Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Szkocja? Below you can find all hotele in Szkocja.
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

2 044 Hotele Szkocja

Szukaj w wynikach:

Wakacje w Szkocji to dobry wybór dla tych wszystkich, którzy lubią hazard. Oferty: Szkocja last minute są przedsmakiem tej wyjątkowej ruletki, nigdy bowiem nie wiadomo czy jeszcze jakąś uda się nam złapać.

Szkocja wyniki 8,5 z 10, na podstawie 318 opinie

Wakacje w Szkocji to dobry wybór dla tych wszystkich, którzy lubią hazard. Oferty: Szkocja last minute są przedsmakiem tej wyjątkowej ruletki, nigdy bowiem nie wiadomo czy jeszcze jakąś uda się nam złapać.

Prawdziwą zagadkę stanowi jednak pogoda - wszelkie próby jej przewidywania stanowią zwykłą grę. Swoisty zakład z naturą – albo się rozpada, albo będzie prawdziwa ulewa. Słoneczne dni to prawdziwa rzadkość, jednak turystyczne atrakcje i piękne krajobrazy sprawiają, że wczasy spędzone w Szkocji to czysta przyjemność. The Earl's Palace, Dunvegan Castle & Gardens, czy Clan Donald Skye & The Museum of the Isles to architektoniczne perełki, które oddają charakter regionu. Zielona kraina usiana wszelkiego rodzaju zamkami i warowniami – oto co znaczą wakacje w Szkocji.

Dumne nazwiska, klanowe stroje, piękne pieśni zagrzewające do walki oraz melodyjne kobzy to pozostałości z burzliwej historii kraju, które tłumnie gromadzą turystów. Szkocja i wczasy to obowiązkowa trasa pomiędzy dwoma, największymi miastami: Edynburgiem i Glasgow. Ich zwiedzanie zajmuje wiele godzin, jednak sama podróż pomiędzy nimi stanowi wejście w świat tutejszego folkloru. Malownicze ostępy leśne przywodzą na myśl wróżki i gnomy, znane z irlandzkich opowieści.

Po skończonej przebyciu lasów warto odwiedzić lokalną kuchnię i skosztować tradycyjnych przysmaków: haggis i black pudding. Oczywiście tylko dla prawdziwych twardzieli! Lepiej nie pytać co jest w środku. Zakupując pakiet „Szkocja last minute” oszczędzimy sobie doznań kulinarnych, a samo zwiedzanie będzie niepełne. To tak jakbyśmy chcieli nurkować w jeziorze, ale zanurzali tylko głowę. Wybierając Szkocję na wczasy, wybieramy twardy styl życia i trzeba iść na całość! W końcu, jaki klan by przetrwał, gdyby przyjmował mięczaków?

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Parki wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Chalety, Hostele, Lodges/chaty, Pensjonaty i Willa Szkocja - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Szkocja - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Szkocja. Najlepiej oceniane miejsca to: Edinburgh, Fort William, Oban i Iona Island. Szkocja - popularne atrakcje turystyczne to: Zamek Edinburgh, The Real Mary Kings Close i Stadion Celtic.