Opinie Hotel Great Alexander Beach***

18 opinie
Opinie Hotel Great Alexander Beach***
PLAKA LITOCHOROU 2 60063 LEPTOKARIA GR, 60063, Leptokaria

Hotel Great Alexander Beach wyniki 5,5 z 10, na podstawie 18 opinie
Leptokaria Hotel Great Alexander Beach*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Grecja - zobacz inne miejsca noclegowe. Stały Ląd i Evia - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Great Alexander Beach*** z innymi miejscami noclegowymi w Leptokaria.
Proszę czekać...

Zobacz opinie:
Z przyjaciółmi, Lipiec 2013
Agnieszka
1,0

17.08.2013 Hotel ogólnie sprawiał wrażenie zwykłego hotel i jak się wydaje po zdjęciach.Jednak jak się przyjedzie na miejsce człowiek się może załamać.Wszystko wydaje sie inne, pokoje były czyszczone w miare regularnie,mało miejsca w pokoju i nie było jak się przemieszczać ,były problemy w pokoju z mrówkami ,które oblazły całe drzwi i korytarz, codziennie frytki do tego w jedzeniu były włosy co sprawiło ,ze jedliśmy póżniej na mieście. Zero animacji wiało porządnie nudą ,do miasta daleko, jedyny plus to sympatyczna obsługa i rezydentka Pani Malwina:)

Grupa, Wrzesień 2012
"Wybierz inne miejsce"tłumacz
Magdalena
1,0

24.10.2012 Widoki z hotelu są niezapomniane z jednej strony widok na morze Egejskie a z drugiej na masyw Olimp, bajka( pokój miałam na 2 piętrze!). Jeżeli chodzi natomiast o jedzenie to obiadokolacje jeszcze jak Cię mogę ale śniadania przez tydzień było to samo ser i jakaś ichniejsza mortadela ( ohydna ! ) . Dla dzieci nie ma żadnych atrakcji , basen tak brudny ,że jakiś grzyb po wykąpaniu gwarantowany ! Nawet po "sprzątnięciu" brudno i klejąco w pokoju. Daleko do sklepów. Wszystkie leżaki połamane na plaży. W sumie jedyną rzeczą jaką można napisać pozytywnie jest miła obsługa , piękne widoki i to chyba na tyle. Na pewno nie wybrałabym drugi raz tego hotelu są tam dużo ładniejsze i zadbane hoteliki bliżej centrum.

Grupa, Lipiec 2012
"Są plusy i minusy"tłumacz
s.
2,0

25.08.2012 +mimo, że jedzenie codziennie takie samo, było dobre - różne mięsa, frytki, ziemniaczki, sałatki
+nie miałam żadnych zgrzytów z obsługą, a rezydent dodatkowo był bardzo sympatyczny i ogarniety, kelnerzy tez niczego sobie - wiadomo -grecy ;)
+ładne widoki
+cisza, spokój
-dyskoteki są, ale te na plazy musielśmy rozkręcać i bawić się sami, a w mieście to jakaś speluna;p
-zanieczyszczony i rzadko czyszczony basen
-20 minut pieszo do centrum miasta, bliżej sklepów żadnych nie ma, a hotelowy busik który miał jeździć co godzine do miasta od 2008 bodajże roku wg nie jest sprawny
-w łazienkach jest grzyb, który jedynie zamalowywują
-klima działa tylko w godiznach 18-8, w czasie siesty idzie paść w tym pokoju...
-wszędzie pełno bezpańskich psów, nie mówie o terenie hotelu, ale np. drodze pomiędzy nim a plażą.
-żeby dostać na plaży 'hotelowy leżak' trzeba coś kupić w hotelowym "barze na plaży" - wychodzi, że leżek kosztuje jakieś 2 euro bo takie ceny tam są za kawe czy małą puszkę.

Grupa, Lipiec 2011
Iga.
2,0

11.08.2011 Hotel sam w sobie nie jest zły. Basen może i zapiaszczony, ale ogólnie znośny. Nam trafił się spory pokój, więc na brak przestrzeni narzekać nie mogę, lecz stało się tak tylko dla tego, że najwyraźniej mieliśmy farta. Pokoje 4-osobowe, okazywały się 'dwójkami' z dostawionymi łóżkami polowymi. W szafach brakowało półek bądź wieszaków. Praktycznie w każdej łazience, rurka podtrzymująca prysznic była urwana, a zasłona tak skonstruowana, że cała woda wylewała się na podłogę. Obok prysznica napotkaliśmy urodziwego grzyba, a świetlówkę w łazience włączało się w sposób manualny - mocnym uderzeniem, po włączeniu światło przypominało to, które emituje stoboskop dyskotekowy. Drzwi do łazienek czy pokojów się nie zamykały bądź nie otwierały, w zależności od pokoju.

Kończą mi się znaki, zaraz dopiszę resztę..

Rodzina z małymi dziećmi, 2010
"Radzę dobrze się zastanowić..."tłumacz
A
1,0

21.08.2010 To był nasz pierwszy wyjazd do Grecji i ostatni pobyt w Great Aleksander.Napiszę krótko:
- klimatyzacja w naszym pokoju nie działała przez cztery dni, potem zmieniono nam pokój i z klimatyzacji w tym nowym pokoju kapała woda;
- drzwi do łazienki nie zamykały się, dopiero po kilku dniach i kilku interwencjach je naprawiono;
- pokoje niezbyt czyste (nawet po ,,sprzątaniu");
- brak ciepłej wody przez prawie trzy dni (podróż z małym dzieckiem);
- basen brudny, brodzik dla dzieci przypominał brudną sadzawkę;
- plac zabaw dla dzieci stary i niebezpieczny (stelaże od huśtawki nie były dobrze umocowane w ziemi - huśtała się huśtawka i cały stelaż, podobnie zeżdżalnia);
- był busik, który miał zawozić do miasteczka, ale ani razu nie jechał;
- bar na plaży przypomina walącą się ruderę;
- plaża niesprzątana, śmieci w workach stały przez kilka dni;
- śniadania codziennie takie same;
- obsługa na bieżąco zaopatrywała się w miasteczku w produkty spożywcze, alkohol.

Grupa, Sierpień 2010
"Miło,cich i spokojnie."tłumacz
Miroslaw
3,0

06.12.2010 Great Alexander *** w Leptokaria to mały hotelik ze wspaniłą i miłą obsługą,
położenie przepiękne pomiędzy gorami Olimp i morzem ,
z jadalni widac tron Zeusa.
Pokoje są czyste, codzienna zmiana pościel i ręczników.
Posiłki przygotowywane są na miejscu przez (właścicieli hotelu) - WSPANIAŁOŚCI.
MIŁO,CICH I SPOKOJNIE
Byłem tam 3.08.2010
pokój nr 102.
Mirosław

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2010
"POLECAM"tłumacz
Joanna
9,0

12.08.2010 Polecam wszystkim Hotel Great Aleksander szczególnie dla rodzin z dziećmi- cisza i spokój gdyż do miasteczka jest jakieś 1,5km, pokoje codziennie sprzątane, dwa baseny: duży i brodzik dla dzieci, obsługa bardzo miła można się porozumieć w języku angielskim i niemieckim, jedzenie różnorodne bardzo pyszne, podawane w formie szwedzkiego stołu-a na pożegnanie był nawet polski schabowy ;). Do plaży jakieś 200-300m nie zatłoczona, a woda gorąca :)
Polecam-opis hotelu w katalogach zgodny w 99%

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2010
"Rewelacja"tłumacz
Krzysztof
7,0

04.08.2010 Hotel Great Alexander został nam zaproponowany zamiast innych juz zapłaconych wczasów. Mieliśmy obawę co do tego hotelu czytając opinię na jego temat ale musze stwierdzić że to polacy to jednak dziwni ludzie. Hotel jest zgodny z opisem-aż byłem w szoku że tak wiele się zgadza z katalogiem. Jedzenie wprost fantastyczne (no może prócz sałatki greckiej bo feta jakaś taka stara była), bardzo różnorodne - obsługa bardzo rodzinna i miła a pokój naprawdę mieliśmy sprzątany codziennie i to porządnie. Hotelik nie jest duży i naprawdę na uboczu więc trochę do centrum było ale z powrotem większość drogi pokonywaliśmy tzw FUN TRAIN za 5 euro za 4-osobową rodzine. Jeśli ktoś nie wierzy pisać maile na kechara@tlen.pl to podeślę zdjęcia.

Z przyjaciółmi, Lipiec 2010
"Nie polecam..."tłumacz
Gosia
1,0

14.08.2010 Podczas mojego pobytu w tym hotelu zabrakło wody w łazienkach na prawie 3 dni...koszmar....basen brudny,cieknaca spłuczka.....śniadania mmmmonotonne,kolacje w miarę dobre.

Z partnerem, Sierpień 2009
turysta
2,0

28.09.2009 Basen brudny, łazienka okropna z robakami. Jedzenie niesmaczne i monotonne. Dodatkowo płatne napoje, dość drogie (250ml Coli - 2EUR). Hotel brudny i dawno nie remontowany. Przy hotelu unosi się okropny zapach ze śmietników, przepełnionych odpadkami.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Ile szklaneczek alkoholu pijesz w ciągu dnia podczas wakacji?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji