Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Malta? Below you can find all hotele in Malta.

Znajdź najlepsze ceny

Malta - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

418 Hotele Malta

Szukaj w wynikach:

hotele Malta - opinie

Wczasy na Malcie to iście wyspiarska przygoda. To małe państwo składa się z kilku autonomicznych wysp, a bogate atrakcje turystyczne dobitnie wskazują, iż nie rozmiar ma znaczenie.

Malta wyniki 7,5 z 10, na podstawie 504 opinie

Wczasy na Malcie to iście wyspiarska przygoda. To małe państwo składa się z kilku autonomicznych wysp, a bogate atrakcje turystyczne dobitnie wskazują, iż nie rozmiar ma znaczenie.

Klify Dingli to pierwsze z obowiązkowych miejsc dla wszystkich, którzy planują spędzić wakacje na Malcie. Malownicze widoki i szum rozbijanych o skały fal to połączenie, które na długo zapada w pamięć. Wielu turystów udaje się tutaj w poszukiwaniu samotności i skupienia, a miejscowa legenda głosi, że wszelkie troski powierzone morzu zostaną zmyte z naszego życia.

Malta i wczasy to dobre połączenie dla wszystkich, którzy szukają wyciszenia. Miejscowa ludność jest niezwykle kulturalna, a ich głęboka religijność przejawia się w bogactwie kapliczek i świętych obrazków, które zdobią kamienice. Piękno i różnorodność plaż zaspokaja najbardziej wybrednych urlopowiczów, a ich bogactwo pozwala na dosłowne „przebieranie” w ofercie. Można spędzić dwutygodniowe wczasy na Malcie i ani razu nie wrócić na tę samą plażę! Jeżeli dopisze nam szczęście i uda nam się wykupić ofertę „Malta last minute” to możemy liczyć na wyjątkowo tani urlop.

Koszty życie na Malcie są stosunkowo niedrogie, a tygodniowy bilet komunikacji miejskiej wynosi zaledwie 12€! Po zebraniu rozbieganych myśli i plażowym wypoczynku, czas na zwiedzanie. Hagar Qim i Mnajdra to kompleks prehistorycznych budowli, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a ich przeznaczenie nie zostało do końca odkryte. Kto wie? Być może Twoje wakacje na Malcie przyczynią się do odkrycia ich tajemnicy, a wykupiona w ostatniej chwili „Malta last minute” okaże się najlepszą decyzją Twojego życia? Nigdy nie wiadomo. Niemniej niezależnie od ambicji warto wybrać Maltę na wczasy.