Opinie Hotel Jungle Aqua Park****

589 opinie
Opinie Hotel Jungle Aqua Park****
Safaga Road, 1908, Hurghada

Hotel Jungle Aqua Park wyniki 9,0 z 10, na podstawie 589 opinie
Hurghada Hotel Jungle Aqua Park**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - filmów video - Hotel w - Jungle Aqua Park****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Egipt - zobacz inne miejsca noclegowe. Egipt - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Jungle Aqua Park**** z innymi miejscami noclegowymi w Hurghada.
Proszę czekać...

"Super miejsce"tłumacz
Beata
7,0
10,0

02.06.2014 Super hotel na wakacje dla grupy osób, rodzin z dziećmi i partnerów. Rezydentka Pani Anna Winiarek super kobieta, bardzo pomocna, obecna w hotelu 6 dni w tyg. Hotel bardzo ładny, duży teren, super zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych. Otoczenie ciekawe - możliwość zwiedzania terenu sąsiedniego hotelu z sieci PicAlbatros - ogromny Sfinx, sklepy w pobliżu. Plaża zatoka brudna , nie widać raf - nie polecam do nurkowania, Spędziłam w rodziną cudowne 2 tyg. wakacji w maju 2014 r.

Grupa, Luty 2014
"Rewelacja!!!"tłumacz
Małgorzata
10,0

01.06.2014 Polecam ten hotel, dla każdego, który chce spędzić rewelacyjne wakacje w Egipcie. Byłam tam już 3 razy i za każdym razem odkrywałam coś nowego. Pokoje i obsługa super. Jedzenie od koloru do wyboru i można powiedzieć, ze na okrągło, podobnie napoje i bezalkoholowe i alkoholowe. Atrakcji naprawdę bardzo dużo, np. codziennie zumba przy basenie, wieczorami w barach tańce, muzyka na żywo, no i aqua park, który koniecznie trzeba odwiedzić. Więc, jeżeli ktoś nie wie jaki hotel wybrać, niech wybierze Jungle Aqua Park, a an pewno spędzi tam beztroski czas.

Z partnerem, Październik 2013
"Super i niezapomniane !"tłumacz
Magdalena i Damian
10,0

19.05.2014 Co prawda w hotelu z chlopakiem bylismy w pazdziernik ale wrazenia jeszcze sa! To byla nasza pierwsza podroz tak daleko,nie wiedzielismy co nas czeka. duzo sie mowi o tych calych napadach w Egipcie, ale podroz jak i pobyt przebiegla doskonale! Hotel robi ogromne wrazenie, Jedzenie tez super, inne niz nasze ale w tym sęk. Wieczory mile spedzane i duzo atrakcji przy kolacji. Szkoda ze nad morze trzeba dojechac i tluc sie busikiem. No ale aquapark wszystko wynagradza! oj bardzo! Musielism sobie strzelic pare drinkow zeby swobodnie usiasc na najwyzsze i najszybsze zjezdzalnie. Obsluga mila i zabawna. Dbaja o nasze pokoje i czystosc. Wracajac z basenu do domku, wywrocili caly pokoj do gory nogami i dokladnie wszystko bylo czysciutkie! mile bardzo. Napewno jeszcze kiedys tam wrocimy. jesli chodzi o spozywanie wody, pijac wode tylko z butelek i drinki, nic wam nie bedzie;) nawet kostki lodu przy nas robili wlewajac wode z butelek i zamrazali. Szczerze i goraco polecam!!!!!!!

Rodzina z małymi dziećmi, Maj 2013
"Swietne miejsce"tłumacz
Anna
10,0

19.07.2013 Hotel, obsługa,wyżywienie, sprzątanie pokoi, animacje dla dorosłych i dla dzieci - wszystko na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu właśnie w tym hotelu. Poza tym moc atrakcji dla dzieci, aqua park rewelacyjny. Serdecznie polecamy.

Z partnerem, Październik 2012
"Polecam"tłumacz
Agnieszka
10,0

19.06.2013 hotel wspaniały. Bardzo dużo atrakcji. Aquapark rewelacyjny, można poczuć się jak małe dziecko :) wyżywienie rewelacyjne bardzo duży wybór wszystkiego, każdy znajdzie coś dla siebie (jednakże jak to w Egipcie wszystko smakuje tak samo) Dużo animacji i zabaw z dziećmi. Polecam gorąco.

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2012
"Niesamowite wakacje."tłumacz
Pauline
10,0

24.06.2013 Hotel godny polecenia.Jestem w 100% zadowolona.Dużo atrakcji,zjeżdżali i basenów.Obsługa bardzo miła.Jedzenie dobre,najbardziej smakowały mi kolacje we Włoskiej restauracji.Ulubionym miejscem wieczornych spotkań był Jazz Bar. Na pewno kiedyś tam wrócę.POLECAM

Z partnerem, 2012
"BOSKIE MIEJSCE!!!!!!!!!!!"tłumacz
DONATA
10,0

01.09.2012 Byłam tam z partnerem 3 tyg. Temu..... Płakałam w drodze powrotnej!...na nowo zakochaliśmy się w sobie w tym niezwykłym, magicznym miejscu!!!!!!!!!

Grupa, 2012
"Bardzo popularny hotel z aquaparkiem. Polecamy!"tłumacz
Travelone
10,0

26.07.2012 Ten pięciogwiazdkowy hotel to prawdziwa gratka na wypoczynek z dziećmi oraz w gronie przyjaciół. Należy do najpopularniejszych hoteli w Egipcie. Oddalony o ok. 25 min jazdy od centrum Hurghady. Dzieli infrastrukturę z hotelem Alf Leila Wa Leila. Mnóstwo wodnych atrakcji w aquaparku, obsługa na najwyższym poziomie i rewelacyjna kuchnia w restauracjach to nie jedyne jego zalety. Organizowane są także świetne animacje. W tym miejscu nikt nie będzie się nudził. Hotel Joungle Aquapark to gwarancja udanego wypoczynku.

Grupa, Czerwiec 2012
"Wspaniale miejsce dla rodzin z dziećmi"tłumacz
Agnieszka
5,0
10,0

08.08.2012 W hotelu Jungle Aqua Park było świetnie, Hotel bardzo duży ,czysty a jedzenie przepyszne.Obsługa miła,zabawna oraz niesamowicie pracowita.Na terenie hotelu były sklepiki w których można było kupić pamiątki.Sprzedawcy w nich nie byli natrętni i nachalni,byli wporządku ,a to nie zdarza sie wszędzie. Byłam w wielu hotelach w egipie ale ten zrobił na mnie największe wrażenie ,dlatego w przyszłym roku wybieram sie właśnie do niego.O pokojach moge powiedziec że były czyste zadbane i codziennie starannie sprzątane oraz woda uzupełniana w lodówkach.Na terenie hotelu było bardzo duzo restauracji i we wszystkich jedzenie było wyśmienite, świeże .Hotel polecam rodzinom z dziecmi ponieważ dzieciaki miały by mnóstwo frajdy i zabawy na wielkim placu wodnym znajdującm sie na basenie..Hotel gorąco polecam!

Rodzina z dużymi dziećmi, Czerwiec 2012
"Fantastyczne miejsce"tłumacz
Katarzyna
10,0

18.07.2012 Hotel Jungle Park w Hurgadzie jest cudownym miejscem dla wszystkich,jedzenie jest smaczne ,każdy znajdzie coś dla siebie,obsługa miła uczynna.Pokoje co dziennie sprzątane,pracownicy recepcji sympatyczni i pomocni.Trzy dni temu wróciłam a już dziś zazdroszczę tym którzy tam jadą.

1 2 3 4 5 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Najbardziej przyjaźni są mieszkańcy:

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji