Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Serbia? Below you can find all hotele in Serbia.

Znajdź najlepsze ceny

Serbia - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

132 Hotele Serbia

Szukaj w wynikach:

Wczasy w Serbii to gwarancja pięknych i zróżnicowanych widoków. Malownicze pola Wojwodiny, wapienne wzgórza na wschodzie kraju, czy północne regiony Dunaju – to wszystko składa się na niepowtarzalną i niezwykle bogatą mieszankę doznań wizualnych.

Serbia wyniki 8,4 z 10, na podstawie 58 opinie

Wczasy w Serbii to gwarancja pięknych i zróżnicowanych widoków. Malownicze pola Wojwodiny, wapienne wzgórza na wschodzie kraju, czy północne regiony Dunaju – to wszystko składa się na niepowtarzalną i niezwykle bogatą mieszankę doznań wizualnych.

Oferty typu: Serbia last minute to zbędny chwyt marketingowy, bowiem Serbia i wczasy to wyjątkowo tanie połączenie. Warto wybrać sezon letni, gdyż wakacje spędzone w Serbii to gwarancja dobrej pogody i wspaniałych gospodarzy. Uśmiechnięci i otwarci Serbowie chętnie opowiadają o zabytkach swego kraju, i hojnie częstują gości specjałami swojej kuchni. Tradycyjne dania to: ćevapčići, musaka, czy podvarak – smaczne, mięsne i tłuste potrawy, które wybornie komponują się z serbskim ciemnym piwem Lav.

Po sutym posiłku czas na zwiedzanie! W końcu nie co dzień ma się wakacje w Serbii. Miłośnicy średniowiecza ucieszą się z dobrze zachowanego kompleksu budowli Stari Ras. Oprócz kościoła i cerkwi można tu zwiedzić potężna twierdzę wzniesioną, by bronić granic państwa. Ponoć do dziś, w bezwietrzne noce, słychać szczęki ścierających się kling i jęki rannych rycerzy.

By ochłonąć po bitewnym szale i dusznych komnatach warowni, warto udać się do Parku Narodowego FruĹĄka Gora. Niepowtarzalne gatunki fauny i flory są gwarancją ciekawych fotografii, a wspomnienia rezerwatu przyrody długo towarzyszą wszystkim, którzy spędzili swoje wczasy w Serbii. Choć państwo nie posiada bezpośredniego dostępu do morza, to nie brak tu plaż. Naddunajskich plaż! To wspaniała okazja do relaksu i zagospodarowania ostatnich dni w Serbii. Wczasy bogate we wrażenia, a przecież większość atrakcji jest dostępna za darmo. Jedyne koszta to nocleg i wyżywienie, a zatem Serbia last minute może się okazać czymś przydatnym. Jednak pod warunkiem, że obejmuje trzy posiłki dziennie.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Hostele, Pensjonaty i Willa Serbia - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Serbia - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Najlepiej oceniane miejsca to: Belgrad, Novi Sad i Palic. Serbia - popularne atrakcje turystyczne to: Belgrade Fortress Kalemegdan, Special Nature Reserve Uvac i Natuurpark Stara Planina (Old Mountain).