Opinie Hotel Lillyland Beach Club****

95 opinie
Opinie Hotel Lillyland Beach Club****
Safaga Road, V6X 4C7, Hurghada

Hotel Lillyland Beach Club wyniki 7,3 z 10, na podstawie 95 opinie
Hurghada Hotel Lillyland Beach Club**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Lillyland Beach Club****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Egipt - zobacz inne miejsca noclegowe. Egipt - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Lillyland Beach Club**** z innymi miejscami noclegowymi w Hurghada.
Proszę czekać...

"Miejsce świetne hotel piękny"tłumacz
irena
6,0
10,0

25.05.2014 Byliśmy w tym hotelu od 9.05.do 16.05.2014 ( to nasz 4 pobyt w Egipcie i najgorszy) z małymi dziećmi jedzenie tragedia wydzielane beznadziejne tylko ruskim walili ile popadnie a Polakom po 10 frytek wydzielano .8 osobowej rodzinie kazano zadowolić się 2 jakami tragedia Ludzie ten hotel nastawiony jest tylko na rusków! Obsługa niemiła dla polaków .Animacje dla ruskich dziecek! Brak serów dodatków .Jeszcze tak beznadziejnego żarcia w Egipcie nie spotkałam Poza tym rezydent to tam jest tylko na papierze nie interesuje się polskimi gośćmi za co on bierze ciężką kasę .Obowiązkowo wykupujcie prywatne ubezpieczenie bo w razie czego jesteście w czarnej dziurze nie liczcie na niczyją pomoc albo miejcie 1000 dolarów na leczenie zemsty faraona w szpitalu !Z powodu brudnych szklanek zachorowałam i byłabym umarła w pokoju bo ani do dyżurnego lekarza ( dostępny 24godz na dobę) ani do rezydenta nie można się dodzwonić . Spędziłam 3 dni w szpitalu tam i do tej pory się leczę to już 3 tyg. NIGDY WIĘCEJ

Rodzina z małymi dziećmi, Maj 2014
"Dla dzieci OK"tłumacz
Andrzej
8,0

18.05.2014 kilka slow na temat hotelu brak higieny UWAGA kubki na napoje plasikowe 100ml oplukiwane tylko woda z kranu masakra!!!!!!!! Zemsta faraona murowana ! jedzenie wydzielane strasznie przez nie mila obsluge i mowiaca po rosyjsku dawaj dawaj nastepny okropne ! Pokoje brudne nie domyte uwaga na komary nie otwierac okien !, Teraz pare plusow Wielkie ogrody super co prawda kamienista plaza z bardzo ciekawa rafa przy samym molo, baseny z aquaparkiem Ok lecz ten przy plazy do remontu. Hotel za 1000 zl od osoby to dobra cena lecz wiecej to juz lepiej wybrac inny hotel.

Rodzina z małymi dziećmi, Kwiecień 2014
"Nigdy więcej Porażka"tłumacz
roka
1,0

04.07.2014 Pokój który otrzymaliśmy sprawiał wrażenie „omiecionego”,nie posprzątanego, czego dowodem jest m.in. zdjęcie suszarki,która wyglądała jakby od paru lat jej nikt nie czyśc.Teren przy pokoju w żaden sposób nie nastrajał do spędzenia miłego urlopu, nie wspominając o smrodzie kanalizacji, który towarzyszył temu widokowi.Kolejnym niemiłym zaskoczeniem była restauracja, w której po zakwaterowaniu chcieliśmy zjeść śniadanie, warunki jaki tam zastaliśmy nie spełniały żadnych standardów.Wczasy w tym hotelu należą do najgorszych, jakie do tej pory spędziliśmy w Egipcie(mamy porównanie do wielu hoteli, które też posiadają 4* i nigdy nie przytrafiło nam się żyć w takim brudzie i w tak karygodnych warunkach), zamiast wypoczywać życzyliśmy sobie, żeby ten urlop się skończył jak najszybciej.Reklamację składamy po raz pierwszy w życiu, gdyż hotel w żaden sposób nie zasługuje na standard 4 gwiazdkowego. Wydaje się że standard 3* mógłby być ciężko osiągalny.Niestety, ale urlop należy do zmarnowanych!

