skuterów wodnych itp. pozwalają na znalezienie alternatywnego rozwiązania:)
Każdy znajdzie coś dla siebie w każdym wieku !! POLECAM GORĄCO!!

Hotel - Thalassa Village Skanes**** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Z partnerem, Lipiec 2011
"Nigdy więcej"tłumacz
Inuyasha
1,0
1,0

21.08.2011 Kradną!!! sprzątaczki źle sprzątają, hotel ma wiele plusów jak zaznaczyłem, ale nie warto, w sprawie kradzieży nie podjęto żadnych działań, mimo wielu podejść do szefostwa hotelu, sprawa była całkowicie ignorowana. Pani rezydentka też nie służyła zbytnią pomocą, a dodatkowo próbowała zataić tą sprawę przed innymi gośćmi. Słyszałem, także o innych przypadkach kradzieży od innych uczestników, ale Pani rezydent i pracownicy hotelu każdemu mówili, że to przypadek i że się pierwszy raz takie coś zdarzyło. kradną następujące rzeczy: firmowe ubrania, firmowe kosmetyki (szczególnie jak są prawie pełne np. nivea), buty, koszule, bluzy, plecaki, kremy, bieliznę, a nawet podpaski. Sejf tutaj to mus!
ODRADZAM

Z przyjaciółmi, Kwiecień 2011
"Polecam świetny,fantastyczny dla rodzin z dziećmi"tłumacz
Bożena
10,0

08.01.2012 Super wakacje, świetne jedzenie, codzienne anomacje dla dzieci i dla dorosłych. Byłam tam w maju z partnerem, ale na pewno wybierzemy sie tam z dziećmi, nie bedą się nudzić, brak mi było jedynie siłowni która miała być darmowa, a po przyjeździe okazało się że kosztuje chyba 10 TD=20PLN za 1godz. nie tylko ja z oferty przeczytałam że siłownia jest gratis, wiele innych osób też.Animacje super, bawiły do łez.Naprawdę warto

Podróż grupowa, Październik 2010
"Bardzo polecam ThalassaVillageSkanes****wMonastir"tłumacz
Kamil
10,0

21.10.2010 Cóż tu dużo mówić Wspaniale, cudownie, niezapomniane chwile, piękne widoki, obsługa bardzo miła, bardzo dbają o turystów, żal odjeżdżać (byłem tydzień), JA TAM WRÓCĘ NA 100%
P.S
Nie zastanawiaj się tylko tam jedź NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ
Pozdrawiam

Podróż grupowa, Lipiec 2010
"Napewno tam wrócę!"tłumacz
San
10,0

10.08.2010 Wszystko super, naprawde polecam ten hotel każdemu kto chciałby odpocząć od szarej codzienność. Jedzenie bardzo smaczne, bardzo duży wybór, kelnerzy przemili, grupa animacyjna świetnie zabawia gośći, bezpiecznie. Posciel codziennie zmieniana, polecam ten hotel wszystkim osobom z dziecmi i nie tylko. Atmosfera w tym hotelu bardzo fajna, świetny klimat, wieczorami dyskoteki na plazy jak i na terenie hotelu. :):* naprawde warto

Z przyjaciółmi, Lipiec 2010
"Świetne miejsce"tłumacz
iwona
10,0

21.07.2010 Super miejsce obok siebie dwa baseny,bary,restauracja,kryty basen z jacuzzi, plaża.Pyszne jedzenie,duży wybór,pyszne owoce,lody,ciasta. Pieką w piecu bardzo dobra pizzę do godziny 24. Cały czas się coś dzieje.W hotelu jest ponad 20-osobowa grupa animatorów.Trzy polskie animatorki Jola,Natalia i Ania(Mojemu mężowi najbardziej podobała się Natalia :). Wszystkie serdecznie pozdrawiamy(-16-sto osobowa grupa z Torunia ze stałą rezerwacją w Pelikanie!!)Mieliśmy dwie 2-latki i czworo nastolatków i każdy miał co robić.Konkursy,zabawy w wodzie,piłka,lotki,łuki,golf,siatkówka,kule bulle,kajaki,rowery wodne-bez opłat.Kids Klub gdzie można było zostawić maluchy na kilka godzin dobrej zabawy.Szczerze polecamy ten hotel.A dla tych którzy jadą i piszą opinie,że "były okruchy na stole albo była mrówka w pokoju w Afryce!"-dobra rada niech siedzą w domu i nie zniechęcaja innych bzdurami bez znaczenia...To był naprawdę świetny wyjazd!Jeśli ktos ma jakieś pytania to chętnie odpowiem iwonab0016@wp.pl

Podróż grupowa, Sierpień 2009
""Raj na ziemi;)..."- Oliwka Częstochowa"tłumacz
Oliwia
10,0

17.02.2010 Moje wrażenia są fantastyczne ponieważ mam 13 lat i bawiłam się jak nigdy dotąd. Nie zwiedzaliśmy ponieważ z moimi rodzicami stwierdziliśmy że to tylko strata czasu. Pytacie jaka obsługa?- BAJECZNA. Panie, które sprzątały wyglądały jak laleczki. A kelnerzy i barmani no po prostu bóstwo. Przystojni mili sympatyczni i w ogóle!!! Jakość i cena?! No za luksusy trzeba płacić co tu dużo mówić. Jeżeli chodzi o wyżywienie, to z moim tatą wyliczyliśmy 51 gatunków mięsa od sushi po KFC itp.. Stół szwedzki na dworze grill, pizza i tradycyjna tunezyjska (ostra) kuchnia. Jadalnia znajdowała się na dworze pod siatkowym (drewnianym) dachem, oraz w pomieszczeniu. Pokoje, bez zastrzerzeń! Fajnie nowocześnie urządzone w dużym budynku lub w małych billadenowych domkach z kopułami. W środku była marmurowa podłoga oraz marmurowe dodatki np. szafka nocna czy też toaletka. Oczywiście była też wielka szafa, lustro i łazienka. Nie znalazłam tam zjeżdżalni, ale było tam mnóstwo basenów, plac zabaw extra sklepy.

Z partnerem, Lipiec 2009
"Wspaniały wypoczynek"tłumacz
ewa
10,0

18.08.2009 Village skanes to hotel który spełnił moje wymagania. Osobiście polecam jako miejsce do spędzenia super urlopu. Wiele atrakcji, imprez. Wspaniali animatorzy oraz barmani, kelnerzy i cała reszta obsługi. wszyscy uśmiechnięci. Jeśli chodzi o napiwki owszem mile widziane ale moim zdaniem grzech nie dać za taką pracę jaką wykonują. Jest jak w bajce. Oczywiście znajdą się i tacy którzy szukają dziury w całym ale niestety taka już ludzka mentalność. Jeśli człowiek chce wypocząć to nie zwraca uwagi na szczegóły. Dla mnie ważny był tam każdy dzień który budził uśmiech na twarzy. Przechadzając się po terenie hotelu na każdym kroku można było spotkać się z wszelką sympatią nawet jeśli były to uprzejmości z powodu reklamy hotelu myslę ze cała obsługa stanęła na wysokości zadania. Atrakcji dużo kto co chce :) POLECAM! Ja wracam za rok z całą pewnością!

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji