Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Słowacja? Below you can find all hotele in Słowacja.

Znajdź najlepsze ceny

Słowacja - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

485 Hotele Słowacja

Szukaj w wynikach:

hotele Słowacja - opinie

Wrzesień to najlepszy czas na urlop a wtedy w mojej głowie coraz głośniej brzmią hasła: Słowacja wakacje i Słowacja wczasy.Nie bez znaczenia jest fakt, że teraz coraz częściej pojawiają się ciekawe oferty Słowacja last minute.

Słowacja wyniki 8,2 z 10, na podstawie 107 opinie

Wrzesień to najlepszy czas na urlop a wtedy w mojej głowie coraz głośniej brzmią hasła: Słowacja wakacje i Słowacja wczasy.Nie bez znaczenia jest fakt, że teraz coraz częściej pojawiają się ciekawe oferty Słowacja last minute.

Ten piękny kraj za naszą południową granicą jest fascynujący przez cały rok ale o tej porze roku wczasy Słowacja brzmi wyjątkowo atrakcyjne. To prawdziwy raj dla turystów tych bardziej i tych mniej aktywnych. Dla turystów spędzających wczasy na Słowacji przygotowano wiele szlaków wiodących obok wodospadów Słowackiego Raju, oraz szlaków wysokogórskich.

Słowackie wczasy można poświęcić na zwiedzanie zamków, miasteczek lub wędrówki po górach. Do atrakcji należą jaskinie, które otwarte dla zwiedzania są tylko latem, warto wobec tego zainteresować się ofertami Słowacja last minute. Słowackie wczasy można spędzić zwiedzając ten kraj rowerem, bowiem przygotowano bardzo dużo tras rowerowych . Bardzo dobrze przygotowane i oznakowane szlaki stanowią dużą atrakcję dla wędrowców, mniej aktywni mogą wjechać kolejką linową na Łomnicę, skąd rozpościerają się niesamowite widoki na całe Tatry.

Wczasy Słowacja to również zwiedzanie spokojnych małych miasteczek, gdzie domki są jak z bajki a przede wszystkim wszędzie jest bardzo czysto i schludnie. Warto odwiedzić lokalne bary i restauracje, spróbować regionalnych potraw i pokrzepić się miejscowym piwem, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Dla mniej aktywnych Słowackie wczasy oznaczające wyłącznie relaks to odpoczynek w licznych tu Parkach Wodnych, gdzie można zażywać kąpieli w wodach termalnych. Słowackie wakacje u schyłku lata zachęcają żeby również zimą spędzić tu czas. Wtedy znów głośno zabrzmią mi w głowie znajome hasła : Słowacja wakacje ! Słowacja wczasy !