Opinie Hotel LAS***

18 opinie
Opinie Hotel LAS***
ul. Turystyczna, 58573, Szklarska Poręba

Hotel LAS wyniki 6,5 z 10, na podstawie 18 opinie
Szklarska Poręba Hotel LAS*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Polska - zobacz inne miejsca noclegowe. Dolnośląskie - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel LAS*** z innymi miejscami noclegowymi w Szklarska Poręba.
Proszę czekać...

Z partnerem, 2014
"100 %"tłumacz
magdalena
10,0

15.03.2014 Witam. Wybierając wycieczkę z mężem zastanawiały mnie negatywne komentarze. Więc jednak zdecydowaliśmy, że spróbujemy. I co najważniejsze nie żałujemy. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Nic kompletnie się w nich nie zgadza. Obsługa rewelacyjna, hotel czysty a jedzenie to po prostu obłęd. Stoły się po prostu uginają, wyśmienity wybór, najlepsi kucharze i nie zastąpieni kelnerzy. Nie czytajcie opinii, przekonajcie się sami !!!

Rodzina z małymi dziećmi, Grudzień 2013
"Świetne malownicze miejsce"tłumacz
Ania
10,0

10.01.2014 W hotelu Las spędziliśmy cudne Święta - było spokojnie, dostojnie i pysznie. Polecam dla rodzin z dziećmi - basen, animacje i elastyczne podejście personelu według mnie zasługuje na pochwałę i docenienie. Pozdrawiam serdecznie, wrócimy na bank!!!

Rodzina z dużymi dziećmi, Listopad 2013
"4*? nawet 3* to za dużo."tłumacz
Ewa
1,0

02.12.2013 Obiekt ciekawy, ma wiele zalet, ale więcej minusów z racji zarządzania.
W pokoju wykładzina z przemysłowej wycieraczki, zapach jak w piwnicy i stara pościel. Duży plus to czystość. O paniach pokojówkach już pisało kilku gości i zgadzam się z nimi. Ratują twarz hotelu.
W basenie woda zimna, małe jakuzzi i czynna tylko jedna sucha sauna na tak dużo osób. Ogólnie za zimno, żeby spędzić tam dużo czasu.
Jedzenie dobre, ale obiadokolacja bez możliwości wyboru. Zupa, która nie stała koło zupy i drugie dobre lub nie.
Po 4-ech gwiazdkach została smaczna kawa( bo herbata już nie).
Za tą cenę nie polecam.

Z partnerem, Listopad 2013
"Nie było źle"tłumacz
HANNA
7,0

01.12.2013 Niezłe śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje już gorsze, tz. zupy dość dobre, natomiast drugie dania nie do przyjęcia, tak jak wyglądały tak i smakowały -bez żadnego smaku, kucharz do wymiany! Poza tym obsługa miła, warunki niezłe.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Abbsolutnie odradzam"tłumacz
Justyna
1,0

09.04.2014 Tanio nie było, ale zdjęcia na stronie hotelu nas zachęciły. Po przyjeździe wahaliśmy się czy rozpakowywać walizki.
Basen-żur. Woda brudna. Poszłam raz, więcej nie skorzystałam. Zero intymności, jeśli ktoś chciałby się przebrać. Mało miejsca.
Internet "bezprzewodowy"- tylko przy recepcji, w pokojach- zapomnij.
Pokoje- "późny Gierek" to byłby komplement. Sprzęty stare, skrzypiące. Przerażał stan łazienki. Syf, pleśń, stare wyposażenie. Totalna porażka. Widok z balkonu na bajorko za hotelem. Pokój ciemny.
Jedzenie- śniadanie monotonne, ale na plus trzeba policzyć to, że był szwedzki stół. Obiadokolacje średnio smaczne, serwowane.
Obsługa- tylko pokojówki ratowały ten hotel. Starały się, ale wiadomo: "z g....wna złotka nie zrobisz".
Udogodnienia dla dzieci-żadne. Dostawka to rozkładana kanapa, która ciągle się rozjeżdżała
Telewizja- 5 kanałów, które co chwile były wyłączane, wyświetlane informacje o niezapłaconym abonamencie. Żenada.
Pozytywy- ładne roślinki wokół hotelu.

