Sortuj
Opinie
Odległość od centrum

163 Hotele Macedonia

Szukaj w wynikach:

Wczasy w Macedonii to moc atrakcji i bogactwo zabytków, jednak czy warto? Półwysep Bałkański, na którym przyjdzie spędzić wakacje związane z Macedonią, oferuje dużą różnorodność pogody, zależnie od pory roku, bowiem lata bywają upalne, a zimy mroźne.

Jak zatem radzić sobie z ekstremalnymi temperaturami i sprawić by zakupiona w promocji wycieczka: Macedonia last minute, okazała się dobrym wyborem? Z pomocą przyjdzie ukształtowanie terenu. Górskie tereny oferują niższą temperaturę i przyjemne letnie powiewy wiatru, natomiast przytulne kotliny stanowią ciepły zaułek podczas zim, gdy temperatura na szczytach przekracza -20°C! Warto wybrać Macedonię na wczasy i zależnie od pory roku, dobrać odpowiednią lokację – latem skorzystać z górskich szlaków i wsłuchać się w muzykę natury, a zimą zasiąść przy kominku z kieliszkiem wybornej Alexandrii i posłuchać macedońskich podań.

Po zaspokojeniu zmysłu smaku i słuchu warto zadbać o nasze oczy. Spędzając wczasy w Macedonii należy koniecznie odwiedzić, położoną nad tajemniczym jeziorem, Ochrydę. To zabytkowe miasto, bogate w cerkwie i ruiny starożytnych budowli, oferuje wiele godzin intensywnego zwiedzania, połączonych z kolejną dawką bałkańskich opowieści. Okoliczne jezioro jest domem dla unikalnych gatunków zwierząt, a oryginalność fauny wodnej sprawia, iż wakacje w Macedonii są prawdziwą gratką dla amatorów biologii.

Długie wycieczki bez wątpienia wzbudzą nasz głód, a jak powszechnie wiadomo: Polak głodny - Polak zły. Na szczęście nie brak budek serwujących tanie kebaby i nasz gniew może utonąć w szybkim posiłku. Jednak spędzając w Macedonii wczasy, warto poszukać lokalnych potraw i zaspokoić swój apetyt wyborną paletą mięs, czy wyśmienitym burkiem – prawdziwym specjałem tamtejszej kuchni. Dopełnieniem wrażeń będzie wizyta w tajemniczej i pięknej stolicy kraju, a niepowtarzalne fotografie sprawią, iż Macedonia last minute zaliczy się do najlepszych decyzji naszego życia!

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Aparthotel, Bed & Breakfast , Hostel, Pensjonaty i Wille Macedonia - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Macedonia - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Na Zoover możesz zobaczyć filmów video z Macedonia. Najlepiej oceniane miejsca to: Ochryda, Struga, Pestani i Skopje. Macedonia - popularne atrakcje turystyczne to: Samuil’s Fortress, Matka Canyon i Galicica Nationaal park.