Opinie Hotel Jantar

9 opinie
Opinie Hotel Jantar
ul. Wolności 5-7, 72 - 420, Dziwnówek

Hotel Jantar wyniki 5,1 z 10, na podstawie 9 opinie
Dziwnówek Hotel Jantar - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Polska - zobacz inne miejsca noclegowe. Zachodniopomorskie - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Jantar z innymi miejscami noclegowymi w Dziwnówek.
Proszę czekać...

Z partnerem, 2013
"Nigdy więcej!!!"tłumacz
Rozczarowani
3,0

29.03.2013 Stanowczo nie polecam!!!!!! To jedno wielkie skupisko pijaków i pań do towarzystwa (delikatnie ujmując). Skandaliczne zachowanie pensjonariuszy (Pacjentów ZUS) - krzyki, libacje alkoholowe i Bóg jeden wie co jeszcze... Wybraliśmy się z narzeczonym na odpoczynek przed świętami i jesteśmy zdruzgotani!! Na prośbę w recepcji o interwencję, Panienka siedząca za ladą opryskliwie raczyła odpowiedzieć, że nie może zwrócić uwagi "chorym" ludziom, bo różnie mogą zareagować i że sami powinniśmy zwrócić im uwagę!!! To szczyt bezczelności!!!! Wyprowadziliśmy się z narzeczonym następnego ranka, z żądaniem zwrotu pieniędzy za dalszy pobyt. Oficjalne pismo ze skargą trafi na biurko dyrektora.
Nie polecam absolutnie nikomu!!!!!!!!! To co się tam dzieje.... brak słów po prostu...

Z partnerem, Wrzesień 2012
"Urlop rehabilitacyjny"tłumacz
Viktor
1,0

23.09.2012 Hotel nie odpowiada standartowi podanemu w katalogu biura podrozy , jet podane ze odpowiada niemieckiemu standartowi z pieczatka kwalifikacja i managment /nabieranie ludu/ .Recepcja niesympatyczna zabiegi marne, badanie lekarskie 15 sekund. Jedzenie stolowkowe , szwedzki stol mini przy bardzo duzej ilosci ludzi a mielismy pecha w ciagu 2 tygodni przyjechaly 3 Busy / haos totalny/

Rodzina z dużymi dziećmi, Sierpień 2012
"Było super"tłumacz
Beata
9,0

19.08.2012 Mieliśmy chyba więcej szczęścia niż ci, którzy odwiedzili ośrodek w2011. Pokoje po remoncie, łazienki też. Czysto, miło, estetycznie. Obsługa - bez zarzutu, zawsze chętna by rozwiązać najdrobniejszy problem. Korzystaliśmy tylko ze śniadań - różnorodne, bardzo obfite, w formie bufetu. 14-letni syn mia pełne wyżywienie - był bardzo zadowolony. Świetny basen z dodatkowymi atrakcjami. Słowem - było super! A... Piękny teren, zadbany, malowniczy. Całość pod stałym dozorem, co dodaje poczucia bezpieczeństwa.

Rodzina z małymi dziećmi, Sierpień 2012
"Wspaniały wypoczynek"tłumacz
Ada
9,0

14.08.2012 Właśnie wróciłam z dziećmi i mężem z wczasów w ośrodku Jantar w Dziwnówku i naprawdę jesteśmy zadowoleni z pobytu.... dużo zieleni, dozorowany parking, blisko plaży, ogólnie bezpieczne miejsce na wypoczynek rodzinny... Jedzenie jest zróżnicowane (polska kuchnia), super baza SPA i rehabilitacyjna, personel uprzejmy.

Z przyjaciółmi, Sierpień 2011
"NIGDY WIĘCEJ!!!"tłumacz
Ola
1,0

17.08.2011 Cena (171zł./osoba/ doba) nieadekwatna do jakości!!! A jakość jak z lat 80! Jedzenie jeszcze gorsze: małe ilości i na dodatek niesmaczne!!! Ładnie wygląda niestety tylko na zdjęciach w Internecie! Pokoje z zapachem wilgoci, brudne firanki, telewizor dla krasnoludków, a łazienka jak w schronisku młodzieżowym! Ładny basen i teren na zewnątrz, za mało na dobre wrażenia i zadowolenie! NIGDY WIĘCEJ!

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2011
"Nie za te pieniądze"tłumacz
Łukasz
5,0
4,0

07.08.2011 Tragedia. Za 171 zł/os. dostajemy wspomnienia rodem z PRL. Łazienki...początek lat 90. Serwowane posiłki...codziennie kartofle, małe ilości mięsa, do picia woda z farbką (kompocik) znośnie jedynie śniadania. Obsługa nie miła. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2011
"Polecam"tłumacz
edyta
7,0

15.06.2011 Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.Blisko do morza.W razie niepogody pozostaje basen i sala zabaw dla dzieci.Pokoje codziennie sprzątane.Mila obługa.

Z partnerem, Kwiecień 2011
"Poniżej oczekiwań"tłumacz
natalia
4,0

26.04.2011 Spędziliśmy w hotelu Swięta Wielkanocne 2011 roku. Nie poleciłabym wczasów w tym ośrodku z miłą i pomocną obsługą spotkaliśmy się tylko w barze kupując drinki.Pokoje w porównaniu z innymi trzygwiazdkowymi są dużo niższego standardu. Posiłki jedna wielka porażka, codziennie to samo (sniadanie i kolacja) w bardzo, bardzo małych ilościach. Z cztero dobowego pobytu, zrobiły się trzy doby, ponieważ nie chciało się spędzić tam więcej czasu. Szczerze, nie polecam tego ośrodka.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji