Znajdź najlepsze ceny

Polska - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

4 893 Hotele Polska

Szukaj w wynikach:

Polska - opinie o miejscach noclegowych

Podróżujący samotnie, Lipiec 2017
"Fantastyczny pensjonat"o Villa Verdi Pleasure & Spa
Kasia
Wrażenia ogólne

09.04.2018 Lepiej wybrać nie mogłam!
Pensjonat godny polecenia.
Warto zaufać opiniom w internecie, bo są autentyczne i godne zaufania.
Czułam się tu doskonale i...Czytaj więcej

Z partnerem, Styczeń 2018
"Dobre miejsce wypadowe"o Europejski***
Maja
Wrażenia ogólne

13.03.2018 Ciepło, czysto, smacznie i wygodnie. Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100%Czytaj więcej

Z przyjaciółmi, Luty 2017
"Polecam"o Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Puszczyk
Kamil
Wrażenia ogólne

04.09.2017 Świetne miejsce na szkolenia i na wypoczynek w mniejszym gronie sympatyczna obsługa. Dużo miejsca do biegania w okolicy ośrodka.Czytaj więcej

Z partnerem, Lipiec 2016
"Fantastyczny kamping"o Pod Krokwia***
zibi
Wrażenia ogólne

11.05.2017 Obsługa bardzo dobra, toalety zadbane. Byłem tam 30 lat temu i nadal mi się podoba . Saunę lub basen niech niektórzy zabiorą ze sobą , a jak im nie...Czytaj więcej

Rodzina z małymi dziećmi, Sierpień 2015
Agnieszka
Wrażenia ogólne

13.08.2015 Ledwie wróciłam bylam z dziećmi i jestem bardzo zadowolona i cena i warunkami bardzo mili właściciele blisko szlaków turystycznych blisko gastronomia...Czytaj więcej

Najtańsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce na wakacje

Nie wszystkich stać na luksusowe zagraniczne podróże. Istnieje jednak alternatywa! Nasz piękny kraj! Oto tanie miejsca do wynajęcia na Polska wakacje. Życzymy prawdziwych podróży za jeden uśmiech! Polska last minute.

Może nad morze

Chcesz spędzić wczasy Polska spacerując nad brzegiem morza, wdychając zdrowe, jodowane powietrze i słuchając szumu fal, a przy tym masz ochotę pogalopować po plaży na wierzchowcu? Gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w Sarbsku niedaleko Łeby ,,Pod Dębami" to coś dla Ciebie. Dwa hektary cichej i dobrze zagospodarowanej przestrzeni + pięć hektarów pastwisk służących do jazdy konnej! Oprócz stajni pełnej koni, na których można odbyć naukę jazdy konnej, do dyspozycji masz duży ogród ze stawem i blisko do prawdziwej plaży z morskim piaskiem. Oferta od 35 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://e-turysta.net/pod-debami-domki-pokoje-nauka-jazdy-konnej-leba-142776.html

Mazowsze dla wielbicieli leśnych wycieczek

Lubisz leśne wycieczki? Jesteś typem romantyka szukającego kontaktu z przyrodą? Na wakacjach spokój odnajdziesz w rustykalnej gajówce z 1927 roku zwanej ,,Leśniczówka" w miejscowości Zatory. Odremontowanej, spełniającej wymagania dzisiejszego turysty! Można tu min. wybrać się na spacer z miejscowym leśniczym, zbierać runo leśne i napotkać dziką zwierzynę. Wędkarze z pewnością się tu odnajdą, a to dzięki licznym łowiskom nad Bugiem i Narwią i małemu stawikowi tuż za płotem chaty. Tylko cztery kilometry dzielą obiekt od rezerwatu ptactwa wodnego ,,Stawinoga"! Cena 150 złotych za dobę dla 5 osób. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.wakacje.agro.pl/oferty/index.php?option=pokaz&oferta=1024

Mazury dla głodnych przygód żeglarzy

Marzysz o malowniczych rejsach po rzece na wczasy Polska? Najchętniej sam zdobyłbyś uprawnienia żeglarza jachtowego? Obiekt znajdujący się we wsi Kal koło Węgorzewa to miejsce na Polska wczasy dla Ciebie. Obiekt dysponuję 200 miejscami noclegowymi na polu namiotowym, 180 pokojami i 100 miejscami w domkach letniskowych. Uprawnienia dla żeglarzy mogą tu zdobywać: młodzież od 14-19 lat i dorośli, poprzez systematyczne doskonalenie umiejętności. Spora atrakcją są także rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich! Oferta od 25 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://meteor-turystyka.pl/zieloneszkoly-kal,kal.html

Chciałoby się powiedzieć hurra Polska wakacje! Polska wczasy to najlepsze co może być! Polska last minute!