Opinie Hotel Riu Marco Polo****

202 opinie
Opinie Hotel Riu Marco Polo****
Hammamet Yasmine - B.P. 35, 8056, Hammamet

Hotel Riu Marco Polo wyniki 8,3 z 10, na podstawie 202 opinie
Hammamet Hotel Riu Marco Polo**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Riu Marco Polo****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Tunezja - zobacz inne miejsca noclegowe. Tunezja - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Riu Marco Polo**** z innymi miejscami noclegowymi w Hammamet.
Proszę czekać...

Zobacz opinie:
".fantastyczny"tłumacz
rik en chtistiane

21.11.2009 jeszcze raz na pewno z powrotem
właśnie wróciliśmy z 17/11/09, byliśmy tam na 11 dni razem z przyjaciółmi. Personel i serwis bardzo dobry. Menadżer był świetny, próbował pomóc jak możliwie mógł, gdy coś było nie tak. Szkoda tylko, że jedzenie nie było wystarczająco dobre jak na riu. Mogło być więcej zmian i serwowane cieplejsze, porankami sok mógł być lepszy i jedzenie powinno być szybciej dopełniane, właściwie jedzenie było minusem tam i tu coś zmienić i masz top hotel.

"Nigdy więcej RIU"tłumacz
Roger
8,0

25.10.2009 Jest to mój pierwszy hotel RIU, i prawdopodobnie ostatni.Minibar nie napełniony napojami gazowanymi.
Jak szef kuchni ma wolne, nie ma wystarczająco jedzenia.
Popołudniami tańczą poloneza w restauracji, tak przecież nie można. Co robi dyrektor, absolutnie nic.
Animatorzy więcej piją wódki, niż robią swoją robotę

"Nigdy więcej"tłumacz
Rudi Annick
3,0
3,0
4,0
2,0
5,0

21.10.2009 byliśmy tu w pazdzieniku, po 2 dniach zostaliśmy na szczęście przeniesieni do Riu Palace Hakkamet. Ten hotel nie jest wart jakości RIU. Byłem juz w wielu Riu hotelach, a ten hotel nie jest wart nawet 2 gwiazdek. Higiena była bardzo zła, na plaży bylo pełno śmieci, jedzenie niedobre....

Hotel - Riu Marco Polo**** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Grupa, Październik 2009
"Ładnie i spokojnie położony"tłumacz
Lemoine
9,0

20.10.2009 Marco Polo to spokojnie położony hotel z przyjaznym personelem. Blisko hotelu znajduje sie centrum handlowe.

"Dobry hotel"tłumacz
Inge Jan
8,0

15.10.2009 Byliśmy trzy dni w innym hotelu i co nam się nie za bardzo podobało, pzrenieśli nas do Marco Polo. Ale te 11 dni które tu spędziliśmy, podobały nam się, pokoje ładne, cały czas sprzątane. Jedzenie również było dobre, na serwis tez nie możemy narzekać.

Z partnerem, Październik 2009
"Nam sie bardzo nie podobało"tłumacz
Martin
4,0
6,0

26.10.2009 Mieliśmy o wiele wyższe oczekiwania od tego hotelu i uważaliśmy, że nie było to warte RIU. Byliśmy raz z Rogerem i Rudi. Nie jest to żadna reklama dla hoteli RIU. Kto uważa ten hotel za dobry, nie jest przyzwyczajony do RIU.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Czy przerwę świąteczną spędzasz ze swoją rodziną?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji