Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Estonia? Below you can find all hotele in Estonia.

Znajdź najlepsze ceny

Estonia - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

186 Hotele Estonia

Szukaj w wynikach:

Estonia - czarodziejski kraj latarni morskich kusi pięknem wakacji

Darmowy dostęp do Internetu nawet w lesie, zabytkowe latarnie morskie, kratery po meteorytach i studnia czarownicy – Estonia na wakacje zaskakuje turystów piękną architekturą i unikalną przyrodą.

Estonia wyniki 8,5 z 10, na podstawie 108 opinie

Darmowy dostęp do Internetu nawet w lesie, zabytkowe latarnie morskie, kratery po meteorytach i studnia czarownicy – Estonia na wakacje zaskakuje turystów piękną architekturą i unikalną przyrodą.

Tallin to jedno z najokazalszych miast portowych w Europie, reprezentujące najstarszą i doskonale zachowaną architekturę. Niespieszny spacer po Starym Mieście stolicy tego niewielkiego państwa, gdzie czas biegnie powoli i leniwie, to propozycja z cyklu Estonia last minute dla szukających okazji do wyciszenia się w uliczkach i zakamarkach średniowiecznych budowli i kolorowych kamienic.

Ten niezwykły port nad zatoką Fińską, choć napawa spokojem, tętni też kulturalnym życiem. Na tych, którzy wybiorą opcję - Estonia last minut - czekają liczne imprezy muzyczne i wrażenia estetyczne w pałacu Kadriorg i galerii KuMu ze sztuką współczesną. Estonia na wczasy to nie tylko uroki stolicy. Jedna z najstarszych wysp na świecie – Hiuma – przyciąga urokiem ogromnej liczny latarni morskich – najpopularniejsze to 43-metrowa Tahkuna i położona nieopodal Kõpu najstarsza latarnia morska na świecie.

Saaremaa, największa wyspa Estonii, kusi gęstymi lasami sosnowymi i malowniczymi krajobrazami ze starymi wiatrakami w tle. Mityczna wyspa Ultima Thule z kraterami po dawnym deszczu meteorytów, studnia kipiąca wzburzoną wodą, kamienne kurhany, 31-metrowy klif Türisalu z widokiem na morze, kaskady wodne oraz sześciometrowy wodospad - Estonia na wczasy oferuje turystom cuda skandynawskiej przyrody. Estonia last minute to też rzeka z maleńkimi łodziami i jachtami w kurorcie Pärnu i dziewicze plaże Bałtyku. A po wycieczce na łono natury czeka zamek Rakvere i Saku – największy browar w kraju i wypoczynek w spa. Wczasy i Estonia - wyśmienity kierunek dla odkrywców niebanalnych przygód.

Apartamenty, Kempingi, Hotele, Domy wakacyjne, Park wakacyjny, Hostele i Pensjonaty Estonia - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Estonia - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Estonia - najbardziej popularny region to - Talin. Wybierz inny region poprzez kliknięcie na mapkę lub z listy podanej poniżej. Najlepiej oceniane miejsca to: Tallinn. Estonia - popularne atrakcje turystyczne to: Alexander Nevsky Cathedral, Toompea Castle i Municipio di Tallinn.