Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Chorwacja? Below you can find all hotele in Chorwacja.

Znajdź najlepsze ceny

Chorwacja - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj

6 332 Hotele Chorwacja

Szukaj w wynikach:

hotele Chorwacja - opinie

Zawsze słoneczna Chorwacja

Szukasz miejsca na odpoczynek? Wyjątkowo atrakcyjnej oferty? Żeby było tanio, niezbyt daleko, ale równocześnie pogodnie i interesująco? Oferta Chorwacja last minute jest właśnie dla Ciebie!

Chorwacja wyniki 7,9 z 10, na podstawie 5240 opinie

Z czym kojarzy się Chorwacja? Z cudowną pogodą, pięknymi krajobrazami, interesującymi zabytkami. Ale przede wszystkim Chorwacja to wczasy. Idealne miejsce na odpoczynek od otaczającej nas szarej rzeczywistości. Słoneczne południe Europy przywita nas wysoką temperaturą i błękitem Morza Adriatyckiego. Rejsy pomiędzy malowniczymi wysepkami, zwiedzanie zabytkowych miast czy przechadzki po górzystych terenach - to wszystko sprawia, że Chorwacja to sposób na wakacje idealne.

Oprócz kąpieli morskich i słonecznych ojczyzna Marco Polo zapewnia moc atrakcji, a jedną z nich jest właśnie rodzinna miejscowość słynnego podróżnika. Korčula, bo o niej mowa, to malownicza wyspa położona na południu Dalmacji. Możemy tam przespacerować się romantycznymi uliczkami, otoczeni średniowiecznym klimatem starego miasta. Zaobserwować jedyny w swoim rodzaju taniec rycerski - Moreška czy zwiedzić renesansowo-barokowy Pałac Biskupi wraz ze skarbcem. Kolejne odwiedzone przez nas miasto sprawi, że nie wyobrazimy sobie innego miejsca na wczasy niż Chorwacja.

Dubrownik został doceniony przez UNESCO i jest w całości wpisany na listę dziedzictwa kulturowego. Stare miasto, wraz z systemem obronnych umocnień, zachowało się do dzisiejszego dnia w oryginalnym średniowiecznym stylu, co daje Dubronikowi unikalny klimat! Spacer pomiędzy pałacami i kościołami sprzed pięciuset lat zabierze nas w prawdziwą podróż w czasie. Chorwacja to sposób na wczasy, których nie zapomnisz do końca życia! Śpiesz się oferta Chorwacja last minute czeka właśnie na Ciebie!