Data przyjazdu
Data wyjazdu
Od € 24
Najniższa znaleziona cena.
Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert hoteli w najniższych cenach!
Agadir
595 opinie
Opinie Agadir

Agadir wyniki 7,6 z 10, na podstawie 595 opinie
Agadir - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Apartamenty, Kemping, Hotele, Aparthotel, Bed & Breakfast , Gasthof, Pensjonat i Willa Agadir - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Agadir - zapraszamy również do obejrzenia zdjęć i filmów video w naszej galerii! Na Zoover możesz obejrzeć filmów video z Agadir. Agadir - na tej stronie znajdziesz wszystkie oferowane miejsca noclegowe. Maroko - a może warto sprawdzić noclegi tutaj? Zapraszamy! Maroko - sprawdź wszystkie możliwości zakwaterowania.
Proszę czekać...

Z przyjaciółmi, Czerwiec 2014
"Super miejsce"tłumacz
Aleksandra
10,0

25.06.2014 Cudowne miejsce. Wspaniały klimat, nie ma słusznego powietrza. Wieczory chłodniejsze co mi odpowiadało.

Z partnerem, Czerwiec 2014
"Fajne miejsce,pojadę tam jeszcze."tłumacz
Aleksandra Biskup
8,0

02.07.2014 Trzeba odwiedzić Maroko. Polecam!.Nie ma zemsty faraona! Nie jest też upalnie, bo wieje wiatr od Wysp Kanaryjskich.

Z przyjaciółmi, Grudzień 2013
"Turystyczny raj"tłumacz
kasia
8,0

21.07.2014 Ocean, kilometry plaż, długa promenada, mnóstwo barów, restauracji i klubów w zasięgu spaceru.

Z partnerem, Maj 2013
"Agadir - Super Miejsce"tłumacz
stanislawaniol
8,0

22.06.2013 Agdir - miasto dla KAŻDEGO !

Rodzina z małymi dziećmi, 2012
"Polecam"tłumacz
Szymon
10,0

21.06.2012 Bardzo mi sie tutaj podobało, wszystko jak należy. Takie powinny być wakacje ;)

Z partnerem, Kwiecień 2012
"Cudowne miejsce"tłumacz
Mieczysław
9,0

19.07.2012 Samo miasto nie ma zabytków, raczej nowoczesna zabudowa, sporo zieleni. Piękny widok z kasby na całą zatokę. Bajeczne zachody słońca :-) Można odwiedzić również port rybacki, pójść na suk po zakupy, albo do kawiarni z tarasem w stronę morza. Czysto. Ładna, bardzo szeroka plaża, morze dość kapryśne (czasem zimne i rano jest mgła - to zależy od prądów morskich). Popularny kurort, więc jest mnóstwo możliwości wyceczek. Polecam Marakesz i Essouirę.

Z partnerem, Wrzesień 2011
"Orient"tłumacz
adi
2,0
10,0

19.06.2012 jesli kochasz swiat arabski to agadir jest idealnym miejscem by to poczuc. piekne miasto pelne tajemnic i swiatyn

Rodzina z dużymi dziećmi, 2011
"Świetne miejsce"tłumacz
Małgorzata
10,0

29.03.2012 Cudowne wakacje. Piękne Maroko. Polecam!!!!

Z partnerem, Październik 2010
"Całkiem dobre"tłumacz
Jacek
6,0

19.07.2013 fajna miejscowość, ale niestety nie ma tam aż tak fajnego klimatu jak w Turcji w Alanyi czy Bodrum, ale też ludzie nie byli jakoś bardzo nachalni i nie zgarniali z ulicy do swoich sklepów

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Co najbardziej Cię denerwuje na stoku narciarskim?