Z przyjaciółmi, Maj 2013
"Dobre wrażenie i żadnych niespodzianek"tłumacz
Hary
8,0

28.05.2013 Nie czytałem wcześniejszych opinii i wszystko mi się podobało. Jednakże Moi przyjaciele z którymi byłem, wcześniej czytali i byli mile rozczarowani.
Położenie w lesie przy drodze i rzece, pokoje duże czyste , łazienki też. Cztery ręczniki na dwie osoby, na basen ręcznik extra w recepcji. Jedzenie i stołówka bardzo dobre. Narzekacze zawsze coś znajdą. Lista znanych gwiazd świadczy, że Hotel musi być nie najgorszy. Podczas naszego pobytu był Pan Lubański z rodziną.

Podróż w interesach, 2013
"NIGDY WIECEJ"tłumacz
ewa
4,0

09.02.2013 Grzyb w pokoju, obsługa pracująca za kare ,terminal w weekend nieczynny obsługa wysyła do szklarskiej do bankomatu w barze hotelowym brak wyboru wódki tylko "krupnik" kto pił to wie jak smakuje , na szybie w barze zdarte gwiazdki została jedna i to chyba jest wyznacznikiem jakosci tego hotelu trzeba być w desperacji albo być na szkoleniu żeby tam nocować

Z przyjaciółmi, 2012
"Tragedia"tłumacz
patison
8,0

08.12.2012 Bywałem w różnych miejscach i nie jestem osobą wybredną ale to miejsce to max. 2 gwiazdy.
Obsługa .... hyymm a czy tam wogóle ktoś obsługuje???
Zimo w holu, w restauracji ogólnie wszędzie poza pokojami jak w carskiej Rosji.
Kilka km dalej jest przynajmniej kilka lokali (przetestowanych przeze mnie) za 60-70 PLN, które mają podobny standard pokoi i lepszą kuchnię.
Pokoje i łazienka to jakiś żart.
Drzwi połamane z jakimiś dziurami powierconymi pozostałymi po klamkach o innym rozmiarze.
Przemalowane chamsko na inny kolor z zaciekami.
Zapleśniałe fugi i połamane spłuczki WC.
Nad przysznicem kilka pająków i pajęczyn. Z lustra odchodzi elalia. popękane kafelki itp. itd można wymieniać i wymieniać .
No wizualnie "syf" - rozwalone żaluzje iskrząca lampka nad łóżkiem, które tez ledwo trzyma się kupy,Pilot TV połamany poklejony taśmą klejącą - brudną już.
Zamówiliśmy kolację z deserem i deseru się nie doczekaliśmy. nikt nic nie wie kelner zmył się .
Ludzie za te pieniądze wszędzie byle nie tu!

Rodzina z małymi dziećmi, Listopad 2011
"Nigdy więcej"tłumacz
Adam
6,0
5,0

13.11.2011 Nie polecam hotelu "Las". Skąd te 4 gwiazdki? Pamiętam hotel z czasów 3 gwiazdek, gdzie jakość była bez zastrzeżeń. Pokój okropny, rozlatujące się meble, nieświeża pościel, wilgoć, zimno, łazienka ponura z mikroskopijną kabiną, ręczniki fatalne. Nieciekawe wyżywienie, dania "gorące" zimne, dziwna jajecznica o sinym kolorze! Jedyny plus to personel.

Z partnerem, Wrzesień 2011
"Hotel ładny gdyby nie pokój...."tłumacz
Ela
1,0

25.09.2011 Hotel z zewnątrz wygląda bardzo ładnie, w środku też nie najgorzej ale pokój, w którym nas zakwaterowali obleśny. Zamiast łóżka małżeńskiego dostaliśmy dwa jednoosobowe cholernie niewygodne, w łazience pleśń na suficie. Po dwa ręczniki na osobę, idąc na basen trzeba zabrać te z pokoju, po czym nie ma gdzie je wysuszyć więc może stąd ta pleśń. Wyżywienie ok, basen też może być tłoków nie było, gdyby nie ten pokój wszystko było by ok.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji