Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Rosja? Below you can find all hotele in Rosja.

Znajdź najlepsze ceny

Rosja - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

1 928 Hotele Rosja

Szukaj w wynikach:

Moskwa caryca miast turystycznych

Jak spędzić choć kilka dni w Moskwie tanim kosztem? Co wypada tam zwiedzić? Jak rozplanować program Rosja wakacje? Na te pytania odpowiedź znajdziesz tutaj. Rosja last minute wita!

Jak spędzić choć kilka dni w Moskwie tanim kosztem? Co wypada tam zwiedzić? Jak rozplanować program Rosja wakacje? Na te pytania odpowiedź znajdziesz tutaj. Rosja last minute wita!

Przygotowania do Rosja wczasy należy zacząć od rezerwacji biletu, tanio możesz to zrobić na stronie internetowej:http://www.autokar24.pl/polska-rosja.html Ceny biletów oscylują wokół 260 złotych za przejazd z Warszawy do Moskwy. Przewozy są wykonywane przez autokary i autobusy przewoźników firmy Yoyager i Euroticket.

Odnośnie zakwaterowania stroną godną polecenia jest: http://pl.hostelbookers.com/hostele/rosja/moskwa/ Zawiera informacje o najtańszych hostelach w Moskwie. Jeśli chodzi o niskie ceny polecane są akademiki Art Hostel, 30,07 złotych za noc. Dobrymi cenowo propozycjami są też Bear Hostels on Arabatskaya, 136 miejsc, okolica pełna artystycznych barów, kawiarni i sklepów, jednorazowy nocleg kosztuję tutaj 42,96 złotych i moskiewski dom-hotel Moscow Home Hostel, tani(41,68 złotych) i wygodny.

Zwiedzanie podczas realizowania programu Rosja wakacje warto zacząć od Placu Czerwonego odzwierciedlającego potęgę Rosji, położony jest niedaleko Kremla-oficjalnej siedziby prezydenta. Ma 330 m długości i 70 m szerokości. Na przestrzeni lat służył za największe z moskiewskich targowisk.

Na Placu Czerwonym znajdują się miejsca warte odwiedzenia podczas wczasy Rosja w Moskwie. Należą do nich:Mauzoleum Lenina, miejsce spoczynku Włodzimierza Ilicza Lenina i jego następcy Józefa Wissarionowicza Stalina, prawosławną świątynię ,,Sobór Kazańskiej Ikony Matki Bożej w Moskwie", moskiewski Kreml, a tam między innymi Państwowy Pałac Kremlowski, Cerkiew Dwunastu Apostołów,Pałac Patriarchy oraz Dzwonnica Iwana Wielkiego. Inne ciekawe zabytki to Sobór Pokrowski, Cerkiew Chrystusa Zbawiciela, Moskiewski Uniwersytet Państwowy im. Michaiła Łomonosowa.

Szybko i sprawnie po mieście można przemieszczać się metrem, bilet kosztuję w zależności od ilości planowanych przejazdów od 6 do 10 rubli.

Tak więc zachęcamy do wczasy Rosja, wycieczki pełnej przygód. Rosja last minute, hej przygodo! Rosja wczasy, najlepsze co można przeżyć na urlopie!

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Hostele i Pensjonaty Rosja - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Rosja - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Rosja. Najlepiej oceniane miejsca to: Moskwa i Czelabińsk. Rosja - popularne atrakcje turystyczne to: Państwowe Muzeum-Ermitaż, Sobór Opieki Matki Bożej (Cerkiew Wasyla Błogosławionego) i Kreml.