Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Niemcy? Below you can find all hotele in Niemcy.

Znajdź najlepsze ceny

Niemcy - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

23 981 Hotele Niemcy

Szukaj w wynikach:

A może Niemcy?

Wielkomiejska rozrywka, festiwale kultury wysokiej i tej popularnej, a dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek, Schwarzwald - i to wszystko w jednym kraju - w Niemczech.

Niemcy wyniki 7,8 z 10, na podstawie 21673 opinie

Wielkomiejska rozrywka, festiwale kultury wysokiej i tej popularnej, a dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek, Schwarzwald - i to wszystko w jednym kraju - w Niemczech.

Wybór takiego kraju jak Niemcy na wczasy jest doskonałym pomysłem praktycznie dla każdego. Coś dla siebie znajdą tam osoby, które najlepiej czują się w klimacie nocnych klubów oraz ci, którzy lubią pochodzić po muzeach. Odnajdą się tam miłośnicy górskich sportów i fascynaci architektury zamkowej.

Jeśli wybierzesz Niemcy na wakacje, na liście miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić, znajdzie się Berlin. To ośrodek wielkomiejski, bardzo nowoczesny i w tym tkwi jego urok. Wieża Telewizyjna i Wyspa Muzeów to absolutne pewniki w każdej ofercie, także typu Niemcy last minute.

Jeśli zdecydujesz się na połączenie wczasy oraz Niemcy Południowe, musisz pojechać nad Jezioro Bodeńskie. To słynne miejsce, o którym rozpisywali się romantyczni poeci. Na pewno zachwyci również Ciebie. Symbolem niemieckiego romantyzmu jest także zamek Heidelberg w Badenii-Wirtembergii.

Jesteś miłośnikiem sportów górskich? Alpy są wyższe, ale Schwarzwald po prostu piękniejszy. Wycieczki w tamten rejon znajdziesz w naszej ofercie o każdej porze roku. Polecamy zwrócić uwagę na promocje Niemcy last minute. Spontaniczna wycieczka do Niemiec, z uwagi na bliskość tego kraju i podobny klimat, nie sprawi wielu problemów.

Co jeszcze warto zobaczyć? Na pewno pomniki historii, takie jak pozostawiony fragment Muru Berlińskiego czy Bramę Brandenburską. Absolutnym niemieckim hitem jest zamek Neuschwanstein. To niesamowite miejsce w Alpach bawarskich, bez którego nie obędą się Niemcy i wczasy w tym państwie.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Parki wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Bungalow, Chalety, Gasthof, Hostele, Zamki, Domy wiejskie, Lodges/chaty, Pensjonaty i Wille Niemcy - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Niemcy - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Niemcy. Niemcy - najbardziej popularny region to - Brandenburg. Wybierz inny region poprzez kliknięcie na mapkę lub z listy podanej poniżej. Najlepiej oceniane miejsca to: Berlin, Winterberg (Sauerland), Bad Bentheim i Cochem. Niemcy - popularne atrakcje turystyczne to: Movie Park Germany-park rozrywki, Zamek Cochem i Zamek Bentheim.