Hotel - Lillyland Beach Club**** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Rodzina z dużymi dziećmi, Marzec 2014
"Wspaniale miejsce"tłumacz
ludwik
10,0

07.05.2014 drugi raz w hotelu z calom rodzinkom 7 osob wysmienite wcasy 2 tygodnie obsluga wspaniala barmani super nadrugi rok jedziemy jeszcze wiekszom rodzinkom koszt 2350 za dwa tygodnie z przelotem obiady wspaniale ciastka wysmienite a ludzie z egiptu bardzo mili plaza imolo na miejsc

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2013
"Swietne miejsce, super klimat:)"tłumacz
Anna
9,0

03.10.2013 Fajny hotel, bardzo mili ludzie, jedzenie bardzo smakowało przyjemna obsługa, codziennie sprzątane pokoje. Na terenie znajduje się kilka restauracij. Atrakcji morskie, dajwing pzry hotelu BLUE LAGOON. Dla dzieci baseny, AKWOPARK, plac zabaw.

Z partnerem, Sierpień 2013
"Nie polecam lillyland w sezonie wakacyjnym"tłumacz
bianka
3,0
5,0

19.08.2013 dostał nam się pokój bardzo daleko od basenów, restauracji, itp. w jedną stronę np. na śniadanie musieliśmy iść 10 min. zawsze mnóstwo ludzi i walka o przetrwanie najpierw trzeba było zdobyć talerz, potem odczekać swoje w kolejce po jedzenie, jak się coś miało na talerzu trzeba było polować na stolik-wielokrotnie jedliśmy przy brudnych talerzach kogoś kto siedział tam wcześniej-ale lepiej jeść przy brudnym stoliku niż go nie mieć.stolik to nie wszystko - trzeba się prosić o sztućce,bo niestety nigdy nie trafiło nam się, żebyśmy przyszli i mogli zjeść przy czystym nakrytym stole. więc albo za mało obsługi albo się nie przejmowali.kolejnym problemem było picie. do tej pory w innych hotelach mieliśmy dobre soki czy nektary owocowe, tutaj tego brakło.były napoje sokopodobne - ale albo były bardzo przesłodzone, albo znowu tak rozcieńczone że smakowały jak woda skoro nie było soków to nie było też fajnych koktajli czy drinków. raz w basenie pływała kupa

Z przyjaciółmi, Lipiec 2013
"Rozrywka super , jedzenie nędzne"tłumacz
Marian
9,0

28.07.2013 Super frajda dla dzieci , dobra animacja również po polsku. Jedzenie kiepskie , jedynie kolacje znośne. Obsługa oki. Dj na plaży nie przepada za polakami , nie gra polskiej muzyki tylko rąbanka i rosyjskie hity.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Uwaga hotel faworyzujący tylko Rosjan"tłumacz
patka
10,0

13.08.2013 Hotel jest ogromny z pięknym, zadbanym ogrodem, trzema basenami i sporą plażą. Zarówno w pokojach jak i restauracjach przydałby się remont i większa dbałość o higienę. Jedzenie serwowane przez hotel niestety przez 2 tyg może się znudzić. Jest natomiast jego mega dużo. Tylko niektórzy kelnerzy byli bardzo mili. Housekeeping w naszym przypadku rewelacyjny. Duże zastrzeżenia do Rezydenta egipskiego pochodzenia.

Z partnerem, Czerwiec 2013
"Dla plażowiczów"tłumacz
Andrzej
6,0
9,0

25.06.2013 Infrastruktura hotelu bajeczna, trzy duże baseny z aquaparkiem, dużo zieleni, pięknie utrzymana, personel przyjazny, miły, nie widać presji napiwków, jedzenie urozmaicone (niestety po dwóch dniach dopadała mnie "zemsta faraona" - inna flora bakteryjna), pokoje czyste (wymagałyby odświeżenia), miejsce przyjazne dzieciom (dużo animacji, zamek w wodzie koło aquaparku)

Rodzina z małymi dziećmi, 2013
"Super wypoczynek z dziećmi"tłumacz
irek
9,0

24.03.2013 Wróciliśmy 22.03.2013 - wrażenia wspaniałe. Jedzenie rewelacyjne ( każdy znajdzie coś dla siebie) , plaża hotelowa z molo i rafą (mała bo mała ale jest )baseny czyste , dla dzieci dużo atrakcji w tym też na basenach.obsługa miła zawsze służyli pomocą.Polecam dla tych którzy lecą z dziećmi na wypoczynek. nikt nie narzekał na "chorobę" - dla nas SUPER. jeden minusik to niestety komfort w pokojach ale nie pojechaliśmy tam oglądać TV i siedzieć w pokojach więc nie zmienia to mojej opini :) serdecznie POLECAMY

1 2 3 4 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jeżeli planujesz wypad do miasta, to co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze konkretnego miejsca?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji