Znajdź najlepsze ceny

Cypr - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

622 Hotele Cypr

Szukaj w wynikach:

Cypr - opinie o miejscach noclegowych

Z przyjaciółmi, 2013
"WARTO!"o Lapta Holiday Club***
Kinga
Wrażenia ogólne

02.08.2014 Byłam w tym hotelu dokładnie rok temu i nie pojmuje czemu są obecnie same negatywne opinie. Mieszkałam w pokoju który znajduje sie w prawo od głównej...Czytaj więcej

Rodzina z małymi dziećmi, Czerwiec 2014
"Wszystko zalezy od ceny pobytu :)"o Lapta Holiday Club***
DV
Wrażenia ogólne

03.07.2014 Byłem w tym miejscu w dniach 13-24 VI 2014 :)
Hotel ma swoje niewątpliwe wady, które już tutaj zostały wymienione ale nie przekreślałbym tego...Czytaj więcej

Cypr jest wspaniałym miejscem do spędzenia wakacji. Tę położoną we wschodniej części Morza Śródziemnego wyspę odwiedza co roku bardzo wielu turystów. W 2012 roku Cypr odwiedziło blisko 2,5 miliona osób.

Poza przyjaznym klimatem Cypr oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak góry Troodos ze swym najwyższym szczytem Olimp,znajdujący się w górach klasztor Kykkos, Skała Afrodyty, gdzie według legendy narodziła się Afrodyta i wiele innych.

Ponadto wiele zabytków znajduje się zarówno w strefie tureckiej, jak i greckiej. Zamek Kantara, ruiny Salaminy, ruiny miast takich jak Amathus, Kurion i Pafos,no i oczywiście wspaniała, malownicza Larnaka, w której pobliżu położone jest główne lotnisko Cypru.

Cypr wczasy to doskonały pomysł na spędzenie wakacji, bez względu na to, czy zamierzamy spędzić wolny czas aktywnie, zwiedzając zabytki, poznając miejscową historię i kulturę, czy biernie, wypoczywając na jednej z pięknych plaż, chociażby tuż przy wspomnianej wcześniej Skale Afrodyty.

Jeśli wybieramy się na Cypr wczasy, warto poszukać atrakcyjnych ofert turystycznych i komunikacyjnych. Jest bardzo dużo ofert typu Cypr last minute. Taką ofertę Cypr last minute można znaleźć zwłaszcza w sezonie letnim. Podsumowując, "Cypr wakacje" to idea, na którą naprawdę warto pomyśleć. "Wczasy Cypr" to fraza zapewne dobrze znana dla wielu z nas. Kto jednak faktycznie tam był? Pewnie niewiele z nas. A szkoda. Cypr to cudowne miejsce do wypoczynku dla starszych i młodszych, w samotności oraz w towarzystwie.