Opinie Hotel Lillyland Beach Club****

88 opinie
Opinie Hotel Lillyland Beach Club****
Safaga Road, V6X 4C7, Hurghada

Hotel Lillyland Beach Club wyniki 7,4 z 10, na podstawie 88 opinie
Hurghada Hotel Lillyland Beach Club**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - film video - Hotel w - Lillyland Beach Club****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Egipt - zobacz inne miejsca noclegowe. Egipt - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Lillyland Beach Club**** z innymi miejscami noclegowymi w Hurghada.
Proszę czekać...

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2013
"Swietne miejsce, super klimat:)"tłumacz
Anna
9,0

03.10.2013 Fajny hotel, bardzo mili ludzie, jedzenie bardzo smakowało przyjemna obsługa, codziennie sprzątane pokoje. Na terenie znajduje się kilka restauracij. Atrakcji morskie, dajwing pzry hotelu BLUE LAGOON. Dla dzieci baseny, AKWOPARK, plac zabaw.

Z partnerem, Sierpień 2013
"Nie polecam lillyland w sezonie wakacyjnym"tłumacz
bianka
3,0
5,0

19.08.2013 dostał nam się pokój bardzo daleko od basenów, restauracji, itp. w jedną stronę np. na śniadanie musieliśmy iść 10 min. zawsze mnóstwo ludzi i walka o przetrwanie najpierw trzeba było zdobyć talerz, potem odczekać swoje w kolejce po jedzenie, jak się coś miało na talerzu trzeba było polować na stolik-wielokrotnie jedliśmy przy brudnych talerzach kogoś kto siedział tam wcześniej-ale lepiej jeść przy brudnym stoliku niż go nie mieć.stolik to nie wszystko - trzeba się prosić o sztućce,bo niestety nigdy nie trafiło nam się, żebyśmy przyszli i mogli zjeść przy czystym nakrytym stole. więc albo za mało obsługi albo się nie przejmowali.kolejnym problemem było picie. do tej pory w innych hotelach mieliśmy dobre soki czy nektary owocowe, tutaj tego brakło.były napoje sokopodobne - ale albo były bardzo przesłodzone, albo znowu tak rozcieńczone że smakowały jak woda skoro nie było soków to nie było też fajnych koktajli czy drinków. raz w basenie pływała kupa

Z przyjaciółmi, Lipiec 2013
"Rozrywka super , jedzenie nędzne"tłumacz
Marian
9,0

28.07.2013 Super frajda dla dzieci , dobra animacja również po polsku. Jedzenie kiepskie , jedynie kolacje znośne. Obsługa oki. Dj na plaży nie przepada za polakami , nie gra polskiej muzyki tylko rąbanka i rosyjskie hity.

Hotel - Lillyland Beach Club**** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Uwaga hotel faworyzujący tylko Rosjan"tłumacz
patka
10,0

13.08.2013 Hotel jest ogromny z pięknym, zadbanym ogrodem, trzema basenami i sporą plażą. Zarówno w pokojach jak i restauracjach przydałby się remont i większa dbałość o higienę. Jedzenie serwowane przez hotel niestety przez 2 tyg może się znudzić. Jest natomiast jego mega dużo. Tylko niektórzy kelnerzy byli bardzo mili. Housekeeping w naszym przypadku rewelacyjny. Duże zastrzeżenia do Rezydenta egipskiego pochodzenia.

Z partnerem, Czerwiec 2013
"Dla plażowiczów"tłumacz
Andrzej
9,0

25.06.2013 Infrastruktura hotelu bajeczna, trzy duże baseny z aquaparkiem, dużo zieleni, pięknie utrzymana, personel przyjazny, miły, nie widać presji napiwków, jedzenie urozmaicone (niestety po dwóch dniach dopadała mnie "zemsta faraona" - inna flora bakteryjna), pokoje czyste (wymagałyby odświeżenia), miejsce przyjazne dzieciom (dużo animacji, zamek w wodzie koło aquaparku)

Rodzina z małymi dziećmi, 2013
"Super wypoczynek z dziećmi"tłumacz
irek
9,0

24.03.2013 Wróciliśmy 22.03.2013 - wrażenia wspaniałe. Jedzenie rewelacyjne ( każdy znajdzie coś dla siebie) , plaża hotelowa z molo i rafą (mała bo mała ale jest )baseny czyste , dla dzieci dużo atrakcji w tym też na basenach.obsługa miła zawsze służyli pomocą.Polecam dla tych którzy lecą z dziećmi na wypoczynek. nikt nie narzekał na "chorobę" - dla nas SUPER. jeden minusik to niestety komfort w pokojach ale nie pojechaliśmy tam oglądać TV i siedzieć w pokojach więc nie zmienia to mojej opini :) serdecznie POLECAMY

Rodzina z małymi dziećmi, Marzec 2013
"Fajne miejsce z duszą !!!!"tłumacz
PAWEL
1,0

09.03.2013 Witam
Właśnie wróciłem z tego hotelu pobyt 01/03/2013 , byliśmy z dwójką dzieci w wieku 17lat i 15miesięcy
Powiem Tak Jedzenie wyśmienite , ogrody ładne , baseny czyste obsługa hotelowa na przyzwoitym poziomie .Sprzątacze do kitu. , animacja super , codziennie inne atrakcje na terenie hotelu.
Pokoje to jedyny minus tego hotelu i tylko taki.
Więc z Pewnością mogę polecić ten hotel ludzią ceniącym sobie mnóstwo zieleni i mnóstwo atrakcji i niesamowite jedzenie.
Dodam tylko iż byłem w Hurghadzie nie pierwszy raz i to w hotelach tylko powyżej 4gwaizdek.dlatego mam porównanie.
POLECAM

Rodzina z dużymi dziećmi, Luty 2013
"Swietne miejsce warto za te cene"tłumacz
ludwik
9,0

13.03.2013 wspaniale jedzenie wysmienita kuchnia mili ludzie sprzatacze zyczliwi blisko sklepy z pamiatkam rosjanie wpozadku co do polakow to wole przemilczec ich zachowanie przedewszystkim dwom dziewczynom w ubraniu kompioncym sie w morzu oraz polskie slownictwo mowilo samo za siebie

Z partnerem, Grudzień 2012
"Odpowiednia cena do jakości"tłumacz
Aneta
10,0

06.06.2013 Hotel ma więcej plusów niż minusów, i chyba dużo zależy w jakim miesiącu się tam było. Minusem było jedzenie - smaczne, ale mało, pod koniec godzin obiadowych kelnerzy wynosili resztki jedzenia. Teren hotelu ogromny, ale przepiękny, fajna prywatna plaża w sztucznej zatoczce, aquapark dla mniejszych i większych dzieci, blisko sklepy. Pokoje duże, ale do odnowy.

Z partnerem, Grudzień 2012
"Dobry hotel z kilkoma zastrzeżeniami"tłumacz
BP_Bywalec
9,0

02.01.2013 Ogromny teren hotelu, bardzo zadbany, pełno zieleni i kwiatów ładnie komponujących się z elewacją budynków. Niska zabudowa, pokoje obecnie są w remoncie - generalnie są przestronne, ale trochę ponure, duża łazienka.
Plażę tworzy sztuczna zatoczka, długi pomost umożliwia zejście do morza w miejscu występowania rafy.
Na terenie hotelu znajdują się dwie restauracje główne oraz trzy a`la carte, ale pomimo tego zróżnicowania po dwóch dniach zaczyna się narzekać na jedzenie - powtarzalne i mało zróżnicowane dania, przekąski stanowią resztki z obiadu.
Trzy baseny, basen w aquaparku z podgrzewaną wodą.
Animacje na plaży i przy basenie.
Hotel przy licznych sklepach.
Generalnie hotelik bardzo przyjemny, pokoje nie są najmocniejszym punktem, dużym minusem z pewnością jest wyżywienie.

1 2 3 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji