Opinie Hotel Admiral Annex***

6 opinie
Opinie Hotel Admiral Annex***
Argassi/Zante, Argassi

Hotel Admiral Annex wyniki 7,4 z 10, na podstawie 6 opinie
Argassi Hotel Admiral Annex*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Grecja - zobacz inne miejsca noclegowe. Zakynthos - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Admiral Annex*** z innymi miejscami noclegowymi w Argassi.
Proszę czekać...

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2012
"Ok"tłumacz
Daria
4,0

16.02.2013 wszystko super, tylko....pokoje (sprzątanie) i komary....za to jedzenie rewelacja:)

Z partnerem, Lipiec 2012
"Za tę cenę - super!"tłumacz
Michał
5,0
10,0

12.09.2012 Wraz z narzeczoną byliśmy w Admiralu w lipcu 2012 r. Jak za tę cenę (kupowaliśmy last minute, niecałe 1600 zł) - hotel super. Pokoje odnowione, klimatyzowane, przestronne, wyposażone w TV, lodówkę i kuchenkę. Łazienki również bez zarzutu. Obsługa w połowie polska (studentki z Poznania). Jedzenie OK, choć jak to w hotelach - za bardzo powtarzalne. Ale jeśli ktoś lubi grecką fetę i oliwki - nie będzie narzekał. Bar również bez zarzutu (AI do 23).

Odległość od centrum, ok. 400 m. Plaża w Argassi... jest. Znacznie lepiej wynająć skuter (15 euro) lub samochód (30 euro) i pojechać na zjawiskowo piękną, oddaloną o kilkanaście km plażę Gerakas. Ok. 10 km od Argassi jest również Lidl - bardzo dobre i tanie greckie oliwki w dużych słoikach, greckie wino i oliwa z oliwek - warto się zaopatrzyć.

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2012
"Świetne miejsce"tłumacz
Anna
9,0

15.09.2012 Jest to chyba najtańszy hotel w ofercie All inklusiv na Zakyntos, choc standart bliżej 4rem niz 3 gwizadkom. Wszystko super, jedzenie tylko po paru dniach nam sie nudzilo. Mimo, ze bylo urozmaicone, szybko brakowalo nam naszych, polsich smaków. Ale dzieci z jedzenia byly b.zadowolone. Codziennie jakies ciekawe animacje, zarowno w ciągu dnia, jak i wieczorem, dla dorosłych i dla dzieci, np. wieczór grecki, mini disco, aerobik w wodzie itd. Plaża w Agrassi nieciekawa, ale na samej wyspie pełono cudownych plaż.

Rodzina z małymi dziećmi, 2011
"Nigdy więcej"tłumacz
Boa
2,0
4,0
2,0
1,0

01.08.2011 Hotel zdecydowanie nie dla rodzin z małymi dziećmi animacje przy hotelu polegają na wydzieraniu się do mikrofonu przez pseudoanimatorki. Jedzenie kiepskiej jakości, mało urozmaicone, w restauracji brudno, obsługa fatalna. Między hotelem a częścią basenowo restauracyjną jest ulicą pod którą wspinają się samochody ( dodatkowa atrakcja dla ęchu i słuchu )

Z przyjaciółmi, Październik 2010
"Za rok na 100% powtórka ;-)))"tłumacz
Marzena
7,0

01.11.2010 W październiku byłam z koleżanką w hotelu Admiral Anex w Argassi.. Zdecydowanie polecam to miejsce, warunki dobre, cena przystępna, jedzenie na prawdę super, a obsługa fantastyczna.. ;-))

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2010
"Miło i przyjemnie"tłumacz
Anna
5,0
6,0

09.11.2010 Hotel Admiral Anex zapewnił nam miłą obsługę z dobrym wyżywieniem. Basen przystosowany do korzystania przez małe dzieci, co bardzo nam odpowiadało ale zarazem przestronny dający dużo swobody. Możliwość korzystania z pozostałych atrakcji hotelowych kompleksu ( 3 hotele )sprawia, że człowiek nie siedzi w jednym miejscu i codziennie korzysta z innych atrakcji.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Po którym kraju najbardziej lubisz jeździć samochodem?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji