Opinie Hotel Jungle Aqua Park****

546 opinie
Opinie Hotel Jungle Aqua Park****
Safaga Road, 1908, Hurghada

Hotel Jungle Aqua Park wyniki 8,9 z 10, na podstawie 546 opinie
Hurghada Hotel Jungle Aqua Park**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Jungle Aqua Park****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Egipt - zobacz inne miejsca noclegowe. Egipt - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Jungle Aqua Park**** z innymi miejscami noclegowymi w Hurghada.
Proszę czekać...

Rodzina z małymi dziećmi, Maj 2013
"Swietne miejsce"tłumacz
Anna
10,0

19.07.2013 Hotel, obsługa,wyżywienie, sprzątanie pokoi, animacje dla dorosłych i dla dzieci - wszystko na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu właśnie w tym hotelu. Poza tym moc atrakcji dla dzieci, aqua park rewelacyjny. Serdecznie polecamy.

Z partnerem, Październik 2012
"Polecam"tłumacz
Agnieszka
10,0

19.06.2013 hotel wspaniały. Bardzo dużo atrakcji. Aquapark rewelacyjny, można poczuć się jak małe dziecko :) wyżywienie rewelacyjne bardzo duży wybór wszystkiego, każdy znajdzie coś dla siebie (jednakże jak to w Egipcie wszystko smakuje tak samo) Dużo animacji i zabaw z dziećmi. Polecam gorąco.

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2012
"Niesamowite wakacje."tłumacz
Pauline
10,0

24.06.2013 Hotel godny polecenia.Jestem w 100% zadowolona.Dużo atrakcji,zjeżdżali i basenów.Obsługa bardzo miła.Jedzenie dobre,najbardziej smakowały mi kolacje we Włoskiej restauracji.Ulubionym miejscem wieczornych spotkań był Jazz Bar. Na pewno kiedyś tam wrócę.POLECAM

Z partnerem, 2012
"BOSKIE MIEJSCE!!!!!!!!!!!"tłumacz
DONATA
10,0

01.09.2012 Byłam tam z partnerem 3 tyg. Temu..... Płakałam w drodze powrotnej!...na nowo zakochaliśmy się w sobie w tym niezwykłym, magicznym miejscu!!!!!!!!!

Podróż grupowa, 2012
"Bardzo popularny hotel z aquaparkiem. Polecamy!"tłumacz
Travelone
10,0

26.07.2012 Ten pięciogwiazdkowy hotel to prawdziwa gratka na wypoczynek z dziećmi oraz w gronie przyjaciół. Należy do najpopularniejszych hoteli w Egipcie. Oddalony o ok. 25 min jazdy od centrum Hurghady. Dzieli infrastrukturę z hotelem Alf Leila Wa Leila. Mnóstwo wodnych atrakcji w aquaparku, obsługa na najwyższym poziomie i rewelacyjna kuchnia w restauracjach to nie jedyne jego zalety. Organizowane są także świetne animacje. W tym miejscu nikt nie będzie się nudził. Hotel Joungle Aquapark to gwarancja udanego wypoczynku.

Podróż grupowa, Czerwiec 2012
"Wspaniale miejsce dla rodzin z dziećmi"tłumacz
Agnieszka
5,0
10,0

08.08.2012 W hotelu Jungle Aqua Park było świetnie, Hotel bardzo duży ,czysty a jedzenie przepyszne.Obsługa miła,zabawna oraz niesamowicie pracowita.Na terenie hotelu były sklepiki w których można było kupić pamiątki.Sprzedawcy w nich nie byli natrętni i nachalni,byli wporządku ,a to nie zdarza sie wszędzie. Byłam w wielu hotelach w egipie ale ten zrobił na mnie największe wrażenie ,dlatego w przyszłym roku wybieram sie właśnie do niego.O pokojach moge powiedziec że były czyste zadbane i codziennie starannie sprzątane oraz woda uzupełniana w lodówkach.Na terenie hotelu było bardzo duzo restauracji i we wszystkich jedzenie było wyśmienite, świeże .Hotel polecam rodzinom z dziecmi ponieważ dzieciaki miały by mnóstwo frajdy i zabawy na wielkim placu wodnym znajdującm sie na basenie..Hotel gorąco polecam!

