Opinie Hotel THB Tropical Island (wcześniej Sun Island)****

THB Tropical Island (wcześniej Sun Island)****
42 opinie
Opinie Hotel THB Tropical Island (wcześniej Sun Island)****
C/Fragata, 2, E-35580, Playa Blanca

Hotel THB Tropical Island (wcześniej Sun Island) wyniki 7,2 z 10, na podstawie 42 opinie
Playa Blanca Hotel THB Tropical Island (wcześniej Sun Island)**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Hiszpania - zobacz inne miejsca noclegowe. Lanzarote - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel THB Tropical Island (wcześniej Sun Island)**** z innymi miejscami noclegowymi w Playa Blanca.
Proszę czekać...

Z partnerem, Styczeń 2014
"Bardzo fajny hotel!"tłumacz
Marek Głowacki
10,0

15.05.2014 Super hotel, obsługa, obiekt, jedzenie, piękne duże basety. Byłem z żoną w styczniu 2014r. Polecam!

Z partnerem, Wrzesień 2013
"Fajnie ale nie dla par"tłumacz
Patrycja32
5,0
10,0

18.07.2014 hotel ładny natomiast cichy i spokojny jak na początki września, turyści to Anglicy i EMERYCI (65 lat i więcej) animacje średnie, dla dzieci animatorka była, jedzenie przeciętne za to przekąski pycha, pokoje ładne ale trochę prosiły by o odnowienie, miniclub dla dzieci był i cały czas się coś działo, poza sezonem wieczorami niema co robić z wyjątkiem jednego baru w piwnicy,

Z partnerem, Wrzesień 2012
"Świetne miejsce"tłumacz
Radek
6,0

17.10.2012 Polecam jak najbardziej :) piękne miejsce hotel fajny pokoje przestronne i czyste :) polecam wypożyczyć auto i objechać wyspę do okoła :)))
Czyli jednym słowem super :)) Biuro podróży troche dało plame i skróciło nam to o 1dzień :(

Hotel - THB Tropical Island (wcześniej Sun Island)**** - Najniższe cen...

Rodzina z małymi dziećmi, Grudzień 2011
"Może być"tłumacz
Moisje
9,0

01.01.2012 Hotel ma trzy lokalne gwiazdki i w pełni oddają jakość świadczonych usług. ogólnie polecam, szczególnie osobom z dziećmi - są place zabaw, kilka brodzików, podgrzewana woda, piękny park, dosyć blisko do plaży.
Jedyny minus to fakt, że czasem w restauracjach wydawało się, że hotel nie jest w stanie obsłużyć tej ilości gości, którą sam przyjmuje - zdarzało się, że brakowało sztućców, kilkakrotnie w trakcie śniadania zabrakło czystych filiżanek na kawę i herbatę. Ale za to jedzenie bardzo dobre.

Z partnerem, Październik 2011
"Wspanałe wakacje"tłumacz
Andrzej
10,0

03.11.2011 Super,super wszystkim polecam ,doskonały kompleks z pięknym ogrodem.Czysto,miło i przyjemnie.

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2011
"Super hotel, super wypoczynek"tłumacz
JACEK
10,0

20.10.2011 Polecamy ten hotel . Super jedzenie. Bardzo dobrze wyposażone pokoje. Duża łazienka. Wyspa cudna nadaje się do zwiedzania wypozyczonym samochodem. Tania benzyna - około 1Euro za litr. Bardzo dobre wina w Bodegach. POLECAMY.

Rodzina z dużymi dziećmi, Grudzień 2010
""Super Hotel""tłumacz
Jarek
7,0

23.06.2011 Wspaniałe miejsce do odpoczynku. Duży, przestrzenny obiekt składający się z dwóch hoteli ale tego nie widać. Jedna duża fajna wioska;). Jedzenie wyśmienite - każdy znajdzie coś dla siebie. Bogate menu, od dań kuchni hiszpańskiej po jajecznice na bekonie. Pokoje nie powalają na kolana ale są OK. tak na prawdę to są to małe apartamenty (sypialnia, pokój, aneks kuchenny i łazienka). Zdecydowanie polecam osobom które męczą się w tradycyjnych hotelach gdzie jedyna własna przestrzeń to balkon. Tutaj naprawdę jest swobodnie. Jedyny minus jak dla kogo (nam to nie przeszkadzało) to odległość do centrum i plaży - 10min. spacerkiem.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Co najbardziej Cię denerwuje na stoku narciarskim?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji