Opinie Hotel LAS***

19 opinie
Opinie Hotel LAS***
ul. Turystyczna, 58573, Szklarska Poręba

Hotel LAS wyniki 6,2 z 10, na podstawie 19 opinie
Szklarska Poręba Hotel LAS*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Polska - zobacz inne miejsca noclegowe. Dolnośląskie - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel LAS*** z innymi miejscami noclegowymi w Szklarska Poręba.
Proszę czekać...

Z partnerem, Lipiec 2014
"Średnio"tłumacz
Katarzyna
8,0

13.07.2014 Ogólne wrażenia średnie, jakoś bardzo średnia, za tą cenę można mieć duuuuużo ładniejsze pokoje. W łazience niesamowity odór octu, prysznice wielkości mini, mówię to jako osoba o wzroście 157cm i 46 kg wagi. Pokoje czyste, ale nie można powiedzieć, że miło spędza się tam czas, wystrój kiczowaty. Sauny ok, basen mały ale przy niewielkiej licznie korzystających jest wystarczający, jacuzzi na którym najbardziej nam zależało nie działało :( . Z rozrywek udało nam się zaliczyć bilard, cymbergaj już dodatkowo płatny podobnie jak piłkarzyki. Ogólnie źle nie jest, ale Hotel Las nie znajdzie się na liście miejsc, do których chce się wrócić.

Z partnerem, 2014
"100 %"tłumacz
magdalena
10,0

15.03.2014 Witam. Wybierając wycieczkę z mężem zastanawiały mnie negatywne komentarze. Więc jednak zdecydowaliśmy, że spróbujemy. I co najważniejsze nie żałujemy. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Nic kompletnie się w nich nie zgadza. Obsługa rewelacyjna, hotel czysty a jedzenie to po prostu obłęd. Stoły się po prostu uginają, wyśmienity wybór, najlepsi kucharze i nie zastąpieni kelnerzy. Nie czytajcie opinii, przekonajcie się sami !!!

Rodzina z małymi dziećmi, Grudzień 2013
"Świetne malownicze miejsce"tłumacz
Ania
10,0

10.01.2014 W hotelu Las spędziliśmy cudne Święta - było spokojnie, dostojnie i pysznie. Polecam dla rodzin z dziećmi - basen, animacje i elastyczne podejście personelu według mnie zasługuje na pochwałę i docenienie. Pozdrawiam serdecznie, wrócimy na bank!!!

Rodzina z dużymi dziećmi, Listopad 2013
"4*? nawet 3* to za dużo."tłumacz
Ewa
1,0

02.12.2013 Obiekt ciekawy, ma wiele zalet, ale więcej minusów z racji zarządzania.
W pokoju wykładzina z przemysłowej wycieraczki, zapach jak w piwnicy i stara pościel. Duży plus to czystość. O paniach pokojówkach już pisało kilku gości i zgadzam się z nimi. Ratują twarz hotelu.
W basenie woda zimna, małe jakuzzi i czynna tylko jedna sucha sauna na tak dużo osób. Ogólnie za zimno, żeby spędzić tam dużo czasu.
Jedzenie dobre, ale obiadokolacja bez możliwości wyboru. Zupa, która nie stała koło zupy i drugie dobre lub nie.
Po 4-ech gwiazdkach została smaczna kawa( bo herbata już nie).
Za tą cenę nie polecam.

Z partnerem, Listopad 2013
"Nie było źle"tłumacz
HANNA
7,0

01.12.2013 Niezłe śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje już gorsze, tz. zupy dość dobre, natomiast drugie dania nie do przyjęcia, tak jak wyglądały tak i smakowały -bez żadnego smaku, kucharz do wymiany! Poza tym obsługa miła, warunki niezłe.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Abbsolutnie odradzam"tłumacz
Justyna
1,0