Rodzina z dużymi dziećmi, Czerwiec 2012
"Fantastyczne miejsce"tłumacz
Katarzyna
10,0

18.07.2012 Hotel Jungle Park w Hurgadzie jest cudownym miejscem dla wszystkich,jedzenie jest smaczne ,każdy znajdzie coś dla siebie,obsługa miła uczynna.Pokoje co dziennie sprzątane,pracownicy recepcji sympatyczni i pomocni.Trzy dni temu wróciłam a już dziś zazdroszczę tym którzy tam jadą.

Podróż grupowa, Maj 2012
"Jungle park"tłumacz
dawid
7,0
6,0
10,0

04.06.2012 Było świetnie domek był duży , w stylu arabskim.prawie przy każdych domkach były baseny, kelnerzy byli nachalni. W sąsiedztwie był hotel alf Leila leila vilagge.cena była dobra. restauracji było aż siedem.wyżywienie było bogate ale nie dla dzieci.stan pokoi jest bardzo dobry,w stylu arabskim.pokoie są sprzatane codziennie.ten hotel miał bardzo bardzo dużo atrakcj-aqua park ,ale nie było atrakcji dla dzieci 9-10 lat.

Rodzina z dużymi dziećmi, Marzec 2012
"SUPER URLOP !!!"tłumacz
Anna
7,0
10,0

21.03.2012 Fantastyczny hotel, bardzo duży, mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych - tam nie można się nudzić. Nawet nie mówiąc dobrze po angielsku ze wszystkimi można się dogadać. Obsługa bardzo miła, nie nachalna. Mnóstwo barów i restauracji. Czuliśmy się tam jak w małym miasteczku. Moim zdaniem to jak na razie najlepszy hotel. Pogoda znośna - czasami wiały tylko chłodne wiatry, wtedy nakładaliśmy swetry.
Lecieliśmy z biura, wszystko było ok. Skorzystaliśmy z wyjazdu do Luksoru - miał być konwój i nie było. Podejrzewam, że to podkręcanie aby nie wykupić wycieczki w tańszym miejscowym biurze.

Rodzina z małymi dziećmi, Luty 2012
"Najwspanialsze wakacje w środku zimy!!!"tłumacz
Tomek z Zabrza
10,0

10.03.2012 W środku naszej, polskiej zimy wybraliśmy się całą rodzinką do tego hotelu.
Wszyscy jesteśmy zachwyceni pobytem, szczególnie atrakcjami w postaci niezliczonej ilości basenów (podgrzewana woda) i zjeżdżalni - dla całej rodzinki, nie tylko dla dzieci.
Jeśli chodzi o wyżywienie, to takiego urozmaicenia nie znajdziecie w żadnym innym hotelu - jest tam wiele restauracji w tym np. włoska. Zapewniam, że każdy znajdzie coś ciekawego do zjedzenia i nie nabawi się rozstroju żołądka.
Podkreślam też fakt, że zawsze, o każdej porze możecie tam liczyć na ciepłe jedzenie/przekąski oraz napoje.
W każdym pokoju jest telefon (można obdzwaniać znajomych, którzy z nami przylecieli do tego hotelu), lodówka, sejf oraz łazienka z prysznicem.
Na plażę dowoził nas darmowy busik, w którym zawsze z głośników dobiegała niesamowita muzyczka :))
Polecam w 100% !!!
Ja z moją rodzinką na 100 tam jeszcze wrócę, więc do zobaczenia.
Pozdrawiam szczególnie ludzików z turnusu 10.02 - 17.02.2012 i HENIA ;))

1 2 3 4 5 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jak oceniasz jedzenie serwowane w samolotach?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji