Znajdź najlepsze ceny

Rodzina z małymi dziećmi, Październik 2018
"Bardzo sympatycznie:)"o Baltic Plaza Medi Spa****
Paulina

14.10.2018 Spędziłam 2 tygodnie z dziećmi i z rodziną, jak dla mnie super:D
Na prawdę wszystko, Pani Beata z którą wszytsko ustalaliśmy niesamowicie kompetentna...Czytaj więcej

Z partnerem, Październik 2018
"POLECAM GORĄCO !! POZDRAWIAMY !"o Baltic Plaza Medi Spa****
ADAM
Wrażenia ogólne

14.10.2018 Piękny, duży pokój, wspaniały taras, pyszna kolacja ( dokładałem dwa razy) i śniadanie. Spokojna, cicha okolica, do morza '' rzut beretem''. Miła,...Czytaj więcej

Grupa, Wrzesień 2018
"Nowoczesny hotel"o Best Western Premier****
Katarzyna
Wrażenia ogólne

13.10.2018 Best Western Premier to bardzo zadbany i nowoczesny hotel w fajnej lokalizacji, który nocą prezentuje się fantastycznie. Byłam tam no konferencji....Czytaj więcej

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2018
"Miejsce okey"o Health Resort & Medical SPA Panorama****
Klara
Wrażenia ogólne

12.10.2018 Fajne miejsce, tylko fajnie trafić na dobrą pogodę chociaż jak deszcze pada to też jest co robić.Czytaj więcej

Rodzina z małymi dziećmi, Wrzesień 2018
Włodzimierz
Wrażenia ogólne

11.10.2018 Jestem tu już czwarty raz , idealne miejsce na jesienny wypoczynek nad morzem, cisza, spokój, bardzo dobre wyżywienie. Ogólnie bez zastrzeżeń.Czytaj więcej

Najtańsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce na wakacje

Nie wszystkich stać na luksusowe zagraniczne podróże. Istnieje jednak alternatywa! Nasz piękny kraj! Oto tanie miejsca do wynajęcia na Polska wakacje. Życzymy prawdziwych podróży za jeden uśmiech! Polska last minute.

Może nad morze

Chcesz spędzić wczasy Polska spacerując nad brzegiem morza, wdychając zdrowe, jodowane powietrze i słuchając szumu fal, a przy tym masz ochotę pogalopować po plaży na wierzchowcu? Gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w Sarbsku niedaleko Łeby ,,Pod Dębami" to coś dla Ciebie. Dwa hektary cichej i dobrze zagospodarowanej przestrzeni + pięć hektarów pastwisk służących do jazdy konnej! Oprócz stajni pełnej koni, na których można odbyć naukę jazdy konnej, do dyspozycji masz duży ogród ze stawem i blisko do prawdziwej plaży z morskim piaskiem. Oferta od 35 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://e-turysta.net/pod-debami-domki-pokoje-nauka-jazdy-konnej-leba-142776.html

Mazowsze dla wielbicieli leśnych wycieczek

Lubisz leśne wycieczki? Jesteś typem romantyka szukającego kontaktu z przyrodą? Na wakacjach spokój odnajdziesz w rustykalnej gajówce z 1927 roku zwanej ,,Leśniczówka" w miejscowości Zatory. Odremontowanej, spełniającej wymagania dzisiejszego turysty! Można tu min. wybrać się na spacer z miejscowym leśniczym, zbierać runo leśne i napotkać dziką zwierzynę. Wędkarze z pewnością się tu odnajdą, a to dzięki licznym łowiskom nad Bugiem i Narwią i małemu stawikowi tuż za płotem chaty. Tylko cztery kilometry dzielą obiekt od rezerwatu ptactwa wodnego ,,Stawinoga"! Cena 150 złotych za dobę dla 5 osób. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.wakacje.agro.pl/oferty/index.php?option=pokaz&oferta=1024

Mazury dla głodnych przygód żeglarzy

Marzysz o malowniczych rejsach po rzece na wczasy Polska? Najchętniej sam zdobyłbyś uprawnienia żeglarza jachtowego? Obiekt znajdujący się we wsi Kal koło Węgorzewa to miejsce na Polska wczasy dla Ciebie. Obiekt dysponuję 200 miejscami noclegowymi na polu namiotowym, 180 pokojami i 100 miejscami w domkach letniskowych. Uprawnienia dla żeglarzy mogą tu zdobywać: młodzież od 14-19 lat i dorośli, poprzez systematyczne doskonalenie umiejętności. Spora atrakcją są także rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich! Oferta od 25 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://meteor-turystyka.pl/zieloneszkoly-kal,kal.html

Chciałoby się powiedzieć hurra Polska wakacje! Polska wczasy to najlepsze co może być! Polska last minute!