Opinie Hotel Jantar

10 opinie
Opinie Hotel Jantar
ul. Wolności 5-7, 72 - 420, Dziwnówek

Hotel Jantar wyniki 5,4 z 10, na podstawie 10 opinie
Dziwnówek Hotel Jantar - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Polska - zobacz inne miejsca noclegowe. Zachodniopomorskie - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Jantar z innymi miejscami noclegowymi w Dziwnówek.
Proszę czekać...

Z partnerem, 2013
"Nigdy więcej!!!"tłumacz
Rozczarowani
3,0

29.03.2013 Stanowczo nie polecam!!!!!! To jedno wielkie skupisko pijaków i pań do towarzystwa (delikatnie ujmując). Skandaliczne zachowanie pensjonariuszy (Pacjentów ZUS) - krzyki, libacje alkoholowe i Bóg jeden wie co jeszcze... Wybraliśmy się z narzeczonym na odpoczynek przed świętami i jesteśmy zdruzgotani!! Na prośbę w recepcji o interwencję, Panienka siedząca za ladą opryskliwie raczyła odpowiedzieć, że nie może zwrócić uwagi "chorym" ludziom, bo różnie mogą zareagować i że sami powinniśmy zwrócić im uwagę!!! To szczyt bezczelności!!!! Wyprowadziliśmy się z narzeczonym następnego ranka, z żądaniem zwrotu pieniędzy za dalszy pobyt. Oficjalne pismo ze skargą trafi na biurko dyrektora.
Nie polecam absolutnie nikomu!!!!!!!!! To co się tam dzieje.... brak słów po prostu...

Z partnerem, Wrzesień 2012
"Urlop rehabilitacyjny"tłumacz
Viktor
1,0

23.09.2012 Hotel nie odpowiada standartowi podanemu w katalogu biura podrozy , jet podane ze odpowiada niemieckiemu standartowi z pieczatka kwalifikacja i managment /nabieranie ludu/ .Recepcja niesympatyczna zabiegi marne, badanie lekarskie 15 sekund. Jedzenie stolowkowe , szwedzki stol mini przy bardzo duzej ilosci ludzi a mielismy pecha w ciagu 2 tygodni przyjechaly 3 Busy / haos totalny/

Rodzina z dużymi dziećmi, Sierpień 2012
"Było super"tłumacz
Beata
9,0

19.08.2012 Mieliśmy chyba więcej szczęścia niż ci, którzy odwiedzili ośrodek w2011. Pokoje po remoncie, łazienki też. Czysto, miło, estetycznie. Obsługa - bez zarzutu, zawsze chętna by rozwiązać najdrobniejszy problem. Korzystaliśmy tylko ze śniadań - różnorodne, bardzo obfite, w formie bufetu. 14-letni syn mia pełne wyżywienie - był bardzo zadowolony. Świetny basen z dodatkowymi atrakcjami. Słowem - było super! A... Piękny teren, zadbany, malowniczy. Całość pod stałym dozorem, co dodaje poczucia bezpieczeństwa.

Rodzina z małymi dziećmi, Sierpień 2012
"Wspaniały wypoczynek"tłumacz
Ada
9,0

14.08.2012 Właśnie wróciłam z dziećmi i mężem z wczasów w ośrodku Jantar w Dziwnówku i naprawdę jesteśmy zadowoleni z pobytu.... dużo zieleni, dozorowany parking, blisko plaży, ogólnie bezpieczne miejsce na wypoczynek rodzinny... Jedzenie jest zróżnicowane (polska kuchnia), super baza SPA i rehabilitacyjna, personel uprzejmy.

Rodzina z małymi dziećmi, Sierpień 2011
"Polecam"tłumacz
alcia
10,0

21.09.2011 Największy plus to odległość od plaży i teren wokół ośrodka (boiska, plac zabaw). Wyżywienie smaczne, śniadania w formie bufetu urozmaicone, natomiast obiady i kolacje serwowane (mniejsze porcja, ale i tak przy takiej regularności posiłków człowiek był najedzony). Pokoje ok., łazienka również, sprzątane codziennie (co zaskakuje, gdyż zazwyczaj sprzątanie obejmuje tylko wyrzucenie śmieci). Pokój zabaw, baseny i zajęcia animacyjne są atutem jeśli się przyjeżdża z dzieckiem. Obsługa miła i sprawna. Jeśli ktoś oczekuje luksusu, to na pewno nie za tą cenę. Minusem był brak dostępu do internetu w pokoju. Bingo, siatkówka i nordic dla wszystkich - było wesoło.

Z przyjaciółmi, Sierpień 2011
"NIGDY WIĘCEJ!!!"tłumacz
Ola
1,0

17.08.2011 Cena (171zł./osoba/ doba) nieadekwatna do jakości!!! A jakość jak z lat 80! Jedzenie jeszcze gorsze: małe ilości i na dodatek niesmaczne!!! Ładnie wygląda niestety tylko na zdjęciach w Internecie! Pokoje z zapachem wilgoci, brudne firanki, telewizor dla krasnoludków, a łazienka jak w schronisku młodzieżowym! Ładny basen i teren na zewnątrz, za mało na dobre wrażenia i zadowolenie! NIGDY WIĘCEJ!

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2011
"Nie za te pieniądze"tłumacz
Łukasz
4,0

07.08.2011 Tragedia. Za 171 zł/os. dostajemy wspomnienia rodem z PRL. Łazienki...początek lat 90. Serwowane posiłki...codziennie kartofle, małe ilości mięsa, do picia woda z farbką (kompocik) znośnie jedynie śniadania. Obsługa nie miła. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2011
"Polecam"tłumacz
edyta
7,0

15.06.2011 Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.Blisko do morza.W razie niepogody pozostaje basen i sala zabaw dla dzieci.Pokoje codziennie sprzątane.Mila obługa.

Z partnerem, Kwiecień 2011
"Poniżej oczekiwań"tłumacz
natalia
4,0

26.04.2011 Spędziliśmy w hotelu Swięta Wielkanocne 2011 roku. Nie poleciłabym wczasów w tym ośrodku z miłą i pomocną obsługą spotkaliśmy się tylko w barze kupując drinki.Pokoje w porównaniu z innymi trzygwiazdkowymi są dużo niższego standardu. Posiłki jedna wielka porażka, codziennie to samo (sniadanie i kolacja) w bardzo, bardzo małych ilościach. Z cztero dobowego pobytu, zrobiły się trzy doby, ponieważ nie chciało się spędzić tam więcej czasu. Szczerze, nie polecam tego ośrodka.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jeżeli planujesz wypad do miasta, to co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze konkretnego miejsca?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji