Opinie Hotel Nad Pisa***

4 opinie
Opinie Hotel Nad Pisa***
ul. Ratuszowa 13, 12-200, Pisz

Hotel Nad Pisa wyniki 4,8 z 10, na podstawie 4 opinie
Pisz Hotel Nad Pisa*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Polska - zobacz inne miejsca noclegowe. Warmińsko Mazurskie - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Nad Pisa*** z innymi miejscami noclegowymi w Pisz.
Proszę czekać...

8,0
8,0
7,0
2,0

07.07.2011 Hotel OK, ale pokoje 3 osobowe są z epoki gierkowskiej - odradzam !!!
brak ciepłej wody w takim hotelu - rano i wieczorem to więcej niż obciach.
generalnie jako klient poczułem się oszukany i wstyd mi było przed rodziną której wcześniej polecałem hotel. Zapłaciłem jak za dobry hotel, a dostałem marny pokój jak w starym domu wczasowym

Z partnerem, 2011
"Ignoranctwo!"tłumacz
beata
5,0
10,0
5,0
3,0

24.06.2011 Ten hotel to miejsce, do którego można przyjechać tylko raz, rozczarować się i zdziwić fatalna obsługą klienta i wyposażeniem pokoi, których cena jest stukrotnie zawyżona! Jeśli chcelibyście państwo skorzystać z sauny, to przygotujcie się na brak prysznica i kawałka miejcsa, gdzie można położyć swoje rzeczy (w tym hotelu nalezy 'rzucić' je na podłoge w kabinie sauny)! Koszmar!!!
Na śniadanie stół szwedzki, ale tylko dla tych, którzy rano wstaną, później zjadac będą tylko resztki ze stołu :) A obsługa no cóż... Takie chyba mają 'standardy', aby jak najwięcej naciągnąć klientów.
Poza tym obskurna łazienka w pokoju i bylejaki pokój kwalifikujący się do jednej a nie trzech gwiazdek :)
Nie polecam! W poblizu hotelu są ciekawsze miejsca z noclegami.

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2011
"Rozczarowanie"tłumacz
Kajetan
9,0
3,0
1,0

12.07.2011 Rozczarowanie i polskie cwaniactwo, to co mi do głowy przychodzi. Trudno porównać ze słabej klasy hotelem za granicą. Obsługa i standardy są z innej epoki. A to od nich nalezy zaczac prowadzenie biznesu. Co chwila ukryte koszty które trzeba ponosić. Klient jest po to by płacić i wynocha. Chyba mają takie załozenie ze tu tylko raz sie przyjezdza wiec nie warto sie silić na cokolwiek. Przykro bo kupiłem ten pobyt dla rodziny i miał byc atrakcją a okazał sie kpiną. Żona mi tylko wypomina frywolnosć decyzji. A za małego pieska kasuą 100zł/dobe choc nic nie oferują. Wstyd

Z partnerem, Maj 2011
"Nigdy więcej"tłumacz
Hawk
10,0
1,0

04.05.2011 Kiepska obsługa, która literalnie mówiąc "wciska ciemnotę" i kłamie w żywe oczy. Pokoje (poza apartamentami) po prostu więcej niż tragiczne. Nie dość, że malutkie klitki, z wyposażeniem jak w hotelu jednogwiazdkowym, to jeszcze w standardzie jak z czasów zapadłej komuny. Podobnie w łazience. Nie dajcie się nabrać, na zdjęcia, które są zamieszczone na stronie hotelu. To są fotki apartamentów, a nie zwykłych pokoi, w których może przyjść Wam spać. No i nie zdziwcie się, jak dostaniecie pokój z widokiem na... ciemne podwórko. Jedyny plus, to lokalizacja rzeczywiście w samym centrum miasta. Te wszystkie atrakcje, otrzymacie za wcale nie małe pieniądze.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Co najbardziej Cię denerwuje na stoku narciarskim?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji