Znajdź najlepsze ceny

Szwajcaria - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

4 665 Hotele Szwajcaria

Szukaj w wynikach:

Szwajcaria last minute? Bardzo chętnie! Wakacje w Szwajcarii to niepowtarzalna okazja do skosztowania bogatej palety serów i czekolad. Górski klimat i świeże powietrze wspaniale wpłyną na nasze zdrowie, a same wczasy w Szwajcarii staną się swoistym sanatorium. Jednak dobre jedzenie czy korzystny klimat to zaledwie początek plusów, jakie oferują nam wakacje spędzone w Szwajcarii. Dość by wspomnieć o niepowtarzalnych szlakach narciarskich i rozbudowanych kompleksach zimowej rekreacji.

Stały opad śniegu i malownicze krajobrazy czynią Alpy jedną z najczęściej wybieranych kurortów wypoczynkowych. Szwajcaria i wczasy to bogactwo wyboru. Jeżeli pragniesz adrenaliny i ruchu to korzystasz z szerokiej gamy tras zjazdowych, każda ze specjalnie oznaczonym stopniem trudności – do wyboru, do koloru. Jeżeli jednak preferujesz spokojny tryb życia, to nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z okazji i wybrać się na relaksujący spacer po górach. Jeżeli uda nam się zakupić wycieczkę Szwajcaria last minute to z pewnością nie pożałujemy. Piękno przyrody i niezapomniane wschody słońca nad śnieżnymi szczytami stanowią wartość nie do przecenienia - były źródłem wielu inspiracji artystycznych.

To pod ich wpływem tworzyli wielcy pisarze doby romantyzmu, a Mary Shelley dała temu wyraz w swym wiekopomnym dziele: Frankenstein. Warto spędzić choć jedną noc w wysoko położonej chacie i napawać się wspaniałymi widokami. Po uniesieniach mistycznych warto zejść na ziemię i to dosłownie. Wczasy w Szwajcarii to znacznie więcej niż magia Alp.

W pierwszej kolejności należy odwiedzić Luzern. To piękne miasto jest pełne urokliwych alejek i uliczek, a ruiny Mostu Kaplicznego czy Muzeum Transportu to ważne atrakcje turystycznej mapy Szwajcarii, które zapewnią udane wczasy. Kolejne punkty to Zurich i Genewa – największe miasta kraju.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Parki wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Chalety, Gasthof, Hostele, Domy wiejskie, Pensjonaty i Wille Szwajcaria - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Szwajcaria - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Szwajcaria. Szwajcaria - najbardziej popularny region to - Wallis. Wybierz inny region poprzez kliknięcie na mapkę lub z listy podanej poniżej. Najlepiej oceniane miejsca to: Saas Fee, Saas Grund, Grindelwald i Interlaken. Szwajcaria - popularne atrakcje turystyczne to: Góra Jungfraujoch, Góra Schilthorn i Wodospady Trümmelbachfälle.