09.04.2014 Tanio nie było, ale zdjęcia na stronie hotelu nas zachęciły. Po przyjeździe wahaliśmy się czy rozpakowywać walizki.
Basen-żur. Woda brudna. Poszłam raz, więcej nie skorzystałam. Zero intymności, jeśli ktoś chciałby się przebrać. Mało miejsca.
Internet "bezprzewodowy"- tylko przy recepcji, w pokojach- zapomnij.
Pokoje- "późny Gierek" to byłby komplement. Sprzęty stare, skrzypiące. Przerażał stan łazienki. Syf, pleśń, stare wyposażenie. Totalna porażka. Widok z balkonu na bajorko za hotelem. Pokój ciemny.
Jedzenie- śniadanie monotonne, ale na plus trzeba policzyć to, że był szwedzki stół. Obiadokolacje średnio smaczne, serwowane.
Obsługa- tylko pokojówki ratowały ten hotel. Starały się, ale wiadomo: "z g....wna złotka nie zrobisz".
Udogodnienia dla dzieci-żadne. Dostawka to rozkładana kanapa, która ciągle się rozjeżdżała
Telewizja- 5 kanałów, które co chwile były wyłączane, wyświetlane informacje o niezapłaconym abonamencie. Żenada.
Pozytywy- ładne roślinki wokół hotelu.

Z przyjaciółmi, Maj 2013
"Dobre wrażenie i żadnych niespodzianek"tłumacz
Hary
8,0

28.05.2013 Nie czytałem wcześniejszych opinii i wszystko mi się podobało. Jednakże Moi przyjaciele z którymi byłem, wcześniej czytali i byli mile rozczarowani.
Położenie w lesie przy drodze i rzece, pokoje duże czyste , łazienki też. Cztery ręczniki na dwie osoby, na basen ręcznik extra w recepcji. Jedzenie i stołówka bardzo dobre. Narzekacze zawsze coś znajdą. Lista znanych gwiazd świadczy, że Hotel musi być nie najgorszy. Podczas naszego pobytu był Pan Lubański z rodziną.

Służbowo, 2013
"NIGDY WIECEJ"tłumacz
ewa
4,0

09.02.2013 Grzyb w pokoju, obsługa pracująca za kare ,terminal w weekend nieczynny obsługa wysyła do szklarskiej do bankomatu w barze hotelowym brak wyboru wódki tylko "krupnik" kto pił to wie jak smakuje , na szybie w barze zdarte gwiazdki została jedna i to chyba jest wyznacznikiem jakosci tego hotelu trzeba być w desperacji albo być na szkoleniu żeby tam nocować

Z przyjaciółmi, 2012
"Tragedia"tłumacz
patison
8,0

08.12.2012 Bywałem w różnych miejscach i nie jestem osobą wybredną ale to miejsce to max. 2 gwiazdy.
Obsługa .... hyymm a czy tam wogóle ktoś obsługuje???
Zimo w holu, w restauracji ogólnie wszędzie poza pokojami jak w carskiej Rosji.
Kilka km dalej jest przynajmniej kilka lokali (przetestowanych przeze mnie) za 60-70 PLN, które mają podobny standard pokoi i lepszą kuchnię.
Pokoje i łazienka to jakiś żart.
Drzwi połamane z jakimiś dziurami powierconymi pozostałymi po klamkach o innym rozmiarze.
Przemalowane chamsko na inny kolor z zaciekami.
Zapleśniałe fugi i połamane spłuczki WC.
Nad przysznicem kilka pająków i pajęczyn. Z lustra odchodzi elalia. popękane kafelki itp. itd można wymieniać i wymieniać .
No wizualnie "syf" - rozwalone żaluzje iskrząca lampka nad łóżkiem, które tez ledwo trzyma się kupy,Pilot TV połamany poklejony taśmą klejącą - brudną już.
Zamówiliśmy kolację z deserem i deseru się nie doczekaliśmy. nikt nic nie wie kelner zmył się .
Ludzie za te pieniądze wszędzie byle nie tu!

Rodzina z małymi dziećmi, Listopad 2011
"Nigdy więcej"tłumacz
Adam
5,0

13.11.2011 Nie polecam hotelu "Las". Skąd te 4 gwiazdki? Pamiętam hotel z czasów 3 gwiazdek, gdzie jakość była bez zastrzeżeń. Pokój okropny, rozlatujące się meble, nieświeża pościel, wilgoć, zimno, łazienka ponura z mikroskopijną kabiną, ręczniki fatalne. Nieciekawe wyżywienie, dania "gorące" zimne, dziwna jajecznica o sinym kolorze! Jedyny plus to personel.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Ile szklaneczek alkoholu pijesz w ciągu dnia podczas wakacji?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji