Opinie Hotel Titanic Palace*****

140 opinie
Opinie Hotel Titanic Palace*****
Safaga Hurghada Rd., 06000, Hurghada

Hotel Titanic Palace wyniki 6,9 z 10, na podstawie 140 opinie
Hurghada Hotel Titanic Palace***** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Titanic Palace*****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Egipt - zobacz inne miejsca noclegowe. Egipt - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Titanic Palace***** z innymi miejscami noclegowymi w Hurghada.
Proszę czekać...

Rodzina z małymi dziećmi, Październik 2014
"Nigdy wiecej"tłumacz
sandra
5,0

01.11.2014 byłam w tym hotelu drugi raz. pierwszym razem bylam pod wrazeniem,jednak czar prysł. jedzenie beznadziejne, zimne, bemary puste, naczyna brudne, w drinkach i napojach plywaja resztki jedzenia, obsluga niemila, problem ze znalezieniem miejsca siedzacego w restauracjach, na lezakach, jedyne co moge polecic to piekna pogoda,

Grupa, Lipiec 2014
"Fajnie"tłumacz
Grzegorz
10,0

21.07.2014 Hotel fajny ale nie ma szału. Duży przestronny jakość wykonania to już inna bajka. Pokoje codziennie sprzątane lecz z mizernym skutkiem. Dla przeciętnego kowalskiego będzie ok. Co jedynie zwraca uwagę to sprzątanie wokół basenów, barów itd. Byliśmy 7 dni i stolik pobrudzony ketchupem stał sobie ładnych parę dni, wszędzie kubki z baru porozwalane to minus ale za to plus i to wielki tooo baseny nie ma tłoku chodź ludzi chmara woda ciepła a rano nawet troszkę zimna minusem znowu to czas kąpieli od 10-18 w lecie a po sezonie od 10-17 i wyganiają człowieka gdy nadejdzie ta godzina :) polecam pokoje z wejściem od razu do basenu cos niesamowitego. Kącik dla dzieci zjeżdżalnie wow dzieci bawiły się extra nie ważne w jakim przedziale wiekowym.

Z partnerem, Listopad 2013
"Świetne miejsce"tłumacz
Barbara
8,0

08.12.2013 Fantastyczny i okazały obiekt, świetna obsługa, czysto, przepiękne ogrody. Dodatkowo można korzystać z hotelu Titanic Beatch, który jest połączony korytarzem. Posiłki jak to w Egipcie monotonne, ale na pewno bezpieczne jedzenie. Jest to jeden z niewielu hoteli, w którym nie dopadła mnie "zemsta faraona". Odległość od centrum to ok.20 minut taksówką, ale w pobliżu są również sklepy z pamiątkami. Na plaży są łóżka z miękkimi materacami i baldachimem, na których mozna się opalać. Ogólnie wspaniałe miejsce, do którego na pewno jeszcze wrócę.

Hotel - Titanic Palace***** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Najgorszy Hotel w Egipcie"tłumacz
Adam
6,0

24.07.2013 W Egipcie byłem już wiele razy, ale pierwszy raz jestem w Hotelu, w którym jest brak jedzenia, kolejki po proste przekąski. Nie polcam

Z partnerem, Czerwiec 2013
"Niestety jestem zawiedziony"tłumacz
Tomek
9,0

09.07.2013 Hotel sam w sobie ok , obsługa nie jest żle , wyżywienie tragedia ciągle to samo ciągły brak miejsc na śniadaniu i kolacji brak talerzy , sztućców ,nie wspominam już o barze na plaży kolejka 15 min po frytki hamburgery i hoddogi na słodkiej bułce ( mogę podesłać zdjecia ) stoliki brudne krzesełka połąmane , leżaki w koło basenów zajęte już od 7-30 ( leżą ręczniki ) aqua park praktycznie niedostępny ciągle zajete koła do zjeżdzania , brak papieru w toalecie koło plaży i basenu . NAPRAWDE NIE POLECAM

Z partnerem, Maj 2013
"Udany urlop we dwoje"tłumacz
Aleksandra
8,0

13.06.2013 W Titanic Palace gościliśmy przez 2 tyg (All Inclusive). Wraz z Titanic Beach stanowi doskonały kompleks.Hotel w miarę nowy, bardzo dobrze utrzymany. Pokoje czyste i zadbane. Wygodne łóżka, dobrze działająca klimatyzacja, często wymieniane ręczniki, mini barek. Baseny wspaniałe, czyste - nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca. Plaża duża, ładna, jednak z ciągłym odpływem morza. Widać resztki martwej rafy i całe życie z tym związane. Jedzenie urozmaicone - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dostęp do napojów praktycznie nieograniczony (Cola, Sprite, Fanta, woda, różne soki, różne kawy i herbaty, lokalne alkohole). Naprawdę trudno jest w Titanic Palace i Titanic Beach odczuwać głód, chyba, że na własne życzenie :-) Obsługa z Guest Relation bardzo pomocna . Polecamy również hotel rodzinom z dziećmi - mnóstwo atrakcji i animacji. Podsumowując - wyjazd bardzo udany. Hotel oceniamy na bardzo mocne 4* i na pewno do niego wrócimy licząc tym razem na opaskę VIP :-)

Rodzina z dużymi dziećmi, 2013
"Super hotel"tłumacz
Anna
10,0

18.05.2013 Porównując inne hotele, zasługuje nawet na 10 gwiazdek! Zgubiłam zegarek-znalazł się w rzeczach znalezionych-szok co za uczciwość. Personel pomocny i miły. Kilka restauracji, jedzenie smaczne: kalmary, krewetki, suszi, codziennie grill. Pokoje wręcz pachnące.

Z przyjaciółmi, Październik 2012
"Nigdy więcej"tłumacz
bea
4,0

04.11.2012 hotel ok ale obsługa okropna po rewolucji w d.. im się poprzewracało są chamscy i niemili jedzenie marne codziennie to samo .kupa ruskich i animacje dla nich po rusku

Grupa, 2012
"Polecamy!"tłumacz
Travelone
9,0

26.07.2012 Rewelacyjny, rozległy kompleks hotelowy. Chętnie wybierany jest przez rodziny z dziećmi. Przebywając w tym hotelu można poczuć się jak w pałacu. Mimo dużej liczby gości, na tak wielkiej przestrzeni w ogóle nie czuć tłoku. W restauracjach można się solidnie najeść, a obsługa doskonale wie co ma robić. Tuż przy hotelu fajna plaża z molo. Okolica jest bezpieczna, a na pobliskim bazarze Cleopatra można tanio kupić pamiątki.

Z partnerem, Maj 2012
"Jest ok."tłumacz
JANUSZ
9,0

02.06.2012 hotel jest imponujący.Otoczenie hotelu jest super.Personel jest przyjazny .Pokoje są sprzatane każdego dnia.Napoje sa uzupełniane codziennie(fanta ,cola,mineralna.Zawsze starają sie udzielić pomocy.Restauracje tematyczne są ok.Wyżywienie jest troszkę monotonne ale jest w czym wybierać.Jedynym(według mnie)mankamentem hotelu jest ciągłe sprzątanie restauracji i innych pomieszczeń wspólnych.Sprzątacze sa cały dzień widoczni.

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Czy przerwę świąteczną spędzasz ze swoją rodziną?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji