Znajdź najlepsze ceny

Polska - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

0 Hotele Polska

Szukaj w wynikach:

Polska - opinie o miejscach noclegowych

Rodzina z dużymi dziećmi, Wrzesień 2017
"Fantastyczne miejsce"o Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Puszczyk
Monika
Wrażenia ogólne

04.10.2017 Fajne miejsce do spędzenia wolnego czasu. Każdy tu znajdzie mniej lub bardziej zaciszne miejsce dla siebie i swoich dzieci.Czytaj więcej

Z partnerem, Lipiec 2016
"Fantastyczny kamping"o Pod Krokwia***
zibi
Wrażenia ogólne

11.05.2017 Obsługa bardzo dobra, toalety zadbane. Byłem tam 30 lat temu i nadal mi się podoba . Saunę lub basen niech niektórzy zabiorą ze sobą , a jak im nie...Czytaj więcej

Podróżujący samotnie, Sierpień 2016
ryszard
Wrażenia ogólne

30.03.2017 Miałem przyjemność spędzać czas w ramach prewencji ZUS z Płocka .Przjechałem dzień wcześniej.JAK pózniej dowiedziałem się przyjowała mnie pani MOnika...Czytaj więcej

Z partnerem, Grudzień 2016
Natalia
Wrażenia ogólne

16.03.2017 Lokalizacja - fenomenalna, jest blisko i do morza, i do lasu. Wszystko właściwie jest w pobliżu. Można by zresztą wcale nie wychodzić z hotelu -...Czytaj więcej

Z partnerem, 2013
"Limba"o Limba***
operoni
Wrażenia ogólne

25.04.2013 Bardzo wygodny apartament. Ciesze się że tam się zatrzymałem i wypocząłem. To był udany pobyt dlatego tak wysoko oceniam to miejsceCzytaj więcej

Najtańsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce na wakacje

Nie wszystkich stać na luksusowe zagraniczne podróże. Istnieje jednak alternatywa! Nasz piękny kraj! Oto tanie miejsca do wynajęcia na Polska wakacje. Życzymy prawdziwych podróży za jeden uśmiech! Polska last minute.

Może nad morze

Chcesz spędzić wczasy Polska spacerując nad brzegiem morza, wdychając zdrowe, jodowane powietrze i słuchając szumu fal, a przy tym masz ochotę pogalopować po plaży na wierzchowcu? Gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w Sarbsku niedaleko Łeby ,,Pod Dębami" to coś dla Ciebie. Dwa hektary cichej i dobrze zagospodarowanej przestrzeni + pięć hektarów pastwisk służących do jazdy konnej! Oprócz stajni pełnej koni, na których można odbyć naukę jazdy konnej, do dyspozycji masz duży ogród ze stawem i blisko do prawdziwej plaży z morskim piaskiem. Oferta od 35 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://e-turysta.net/pod-debami-domki-pokoje-nauka-jazdy-konnej-leba-142776.html

Mazowsze dla wielbicieli leśnych wycieczek

Lubisz leśne wycieczki? Jesteś typem romantyka szukającego kontaktu z przyrodą? Na wakacjach spokój odnajdziesz w rustykalnej gajówce z 1927 roku zwanej ,,Leśniczówka" w miejscowości Zatory. Odremontowanej, spełniającej wymagania dzisiejszego turysty! Można tu min. wybrać się na spacer z miejscowym leśniczym, zbierać runo leśne i napotkać dziką zwierzynę. Wędkarze z pewnością się tu odnajdą, a to dzięki licznym łowiskom nad Bugiem i Narwią i małemu stawikowi tuż za płotem chaty. Tylko cztery kilometry dzielą obiekt od rezerwatu ptactwa wodnego ,,Stawinoga"! Cena 150 złotych za dobę dla 5 osób. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.wakacje.agro.pl/oferty/index.php?option=pokaz&oferta=1024

Mazury dla głodnych przygód żeglarzy

Marzysz o malowniczych rejsach po rzece na wczasy Polska? Najchętniej sam zdobyłbyś uprawnienia żeglarza jachtowego? Obiekt znajdujący się we wsi Kal koło Węgorzewa to miejsce na Polska wczasy dla Ciebie. Obiekt dysponuję 200 miejscami noclegowymi na polu namiotowym, 180 pokojami i 100 miejscami w domkach letniskowych. Uprawnienia dla żeglarzy mogą tu zdobywać: młodzież od 14-19 lat i dorośli, poprzez systematyczne doskonalenie umiejętności. Spora atrakcją są także rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich! Oferta od 25 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://meteor-turystyka.pl/zieloneszkoly-kal,kal.html

Chciałoby się powiedzieć hurra Polska wakacje! Polska wczasy to najlepsze co może być! Polska last minute!