Znajdź najlepsze ceny

Malta - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

377 Hotele Malta

Szukaj w wynikach:

Malta - opinie o miejscach noclegowych

Grupa, Grudzień 2017
"Niezle"o Paradise Bay****
agneiska
Wrażenia ogólne

29.12.2017 dobra usluga, dobre posilki, brak butelek z woda w pokojach, potrzebuje troche nowosci, basen ladny, ale bez nadzoruCzytaj więcej

Podróżujący samotnie, Grudzień 2017
"Chcialbym tu wrocic"o Paradise Bay****
Andrzej
Wrażenia ogólne

17.12.2017 wszystko bylo super, bardzo jestem zadowolonyCzytaj więcej

Wczasy na Malcie to iście wyspiarska przygoda. To małe państwo składa się z kilku autonomicznych wysp, a bogate atrakcje turystyczne dobitnie wskazują, iż nie rozmiar ma znaczenie.

Klify Dingli to pierwsze z obowiązkowych miejsc dla wszystkich, którzy planują spędzić wakacje na Malcie. Malownicze widoki i szum rozbijanych o skały fal to połączenie, które na długo zapada w pamięć. Wielu turystów udaje się tutaj w poszukiwaniu samotności i skupienia, a miejscowa legenda głosi, że wszelkie troski powierzone morzu zostaną zmyte z naszego życia.

Malta i wczasy to dobre połączenie dla wszystkich, którzy szukają wyciszenia. Miejscowa ludność jest niezwykle kulturalna, a ich głęboka religijność przejawia się w bogactwie kapliczek i świętych obrazków, które zdobią kamienice. Piękno i różnorodność plaż zaspokaja najbardziej wybrednych urlopowiczów, a ich bogactwo pozwala na dosłowne „przebieranie” w ofercie. Można spędzić dwutygodniowe wczasy na Malcie i ani razu nie wrócić na tę samą plażę! Jeżeli dopisze nam szczęście i uda nam się wykupić ofertę „Malta last minute” to możemy liczyć na wyjątkowo tani urlop.

Koszty życie na Malcie są stosunkowo niedrogie, a tygodniowy bilet komunikacji miejskiej wynosi zaledwie 12€! Po zebraniu rozbieganych myśli i plażowym wypoczynku, czas na zwiedzanie. Hagar Qim i Mnajdra to kompleks prehistorycznych budowli, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a ich przeznaczenie nie zostało do końca odkryte. Kto wie? Być może Twoje wakacje na Malcie przyczynią się do odkrycia ich tajemnicy, a wykupiona w ostatniej chwili „Malta last minute” okaże się najlepszą decyzją Twojego życia? Nigdy nie wiadomo. Niemniej niezależnie od ambicji warto wybrać Maltę na wczasy.