Data przyjazdu
Data wyjazdu
Od € 23
Najniższa znaleziona cena.
Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert hoteli w najniższych cenach!
Agadir
7,5
530 opinie
Opinie Agadir

Agadir wyniki 7,5 z 10, na podstawie 530 opinie
Agadir - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Apartamenty, Kempingi, Hotele, Aparthotel, , Gasthof, Pension i Willa Agadir - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Agadir - zapraszamy również do obejrzenia zdjęć i filmów video w naszej galerii! Na Zoover możesz obejrzeć filmów video z Agadir. Agadir - na tej stronie znajdziesz wszystkie oferowane miejsca noclegowe. Maroko - a może warto sprawdzić noclegi tutaj? Zapraszamy! Maroko - sprawdź wszystkie możliwości zakwaterowania.
Proszę czekać...

Z partnerem, Maj 2013
"Agadir - Super Miejsce"tłumacz
stanislawaniol
8,0

22.06.2013 Agdir - miasto dla KAŻDEGO !

Rodzina z małymi dziećmi, 2012
"Polecam"tłumacz
Szymon
10,0

21.06.2012 Bardzo mi sie tutaj podobało, wszystko jak należy. Takie powinny być wakacje ;)

Z partnerem, Kwiecień 2012
"Cudowne miejsce"tłumacz
Mieczysław
9,0

19.07.2012 Samo miasto nie ma zabytków, raczej nowoczesna zabudowa, sporo zieleni. Piękny widok z kasby na całą zatokę. Bajeczne zachody słońca :-) Można odwiedzić również port rybacki, pójść na suk po zakupy, albo do kawiarni z tarasem w stronę morza. Czysto. Ładna, bardzo szeroka plaża, morze dość kapryśne (czasem zimne i rano jest mgła - to zależy od prądów morskich). Popularny kurort, więc jest mnóstwo możliwości wyceczek. Polecam Marakesz i Essouirę.

Rodzina z dużymi dziećmi, 2011
"Świetne miejsce"tłumacz
Małgorzata
10,0

29.03.2012 Cudowne wakacje. Piękne Maroko. Polecam!!!!

Z partnerem, Październik 2010
"Całkiem dobre"tłumacz
Jacek
6,0

19.07.2013 fajna miejscowość, ale niestety nie ma tam aż tak fajnego klimatu jak w Turcji w Alanyi czy Bodrum, ale też ludzie nie byli jakoś bardzo nachalni i nie zgarniali z ulicy do swoich sklepów

Z partnerem, Czerwiec 2010
"Maroko-wystarczy mi jeden raz:/"tłumacz
Regina
2,0
4,0
5,0

17.06.2010 Właśnie wróciłam z Maroka (16.06.2010). Byłam w Agadirze. To miały być wymarzone wakacje, niestety jastem rozczarowana, przede wszystkim ze względu na pogodę. Byłam u "wrót Afryki" a cały czas marzłam. Na plaży, która okazała się publiczna z wydzielonym pasmem dla naszego hotelu: a w około boisko piłkarskie i SETKI!!! tubylców uganiajacych się za piłką, wiał silny i bardzo zimny wiatr (tak przez 2 tyg.). Ocean zimny ok. 20 st. Marakeszem byłam rozczarowana: w porównaniu do Kairu, nie umywa się, po prostu wielki suk na środku miasta i tyle (tzn. tyle widzi turysta na wycieczce fakultatywnej), aha jest rzeczewiście czerwone:) Krajobrazy też mnie nie zachwyciły: bardzo monotonny Atlas, tzn. płaskie góry porośnięte drzewkami arganowymi, z kozami przywiązanymi na drzewach-jako atrakcją turystyczną!
Hotel oczywiście dobry, ale te 4 gwiazdki odpowiadałay 3 w Egipcie. Ceny wysokie. Nie polecam,zwłaszcza ciepłolubnym!!!; po Egipcie, Tunezji, nawet Turcji wyjazd nieudany.

Z przyjaciółmi, Czerwiec 2010
"Bardzo polecam"tłumacz
Ewa
2,0
4,0
9,0

10.04.2012 Nie jest to wielka miejscowość, ale zarówno rodziny z dziećmi jak i szaleni studenci znajdą tu coś dla siebie. Świetne plaże (zwłaszcza dalej od centrum), ciekawy targ, spokojnie można poruszać się po całym mieście. Polecam zwłaszcza restauracje w porcie - genialne owoce morza w niskiej cenie.

Podróż grupowa, Maj 2010
"POLECAM MAROKO ZDECYDOWANIE!!!!"tłumacz
summer-time
7,0

13.02.2012 Do Maroka wybierałam się już od dłuższego czasu, ale ciągle nie mogłam tam trafić.
Moje wrażenia mogę zawrzeć w trzech słowach - cytując Juliusza Cezara "Veni Vidi Vici". Maroko dosłownie rzuciło mnie na kolana. Jestem pod wielkim wrażeniem!!!! Nie dziwię się, że wielcy tego świata szukali tu inspiracji. Marrakesz, Essaouira, Agadir cudowne miejsca, które trzeba zobaczyć, aby zrozumieć czym jest orient. Polecam Maroko o każdej porze roku, gdyż o każdej porze mieni się ono różnymi kolorami.

Podróż grupowa, Kwiecień 2009
"Agadir - ogólnie"tłumacz
borewicz
7,0

29.04.2009 Wróciliśmy z Agadiru dosłownie wczoraj. Jak było? Gorąco, a przynajmniej dla mnie. W Agadirze ok. 30 stopni, w Marrakechu 41 stopni.Plaża piaszczysta,czysta z ilkoma atrakcjami,tzn. skutery i katamaran. Można również wypożyczyć deski na miejscu.Jednak jest b.mało atrakcji, a przynakmniej jeżeli chodzi o małe dzieci. Marokańskie dzieciaki radza sobie z tym grając w piłkę nożna na plaży,rano i wieczorem. Ludzie na ulicy sa bardzo mili i przyjaźni, jednak niekiedy przeszkadza ich przesadna miłość do handlu,tzn. zaczepiają i próbują coś sprzedać albo jakiś sklep polecić. Jeżeli chcemy coś kupić,musimy mocno negocjować, zarówno w sklepikach jak również na bazarze (suk al had). Pierwsza cena którą podaje sprzedający jest kosmiczna,np. branzoletka kosztuje na początku 350 dirhamów,a po negocjacjach można ja kupić nawet za 50 dirhamów. Niestety negocjacje mogą trwać nawet godzinę. Co można polecić z ich towarów? Na pewno skóry i wyroby z nich. I oczywiście mnóstwo podróbek, różnych producentów

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2008
""Przeklęta,ale piękna ziemia - warto tam byc!""tłumacz
Monika
6,0

19.05.2012 Miejsce intrygujące..niebanalne i warte odwiedzenia, świadek strasznej tragedii sprzed lat, po której została pamiątka..jaka? Można się przekonać zaglądając do Agadiru właśnie. Turystycznie bogate i piękne, wielkie plaże, lokalny koloryt, knajpy i imprezy plenerowe. Wszystko to na dobrym poziomie. Nic nie napiszę więcej, po prostu sprawdźcie to sami!

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?