Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Szwecja? Below you can find all hotele in Szwecja.

Znajdź najlepsze ceny

Szwecja - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

2 346 Hotele Szwecja

Szukaj w wynikach:

W kraju takim jak Szwecja wakacje zaczynają się wtedy, gdy dzień robi się coraz dłuższy, czyli już na początku czerwca.

Szwecja wyniki 8,2 z 10, na podstawie 478 opinie

W kraju takim jak Szwecja wakacje zaczynają się wtedy, gdy dzień robi się coraz dłuższy, czyli już na początku czerwca.

Liczne pałace, które warto zwiedzić, leśne ścieżki, przygotowane dla turystów i kawiarnie w większych i mniejszych miastach, zapełniają się wtedy ludźmi, co tworzy bardzo specyficzny klimat, łatwy do polubienia. Bilety warto kupować albo z dużym wyprzedzeniem, planując wcześniej swój urlop, albo też korzystając z oferty pozwalającej na tańszy zakup w ostatniej chwili. Szwecja last minute – to sposób na niedrogie i pełne wrażeń wakacje. Wybierając się zatem do kraju skandynawskiego, takiego jak Szwecja, last minute to najlepszy wybór. Można mieć bardzo ciekawe wakacje, za stosunkowo niewielkie pieniądze. Odpowiednio zorganizowane w Szwecji wczasy mogą okazać się najtańszym sposobem na zwiedzenie Skandynawii, ponieważ wszystkie kraje tego regionu zaliczane są do dość drogich. Jednak wczasy w Szwecji wcale nie muszą dużo kosztować, trzeba tylko upolować odpowiednią ofertę.

W Szwecji wakacje kończą się trochę szybciej niż w Polsce. W połowie sierpnia dzieci wracają do szkoły, a zajęcia na uczelniach zaczynają się we wrześniu. To również dobry czas, ponieważ w kraju takim jak Szwecja wczasy są wówczas o wiele spokojniejsze, nie trzeba tłoczyć się w kolejkach do galerii i muzeów. Wybierając się na wczasy w Szwecji warto zaopatrzyć się w dobry przewodnik, ponieważ jest tam sporo wartych zobaczenia zabytków, których nie powinno się przegapić.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Parki wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Chalety, Hostele, Zamki, Lodges/chaty, Pensjonaty i Wille Szwecja - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Szwecja - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Szwecja. Szwecja - najbardziej popularny region to - Sztokholm. Wybierz inny region poprzez kliknięcie na mapkę lub z listy podanej poniżej. Najlepiej oceniane miejsca to: Sztokholm, Västra Torup, Malmö i Frederiksberg. Szwecja - popularne atrakcje turystyczne to: Gamla Stan (Stare Miasto), Muzeum Vasa i Skansen.