Oceny Holocaust Mahnmal-Pomnik Pomordowanych Żydów Europy

8,3
151 opinie
Oceny Holocaust Mahnmal-Pomnik Pomordowanych Żydów Europy
Georgenstraße 23, 10117, Berlin

Holocaust Mahnmal-Pomnik Pomordowanych Żydów Europy wyniki 8,3 z 10, na podstawie 151 opinie
Holocaust Mahnmal-Pomnik Pomordowanych Żydów Europy Berlin - chciałbyś poznać opinie innych Użytkowników na temat tej atrakcji? Jesteś w odpowiednim miejscu! Na witrynie Zoover znajdziesz opinie i komentarze dotyczące również wielu innych ciekawych miejsc. Możesz podzielić się swoimi wrażeniami dołączając własną opinię. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów video! Obejrzyj - filmów video z - Holocaust Mahnmal-Pomnik Pomordowanych Żydów Europy! Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Niemcy - Zobacz inne miejsca noclegowe. Brandenburg - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania. Zobacz wszystkie miejsca noclegowe w okolicy Holocaust Mahnmal-Pomnik Pomordowanych Żydów Europy w Berlin.
Proszę czekać...

Z partnerem, Październik 2014
"Trzeba zobaczyć!"tłumacz
Lucyna
10,0

14.10.2014 Bałam się zobaczyć to Muzeum. W końcu poszłam. Trzeba to koniecznie zobaczyć!!! W Polsce została zamordowanych 2.900.000 - 3.100.000 Żydów, drugie miejsce po Polsce to tereny dawnego ZSRR: 950.00 - 1.050.000

Z partnerem, Czerwiec 2013
"Takie sobie"tłumacz
chrispu
7,0

06.06.2013 Interesujący pomysł, fajnie się prezentuje na fotografiach. Ale jak zauważyłem dla części osób jest to doskonałe miejsce do zabaw w chowanego, wyścigów wśród kamiennych bloków i tym podobnych zabaw. Nie traktują go jako pomnika. A tym samym trudno się skupić i jakoś to miejsce przeżywać - no chyba że przyjdzie się tu samotnie, w nocy, bo w dzień pełno tu grup turystycznych.

Rodzina z dużymi dziećmi, 2012

Służbowo, Czerwiec 2012
"Pomnik Pomordowanych Żydów"tłumacz
Anna
8,0

09.06.2012 Miejsce wprawia w zadumę, to wielki hołd w kierunku ofiar II wojny światowej. Całość składa się z kilku tysięcy betonowych bloków, wokół obok których można przechodzić.znajduje się tutaj również podziemne muzeum. Warte obejrzenia.

Podróżujący samotnie, 2012
"Spacer"tłumacz
dariusz
8,0

21.05.2012 człowiek czuje się jak w labirincie wspaniała sprawa zapraszam.

Z przyjaciółmi, Maj 2012
"Spoko"tłumacz
ewa
7,0

29.06.2012 Jakoś do tego miejsca dużego sentymentu nie czuje. Jest to bardzo historyczne i pamiętliwe miejsce. Ale 30 minut starczy na zwiedzanie.

Z przyjaciółmi, Kwiecień 2012
"Super"tłumacz
karol
8,0

13.07.2012 Bardzo historyczne, pamiętliwe miejsce gdzie warto przejść się, porozmyślać na prawdę polecam.

Służbowo, Kwiecień 2012
"Super"tłumacz
andrzej

13.07.2012 jest to wyjątkowa budowla naprawde super polecam

Z przyjaciółmi, 2012
"Piękny i niesamowicie poruszający."tłumacz
Marta
10,0

04.04.2012 Betonowe bloki różnej wysokości, które wyglądają jak falująca woda. Piękne!

Z przyjaciółmi, Styczeń 2012
"Ok."tłumacz
Andrzej
10,0

05.06.2012 Polecam w szczególności podziemne muzeum. Ogólnie bardzo ciekawe.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Czy przerwę świąteczną spędzasz ze swoją rodziną?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji