Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Francja? Below you can find all hotele in Francja.

Znajdź najlepsze ceny

Francja - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

35 660 Hotele Francja

Szukaj w wynikach:

miejsce noclegowe Francja - opinie

Wycieczki do Francji - czar i magia krainy Galów

Stolica miłości, croissantów, wyszukanych potraw i perfum Chanel No 5 – Francja na wczasy to doskonała propozycja dla wszystkich kochających podróże. Obowiązkowy do zobaczenia jest Paryż.

Francja wyniki 7,8 z 10, na podstawie 26221 opinie

Stolica miłości, croissantów, wyszukanych potraw i perfum Chanel No 5 – Francja na wczasy to doskonała propozycja dla wszystkich kochających podróże. Obowiązkowy do zobaczenia jest Paryż.

Magia najsławniejszego zabytku w Europie - wieży Eiffla, zwieńczone łukiem triumfalnym Pola Elizejskie czy monumentalna Katedra Notre Dame to rozpoznawalne na całym świecie symbole stolicy elegancji i najlepsza idea z cyklu: Francja last minute. Moda haute-couture w artystycznej dzielnicy Montmartre i królewska rezydencja Luwr, gdzie możesz podziwiać malarstwo Leonardo da Vinci sprawią, że szybko zatęsknisz za jej niepowtarzalną atmosferą.

Francja i wakacje to nie tylko Paryż. To ogrom możliwości spróbowania wykwintnych serów i oryginalnej kuchni. Żabie udka i ślimaki podobno najlepiej smakują w Dolinie Loary, opromienionej sławą kilkuset czarujących zamków. W krainie Edith Piaf i Napoelona Bonaparte warte zwiedzenia miejsca to Avignon, Lourdes i Chartres, kryjące perły architektury sakralnej.

Wczasy i Francja to przepiękne okolice do odpoczynku na łonie natury. Możesz tu poczuć bryzę Lazurowego Wybrzeża. Całą Riwiera Francuska kusi urokami zapierających dech w piersiach pejzaży od miejscowości Cassis na zachodzie, aż po samą granicę włoską. Luksusowy splendor jachtów i śnieżnobiałe żaglówki zachęcają do wypożyczenia sprzętu i żeglugi po krystalicznych wodach Morza Śródziemnomorskiego. Wyprawy rowerowe i kąpiel w górskich jeziorach latem, najlepsze stoki narciarskie zimą – Francja last minute zachęca zwolenników górskich atrakcji. Główne ośrodki Alp Francuskich to Annecy, Thonon-Les-Bains i Chambery, natomiast ducha prehistorii możesz odkryć w Jaskinii Lascaux w Akwitanii. Francja na wczasy nigdy nie przestaje zadziwiać urokiem Burgundii, czyli najbogatszego regionu słynącego z produkcji wykwintnego wina. Odkryj i zakochaj się w urokach krainy Galów!