Znajdź najlepsze ceny

Holandia - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

13 273 Hotele Holandia

Szukaj w wynikach:

Holandia - opinie o miejscach noclegowych

Z przyjaciółmi, Lipiec 2012
"Super Miejsce"o Walibi Village**
Kuba
Wrażenia ogólne
7

18.07.2012 Wspaniały pary rozrywki. :) Każdemu polecam. Byłem tam rok temu i w tym jadę kolejny raz :) I cały czas odliczam minuty kiedy tam będę :) Niesamowite...Czytaj więcej

Wybierając wymarzone miejsce na spędzenie wakacji, warto pomyśleć o tak malowniczym miejscu, jak Holandia. Kojarzona głównie z tulipanami, wiatrakami i rowerami to w rzeczywistości wielobarwny, gościnny i otwarty kraj.

Wybierając wymarzone miejsce na spędzenie wakacji, warto pomyśleć o tak malowniczym miejscu, jak Holandia. Kojarzona głównie z tulipanami, wiatrakami i rowerami to w rzeczywistości wielobarwny, gościnny i otwarty kraj.

Tradycja łączy się tu z nowoczesnością. Do wyboru mamy wiele uroczych i interesujących miasteczek. Holandia wczasy to odpoczynek zarówno dla pojedynczych osób, jak i całych rodzin. Najbardziej rozpoznawalnym miastem jest stolica kraju - Amsterdam, który sam w sobie może być idealnym miejscem na wczasy Holandia. Znajdziemy tu liczne zabytki, muzea oraz parki do spacerowania. Holandia last minute to świetna okazja dla niezdecydowanych, którzy w ten sposób mogą zaoszczędzić spore pieniądze i jednocześnie przeżyć wspaniała przygodę.

Innym pięknym miastem jest Rotterdam, raj dla miłośników sportu. Odbywa się tam wiele imprez na światową skalę. Ale Holandia to także dużo mniejszych miasteczek, kanałów, portów w których człowiek może odpocząć od miejskiego szumu. Holandia wakacje ma do zaoferowania liczne spokojne i piękne miasteczka: Middelburg, Arnhem, Groningen czy Leeuwarden. To tylko niektóre z nich.

Miasteczka te skrywają wiele historycznych tajemnic, które zafascynują odwiedzających je turystów. Wczasy Holandia to świetny wybór na spędzenie aktywnych, a zarazem odprężających wakacji. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, do ostatniej chwili ma okazję skorzystania z oferty Holandia last minute. To mogą być najlepsze wakacje w życiu. Holandia wczasy to okazja na poznanie tego miejsca z całkiem innej perspektywy, lokalnych potraw, pieszych wycieczek po mało znanych uliczkach. Wybierając takie miejsce jak Holandia wakacje, można liczyć na niezapomniane doznania.