Data przyjazdu
Data wyjazdu
Od € 72
Najniższa znaleziona cena.
Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert hoteli w najniższych cenach!
Iberostar Averroes****
106 opinie
Opinie Hotel Iberostar Averroes****
Yasmine, 8052, Hammamet

Hotel Iberostar Averroes wyniki 7,5 z 10, na podstawie 106 opinie
Hammamet Hotel Iberostar Averroes**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Iberostar Averroes****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Tunezja - zobacz inne miejsca noclegowe. Tunezja - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Iberostar Averroes**** z innymi miejscami noclegowymi w Hammamet.
Proszę czekać...

Z partnerem
"Na pewno do powtórzenia"tłumacz
van loo
8,0

24.11.2009 To piękny i wspaniale położony hotel. Jedzenie było super, jeden tydzien mieliśmy opcję in-all, wystarczający wybór, zawsze smaczne i ciepłe. Można nawet zjeść śniadanie w środku nocy, choć wtedy bardziej ograniczony wybór. Pokoje są ładne ale sanitariaty wymagają odnowienia. Jeździliśmy na wielbłądach na Saharze, polecamy ale zimą. Ale trzeba uważać bo kosztuje to więcej niżpodają w ulotkach. Podana cena jest 94€ ale trzeba jeszcze doliczyć 12,5€ np. za jeepa. Nie poinformowali nas o tym przed ale jak już jechaliśmy i ci którzy wzięli mało pieniędzy nie zostało im na przyklad na napoje. Ale mimo to gorąco polecamy.

Z partnerem, Październik 2009
"Tutaj nie przyjezdzaj"tłumacz
Ronald
5,0

13.11.2009 Recepcja jest najładniejsza. Mały hotel, średnie pokoje, każdego wieczoru czyste prześcieradła i ręczniki. Nie znają odkurzaczy. Po zabiciu much i Komarow pozostawiają je. Jedzenie było bardzo niedobre. Pizza jest najlepsza, trzy rodzaje każdego dnia! Z czego jedna dobra. Jedzenie nie jest zróżnicowane, weź normit ze sobą, nie zapomnij. Przed odlotem byłem 4 razy dla pewności w toalecie. Hotel został wybudowany w 2001 roku i powinien zostać odnowiony. Każdego dnia dałem napiwek 10 dinar, ale niestety nic w zamian nie dostałem. Aha stolik zostanie przyozdobiony kwiatami. Dobrze, ze przynajmniej jeden kelner ok jest. Obok basenu jest kanał gdzie jest pełno … pogoda była brzydka, słońce nie świeciło, wietrzni, plaża jest brzydka. Personel żartuje sobie przez cały dzień, zupełnie bezsensu. Zamykaj dobrze pokój, bo inaczej jaszczurki dostana ci się do pokoju. Zostań lepiej w domu…..

Rodzina z dużymi dziećmi, Październik 2009
"Fajny hotel"tłumacz
Iris van Dijk-Siege...
7,0
8,0

12.10.2009 Był to fajny kurort personel bardzo przyjazny za ekstra dinara latają dla ciebie na srzydłach napoje były bardzo skąpe to była szkoda jedzenie bardzo monotonne i często nie widziałeś co leży pod sosem w tych naczyniach ale co do reszty wczysto czyste ładny basen i przyjemnie nad morzem

Z przyjaciółmi, Październik 2009
"Dobry hotel ale.."tłumacz
loek siegers
4,0
8,0

11.10.2009 Dobry hotel, wszystko ok, przyjazny personel. Napoje rozwodnione wszystko skąpe, jedzenie bardzo monotonne, dobre, ale brak urozmaicenia, dużo garnków, baranina, wątróbka, nie było mięsa, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni: kotletów, hamburgerów, kurczaka, szoarmy, steków itp itd, reszta jest wspaniała. Rozrywki mogłyby być lepsze,

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji