Znajdź najlepsze ceny

Cypr - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

622 Hotele Cypr

Szukaj w wynikach:

Cypr - opinie o miejscach noclegowych

Rodzina z dużymi dziećmi, Sierpień 2014
",swietne miejsce"o Flamingo Beach**
piotr
Wrażenia ogólne

27.08.2014 Hotel położony bardzo blisko plaży , praktycznie można powiedzieć na plaży , obsługa hotelowa bardzo dobra i na wysokim poziomie. bylismy z biura ,...Czytaj więcej

Z przyjaciółmi, 2013
"WARTO!"o Lapta Holiday Club***
Kinga
Wrażenia ogólne

02.08.2014 Byłam w tym hotelu dokładnie rok temu i nie pojmuje czemu są obecnie same negatywne opinie. Mieszkałam w pokoju który znajduje sie w prawo od głównej...Czytaj więcej

Cypr jest wspaniałym miejscem do spędzenia wakacji. Tę położoną we wschodniej części Morza Śródziemnego wyspę odwiedza co roku bardzo wielu turystów. W 2012 roku Cypr odwiedziło blisko 2,5 miliona osób.

Poza przyjaznym klimatem Cypr oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak góry Troodos ze swym najwyższym szczytem Olimp,znajdujący się w górach klasztor Kykkos, Skała Afrodyty, gdzie według legendy narodziła się Afrodyta i wiele innych.

Ponadto wiele zabytków znajduje się zarówno w strefie tureckiej, jak i greckiej. Zamek Kantara, ruiny Salaminy, ruiny miast takich jak Amathus, Kurion i Pafos,no i oczywiście wspaniała, malownicza Larnaka, w której pobliżu położone jest główne lotnisko Cypru.

Cypr wczasy to doskonały pomysł na spędzenie wakacji, bez względu na to, czy zamierzamy spędzić wolny czas aktywnie, zwiedzając zabytki, poznając miejscową historię i kulturę, czy biernie, wypoczywając na jednej z pięknych plaż, chociażby tuż przy wspomnianej wcześniej Skale Afrodyty.

Jeśli wybieramy się na Cypr wczasy, warto poszukać atrakcyjnych ofert turystycznych i komunikacyjnych. Jest bardzo dużo ofert typu Cypr last minute. Taką ofertę Cypr last minute można znaleźć zwłaszcza w sezonie letnim. Podsumowując, "Cypr wakacje" to idea, na którą naprawdę warto pomyśleć. "Wczasy Cypr" to fraza zapewne dobrze znana dla wielu z nas. Kto jednak faktycznie tam był? Pewnie niewiele z nas. A szkoda. Cypr to cudowne miejsce do wypoczynku dla starszych i młodszych, w samotności oraz w towarzystwie.