Oceny Wąwóz Samaria

19 opinie
Oceny Wąwóz Samaria
Lefka Ori gebergte

Wąwóz Samaria wyniki 8,7 z 10, na podstawie 19 opinie
Wąwóz Samaria Lefka Ori gebergte - chciałbyś poznać opinie innych Użytkowników na temat tej atrakcji? Jesteś w odpowiednim miejscu! Na witrynie Zoover znajdziesz opinie i komentarze dotyczące również wielu innych ciekawych miejsc. Możesz podzielić się swoimi wrażeniami dołączając własną opinię. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów video! Obejrzyj - filmów video z - Wąwóz Samaria! Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Grecja - Zobacz inne miejsca noclegowe. Kreta - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania. Zobacz wszystkie miejsca noclegowe w okolicy Wąwóz Samaria w Lefka Ori gebergte.
Proszę czekać...

"Cudowna przygoda"tłumacz
Patrycja
Wrażenia ogólne
10,0

06.08.2012 To była nasza pierwsza wspólna podróż wraz z moim ukochanym. Ciężko pracowaliśmy przez wiele miesięcy, by móc wyruszyć w te jakże piękne zakątki Grecji na Krecie. Postanowiliśmy także zwiedzić największy wąwóz spośród całej Europy - Samarię. Gdy dotarliśmy na miejsce, zabrakło mi tchu w piersiach z wrażenia. Niewyobrażalnie piękne widoki samej natury. Wysokie skały, stromy wąwóz, przy pierwszych kilometrach szło się bardzo ciężko - strome zejście, droga oczywiście kamienista, kamienie nie były stabilne, momentami wręcz bardzo śliskie. Trzeba było uważać na każdy krok, gdyż wysokość na jakiej się znajdowaliśmy była znaczna. Do tego panujący upał - dla niektórych okazało się to być drogą nie do przebrnięcia.Dla nas było to jednak wspaniałe wyzwanie i czysta frajda. Przepiękne potoczki, czyste strumienie, z których można było spokojnie czerpać wodę po drodze.Tak cudownych widoków nigdy nie widziałam i cieszę się, że mogłam tego doświadczyć ze swoim wspaniałym partnerem.Szczerze polecamy:)

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Po którym kraju najbardziej lubisz jeździć samochodem?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji