Znajdź najlepsze ceny

Z przyjaciółmi, Lipiec 2018
"Świetne miejsce"o Verde Montana Wellness & Spa***
Aldona
Wrażenia ogólne

06.08.2018 Hotel ten zdecydowanie zasługuje na 4 gwiazdki bo jest na bardzo wysokim standardzie. Ja przyjeżdżając tu stawiałam na strefę SPA i szczerze to...Czytaj więcej

Z przyjaciółmi, Lipiec 2018
"SUPER POLECAM"o Wy & Spa****
Irena
Wrażenia ogólne

04.08.2018 Czyściutko w pkojach. Blisko do morza na miejscu mozna psznie zjesc. Poprostu super.Czytaj więcej

Podróżujący samotnie, Lipiec 2018
"Fantastyczne miejsce"o Health Resort & Medical SPA Panorama****
Przemek

31.07.2018 Polecam. Fajne miejsce. Duzo basenow i imprezCzytaj więcej

Rodzina z dużymi dziećmi, Lipiec 2018
"Świetne miejsce"o Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka
Katarzyna
Wrażenia ogólne

30.07.2018 wakacje w Grand Lubiczu to był strzał w 10! Moje pociechy były zachwycone tym miejscem, a ja tym że dzieci nie marudziły, bo miały mnóstwo atrakcji....Czytaj więcej

Z partnerem, Lipiec 2018
"Napewno tu wrócę!"o Kompleks Wczasowy Sandra Spa
Louise
Wrażenia ogólne

30.07.2018 Przeważnie miły personel, pyszne jedzenie, dużo rozrywki, pokoje jak najbardziej okCzytaj więcej

Najtańsze i najpiękniejsze miejsca w Polsce na wakacje

Nie wszystkich stać na luksusowe zagraniczne podróże. Istnieje jednak alternatywa! Nasz piękny kraj! Oto tanie miejsca do wynajęcia na Polska wakacje. Życzymy prawdziwych podróży za jeden uśmiech! Polska last minute.

Może nad morze

Chcesz spędzić wczasy Polska spacerując nad brzegiem morza, wdychając zdrowe, jodowane powietrze i słuchając szumu fal, a przy tym masz ochotę pogalopować po plaży na wierzchowcu? Gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w Sarbsku niedaleko Łeby ,,Pod Dębami" to coś dla Ciebie. Dwa hektary cichej i dobrze zagospodarowanej przestrzeni + pięć hektarów pastwisk służących do jazdy konnej! Oprócz stajni pełnej koni, na których można odbyć naukę jazdy konnej, do dyspozycji masz duży ogród ze stawem i blisko do prawdziwej plaży z morskim piaskiem. Oferta od 35 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://e-turysta.net/pod-debami-domki-pokoje-nauka-jazdy-konnej-leba-142776.html

Mazowsze dla wielbicieli leśnych wycieczek

Lubisz leśne wycieczki? Jesteś typem romantyka szukającego kontaktu z przyrodą? Na wakacjach spokój odnajdziesz w rustykalnej gajówce z 1927 roku zwanej ,,Leśniczówka" w miejscowości Zatory. Odremontowanej, spełniającej wymagania dzisiejszego turysty! Można tu min. wybrać się na spacer z miejscowym leśniczym, zbierać runo leśne i napotkać dziką zwierzynę. Wędkarze z pewnością się tu odnajdą, a to dzięki licznym łowiskom nad Bugiem i Narwią i małemu stawikowi tuż za płotem chaty. Tylko cztery kilometry dzielą obiekt od rezerwatu ptactwa wodnego ,,Stawinoga"! Cena 150 złotych za dobę dla 5 osób. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.wakacje.agro.pl/oferty/index.php?option=pokaz&oferta=1024

Mazury dla głodnych przygód żeglarzy

Marzysz o malowniczych rejsach po rzece na wczasy Polska? Najchętniej sam zdobyłbyś uprawnienia żeglarza jachtowego? Obiekt znajdujący się we wsi Kal koło Węgorzewa to miejsce na Polska wczasy dla Ciebie. Obiekt dysponuję 200 miejscami noclegowymi na polu namiotowym, 180 pokojami i 100 miejscami w domkach letniskowych. Uprawnienia dla żeglarzy mogą tu zdobywać: młodzież od 14-19 lat i dorośli, poprzez systematyczne doskonalenie umiejętności. Spora atrakcją są także rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich! Oferta od 25 złotych za jednodniowy nocleg. Więcej informacji na stronie internetowej: http://meteor-turystyka.pl/zieloneszkoly-kal,kal.html

Chciałoby się powiedzieć hurra Polska wakacje! Polska wczasy to najlepsze co może być! Polska last minute!