Opinie Hotel Nad Pisa***

4 opinie
Opinie Hotel Nad Pisa***
ul. Ratuszowa 13, 12-200, Pisz

Hotel Nad Pisa wyniki 4,8 z 10, na podstawie 4 opinie
Pisz Hotel Nad Pisa*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Polska - zobacz inne miejsca noclegowe. Warmińsko Mazurskie - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Nad Pisa*** z innymi miejscami noclegowymi w Pisz.
Proszę czekać...

8,0
8,0
7,0
2,0

07.07.2011 Hotel OK, ale pokoje 3 osobowe są z epoki gierkowskiej - odradzam !!!
brak ciepłej wody w takim hotelu - rano i wieczorem to więcej niż obciach.
generalnie jako klient poczułem się oszukany i wstyd mi było przed rodziną której wcześniej polecałem hotel. Zapłaciłem jak za dobry hotel, a dostałem marny pokój jak w starym domu wczasowym

Z partnerem, 2011
"Ignoranctwo!"tłumacz
beata
5,0
10,0
5,0
3,0

24.06.2011 Ten hotel to miejsce, do którego można przyjechać tylko raz, rozczarować się i zdziwić fatalna obsługą klienta i wyposażeniem pokoi, których cena jest stukrotnie zawyżona! Jeśli chcelibyście państwo skorzystać z sauny, to przygotujcie się na brak prysznica i kawałka miejcsa, gdzie można położyć swoje rzeczy (w tym hotelu nalezy 'rzucić' je na podłoge w kabinie sauny)! Koszmar!!!
Na śniadanie stół szwedzki, ale tylko dla tych, którzy rano wstaną, później zjadac będą tylko resztki ze stołu :) A obsługa no cóż... Takie chyba mają 'standardy', aby jak najwięcej naciągnąć klientów.
Poza tym obskurna łazienka w pokoju i bylejaki pokój kwalifikujący się do jednej a nie trzech gwiazdek :)
Nie polecam! W poblizu hotelu są ciekawsze miejsca z noclegami.

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2011
"Rozczarowanie"tłumacz
Kajetan
9,0
3,0
1,0

12.07.2011 Rozczarowanie i polskie cwaniactwo, to co mi do głowy przychodzi. Trudno porównać ze słabej klasy hotelem za granicą. Obsługa i standardy są z innej epoki. A to od nich nalezy zaczac prowadzenie biznesu. Co chwila ukryte koszty które trzeba ponosić. Klient jest po to by płacić i wynocha. Chyba mają takie załozenie ze tu tylko raz sie przyjezdza wiec nie warto sie silić na cokolwiek. Przykro bo kupiłem ten pobyt dla rodziny i miał byc atrakcją a okazał sie kpiną. Żona mi tylko wypomina frywolnosć decyzji. A za małego pieska kasuą 100zł/dobe choc nic nie oferują. Wstyd

Z partnerem, Maj 2011
"Nigdy więcej"tłumacz
Hawk
10,0
1,0

04.05.2011 Kiepska obsługa, która literalnie mówiąc "wciska ciemnotę" i kłamie w żywe oczy. Pokoje (poza apartamentami) po prostu więcej niż tragiczne. Nie dość, że malutkie klitki, z wyposażeniem jak w hotelu jednogwiazdkowym, to jeszcze w standardzie jak z czasów zapadłej komuny. Podobnie w łazience. Nie dajcie się nabrać, na zdjęcia, które są zamieszczone na stronie hotelu. To są fotki apartamentów, a nie zwykłych pokoi, w których może przyjść Wam spać. No i nie zdziwcie się, jak dostaniecie pokój z widokiem na... ciemne podwórko. Jedyny plus, to lokalizacja rzeczywiście w samym centrum miasta. Te wszystkie atrakcje, otrzymacie za wcale nie małe pieniądze.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jeżeli planujesz wypad do miasta, to co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze konkretnego miejsca?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji