Opinie Hotel Titanic Palace*****

127 opinie
Opinie Hotel Titanic Palace*****
Safaga Hurghada Rd., 06000, Hurghada

Hotel Titanic Palace wyniki 7,1 z 10, na podstawie 127 opinie
Hurghada Hotel Titanic Palace***** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Titanic Palace*****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Egipt - zobacz inne miejsca noclegowe. Egipt - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Titanic Palace***** z innymi miejscami noclegowymi w Hurghada.
Proszę czekać...

"Świetne miejsce"tłumacz
Barbara
5,0
8,0

08.12.2013 Fantastyczny i okazały obiekt, świetna obsługa, czysto, przepiękne ogrody. Dodatkowo można korzystać z hotelu Titanic Beatch, który jest połączony korytarzem. Posiłki jak to w Egipcie monotonne, ale na pewno bezpieczne jedzenie. Jest to jeden z niewielu hoteli, w którym nie dopadła mnie "zemsta faraona". Odległość od centrum to ok.20 minut taksówką, ale w pobliżu są również sklepy z pamiątkami. Na plaży są łóżka z miękkimi materacami i baldachimem, na których mozna się opalać. Ogólnie wspaniałe miejsce, do którego na pewno jeszcze wrócę.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Najgorszy Hotel w Egipcie"tłumacz
Adam
3,0
2,0
3,0
6,0

24.07.2013 W Egipcie byłem już wiele razy, ale pierwszy raz jestem w Hotelu, w którym jest brak jedzenia, kolejki po proste przekąski. Nie polcam

Z partnerem, Czerwiec 2013
"Niestety jestem zawiedziony"tłumacz
Tomek
2,0
9,0

09.07.2013 Hotel sam w sobie ok , obsługa nie jest żle , wyżywienie tragedia ciągle to samo ciągły brak miejsc na śniadaniu i kolacji brak talerzy , sztućców ,nie wspominam już o barze na plaży kolejka 15 min po frytki hamburgery i hoddogi na słodkiej bułce ( mogę podesłać zdjecia ) stoliki brudne krzesełka połąmane , leżaki w koło basenów zajęte już od 7-30 ( leżą ręczniki ) aqua park praktycznie niedostępny ciągle zajete koła do zjeżdzania , brak papieru w toalecie koło plaży i basenu . NAPRAWDE NIE POLECAM

Hotel - Titanic Palace***** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Z partnerem, Maj 2013
"Udany urlop we dwoje"tłumacz
Aleksandra
5,0
8,0

13.06.2013 W Titanic Palace gościliśmy przez 2 tyg (All Inclusive). Wraz z Titanic Beach stanowi doskonały kompleks.Hotel w miarę nowy, bardzo dobrze utrzymany. Pokoje czyste i zadbane. Wygodne łóżka, dobrze działająca klimatyzacja, często wymieniane ręczniki, mini barek. Baseny wspaniałe, czyste - nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca. Plaża duża, ładna, jednak z ciągłym odpływem morza. Widać resztki martwej rafy i całe życie z tym związane. Jedzenie urozmaicone - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dostęp do napojów praktycznie nieograniczony (Cola, Sprite, Fanta, woda, różne soki, różne kawy i herbaty, lokalne alkohole). Naprawdę trudno jest w Titanic Palace i Titanic Beach odczuwać głód, chyba, że na własne życzenie :-) Obsługa z Guest Relation bardzo pomocna . Polecamy również hotel rodzinom z dziećmi - mnóstwo atrakcji i animacji. Podsumowując - wyjazd bardzo udany. Hotel oceniamy na bardzo mocne 4* i na pewno do niego wrócimy licząc tym razem na opaskę VIP :-)

Rodzina z dużymi dziećmi, 2013
"Super hotel"tłumacz
Anna
10,0

18.05.2013 Porównując inne hotele, zasługuje nawet na 10 gwiazdek! Zgubiłam zegarek-znalazł się w rzeczach znalezionych-szok co za uczciwość. Personel pomocny i miły. Kilka restauracji, jedzenie smaczne: kalmary, krewetki, suszi, codziennie grill. Pokoje wręcz pachnące.

Z przyjaciółmi, Październik 2012
"Nigdy więcej"tłumacz
bea
4,0

04.11.2012 hotel ok ale obsługa okropna po rewolucji w d.. im się poprzewracało są chamscy i niemili jedzenie marne codziennie to samo .kupa ruskich i animacje dla nich po rusku

Podróż grupowa, 2012
"Polecamy!"tłumacz
Travelone
9,0

26.07.2012 Rewelacyjny, rozległy kompleks hotelowy. Chętnie wybierany jest przez rodziny z dziećmi. Przebywając w tym hotelu można poczuć się jak w pałacu. Mimo dużej liczby gości, na tak wielkiej przestrzeni w ogóle nie czuć tłoku. W restauracjach można się solidnie najeść, a obsługa doskonale wie co ma robić. Tuż przy hotelu fajna plaża z molo. Okolica jest bezpieczna, a na pobliskim bazarze Cleopatra można tanio kupić pamiątki.

Z partnerem, Maj 2012
"Jest ok."tłumacz
JANUSZ
9,0

02.06.2012 hotel jest imponujący.Otoczenie hotelu jest super.Personel jest przyjazny .Pokoje są sprzatane każdego dnia.Napoje sa uzupełniane codziennie(fanta ,cola,mineralna.Zawsze starają sie udzielić pomocy.Restauracje tematyczne są ok.Wyżywienie jest troszkę monotonne ale jest w czym wybierać.Jedynym(według mnie)mankamentem hotelu jest ciągłe sprzątanie restauracji i innych pomieszczeń wspólnych.Sprzątacze sa cały dzień widoczni.

Z przyjaciółmi, Kwiecień 2012
"Polecem!!!"tłumacz
Ania
8,0

02.07.2012 W Palace byliśmy już 2 razy i w Beach również dwa razy, w sierpniu lecimy z rodzinkom 5 raz do tego hotelu. Ogólnie hotel robi bardzo dobre wrażenie. Może czasami wydaje się że brakuje miejsc na restauracji ale restauracji jest tak dużo że zawsze się gdzieś znajdzie stolik (można korzystać z obu hoteli). Jedzenie całkiem dobre chociaż przy pobycie dwutygodniowym robi się monotonne. Jedyny minus daje za brak staranności w sprzątaniu pokoi i usuwaniu usterek ale to w końcu Egipt... Ogólnie polecam hotel wszystkim.

Rodzina z dużymi dziećmi, Listopad 2011
"Cudowne miejsce"tłumacz
Ania
10,0

03.05.2012 titanic palace to hotel godny polecenia napewno tam wróce nie można tam się nudzić ale jak ktoś jest śpiochem to ani smacznie nie zje ani nie znajdzie miejsca przy basenie

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji