Proszę czekać...

Partnerzy

Szanowni Partnerzy, Przyjaciele i Użytownicy Zoover! Nasza redakcja wciąż pracuje nad tym, aby zapewnić Państwu najlepszą stronę do planowania idealnych wakacji. Na stronie Zoover znajdziecie bogatą ofertę naszych najlepszych partnerów, z której warto skorzystać! Zespół Zoover życzy Państwu niezapomnianych i relaksujących podróży!

Merlinx
Merlin.X ¬ czołowy na polskim rynku operator w sektorze turystyki skupia pod swoimi skrzydłami ponad 150 touroperatorów i współpracuje z ponad 2,5 tys. biur podróży i agencji turystycznych, gwarantując im najwyższą jakość świadczonych usług. Flagowymi produktami opartymi na nowoczesnej technologii MDS są: wielofunkcyjny system rezerwacyjny oraz wyszukiwarka internetowa Merlin.X & EasyPax.

Travelone
Grupa Portali Travelone.pl to nowoczesny i specjalistyczny portal turystyczny. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku jako ATH Chorwacja.com. Obecnie Grupa TravelOne.pl jest największą grupą portali turystycznych w Europie, skupiającą 89 serwisów tematycznych i destynacyjnych, począwszy od Wlochy.pl, Austria.pl, Turcja.com.pl po Skione.pl, Skyone.pl, Hotelone.pl. Współpracujemy z największymi biurami podróży w Polsce. Travelone.pl to gwarancja bezpiecznych i udanych wakacji!

TT Warsaw
Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, przeznaczonych na zawieranie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową, a polską branżą turystyczną. Charakterystyczną cechą Targów TT Warsaw jest możliwość dotarcia w jednym miejscu zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych, a także promocja Polski na arenie międzynarodowej. Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl.

Fly PL
Fly.pl jest internetowym biurem podróży, oferującym pod adresem www.fly.pl starannie dobraną ofertę wiodących organizatorów podróży, linii lotniczych oraz hoteli. Firma rozpoczęła działalność w połowie 2007 roku. Jesteśmy zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Stworzyliśmy od podstaw i nieustannie optymalizujemy autorskie rozwiązanie technologiczne - Internet Booking Engine, dzieki któremu są Państwo w stanie w czasie rzeczywistym zarezerwowć i opłacić wybraną wycieczkę. Zapraszamy do rezerwacji wymarzonych wakacji na www.fly.pl.

KSI Media
KSi Media od 2001 roku zajmuje sie tworzeniem portali turystycznych oraz oprogramowaniem na potrzeby rynku turystycznego. Oferuje pełen pakiet usług firmom z branży turystycznej: strony www, wsparcie techniczne, szkolenia, tworzenie nowych narzędzi wspierających promocję i sprzedaż. Czołowym produktem w tej dziedzinie jest Kameleon CRM - narzędzie wspomagające pracę biur podróży, agencji i franczyz. W swoich działaniach w oparciu o najnowsze technologie stale rozwija wachlarz proponowanych produktów i usług.

Nowa aplikacja Meteovista

Nowa aplikacja Meteovista