Data przyjazdu
Data wyjazdu
Od € 35
Najniższa znaleziona cena.
Szukamy dla Ciebie najlepszych ofert hoteli w najniższych cenach!
Baska Voda
8,9
33 opinie
Opinie Baska Voda

Baska Voda wyniki 8,9 z 10, na podstawie 33 opinie
Baska Voda - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Apartamenty, Kemping, Hotele, Domy wakacyjne, Pensjonat i Willa Baska Voda - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Baska Voda - zapraszamy również do obejrzenia zdjęć i filmów video w naszej galerii! Baska Voda - na tej stronie znajdziesz wszystkie oferowane miejsca noclegowe. Chorwacja - a może warto sprawdzić noclegi tutaj? Zapraszamy! Dalmacja - sprawdź wszystkie możliwości zakwaterowania.
Proszę czekać...

9,5
9,4
Zobacz opinie:
Z przyjaciółmi, Sierpień 2013
"Miło, ale tłumy ludzi przytłaczały"tłumacz
EWA
6,0
5,0
10,0

26.09.2013 góry i w parze z morzem to zdecydowanie pocztówkowy krajobraz, plaże jak w większości miejsc w Chorwacji wąskie i kamieniste, nie polecam osobom,które nie lubią chodzić, bo większość apart. jest wysoko w górze; niestety-tłumy turystów, czasami nie ma gdzie ręcznika położyć, do lepszych restauracji trzeba było stać w kolejce, kto się żywił we własnym zakresie-niestety w sklepach też b.drogo-trzeba zabierać z domu jedzenie, Chorwaci mili, ale czasami miałam wrażenie że jestem w Polsce-tłumy rodaków,

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2013
"Super"tłumacz
ania
10,0

26.08.2013 Warto, najlepsze wakacje miejscowość tętni życiem po 20 nocne życie się zaczyna

Z partnerem, Lipiec 2013
"Super miejscowość :)"tłumacz
Pati
10,0

02.01.2014 Zarówno dla młodych jak i dla starszych :) Każde znajdzie tu coś dla siebie :) polecam

Grupa, 2013
"Wakacje z pazurem"tłumacz
namibia
9,0

31.01.2013 Piękne plaże na tle gór. Klimat tam jest gorący, ale bryza od morza łaodzi uczucie gorąca dając przyjemne odczucie ciepła. Miasteczko jest małe, ale urocze. A ludzie bardzo sympatyczni i bez problemu można się z nimi porozumieć w języku polskim gdyż rozumieją nasz język dobrze.

Rodzina z małymi dziećmi, 2012
"Opinia"tłumacz
Zbyszek
8,0

30.06.2012 Świetne miasteczko, idealne na spędzenie niezapomnianych wakacji. Tutaj niemożna się nudzić, wystarczy wyjść wieczorem na główne ulice i można spacerowac wsród podświetlonych palm albo udać się do najlepszej dyskoteki w mieście Oseka. Super piękne i świetne miejsce do wypoczynku. Polecam.

Rodzina z małymi dziećmi, Wrzesień 2011
"Warto spedzic wakacje w Baska Voda"tłumacz
A.G.
9,0

06.09.2011 10 najpiekniejszych dni w zyciu naszej trojki...piekne plaze, zapierajaca dech w piersiach wycieczka do Parku Biokovo - dla odwaznych:) oraz niezapomniany relaks i swietna zabawa na staku BIBE - polecamy goraco

Z partnerem, 2011
"Opinia"tłumacz
Mikołaj

27.08.2012 Miejscowość jest przepiękna. Polecam

Z partnerem, Sierpień 2011
"Cudne miejsce"tłumacz
anna
10,0

11.08.2012 Moi rodzice od kilku lat co roku jeżdzą do Chorwacji. Mam troche przekorną duszę więc ich fascynacjia tym krajem zniechęcała mnie by go choć raz zobaczyć. Jednak mój obecny narzeczony zabrał mnie tam w tamte wakacje. Woda jest poprostu przepiękna. Ten błękit. Aż ma się ochotę odrazu w niej zanurzyć. Piękne plaże na tle gór. Klimat tam jest gorący, ale bryza od morza łaodzi uczucie gorąca dając przyjemne odczucie ciepła. Miasteczko jest małe, ale urocze. A ludzie bardzo sympatyczni i bez problemu można się z nimi porozumieć w języku polskim gdyż rozumieją nasz język dobrze. Polecam tpo miejsce gyż wybueram się tam znowu.

Z przyjaciółmi, Sierpień 2011
"Wspaniałe wakacje"tłumacz
Karolina
10,0

09.04.2012 Jeśli chcecie odpocząć od dużych miast Baska Voda to idealne miejsce. Nie ma tam dyskotek, są za to urokliwe bary i restauracje przy plaży, wieczorny targ z pamiątkami oraz dzienny ze świeżymi warzywami i owocami, a wcześnie rano targ rybny (osobiście nigdy nie udało mi się wstać żeby go odwiedzić:) ładne plaże z białym, żwirkiem. Ceny jedzenia nie są wysokie, choć na targu ceny są troszeczkę wyższe niż w sklepach. Polecam supermarket - Konzum (nie wiem czy tak się to pisze;p) Mają tanie i dobre miody i oliwki. Restauracje nie należą do najtańszych ale nie są też drogie. Podsumowując Baska Voda to idealne miejsce na spokojne wakacje w gronie rodziny i przyjaciół, dla małych i dużych:) Gorąco polecam:)

Grupa, Lipiec 2011
"Miejsce idealne"tłumacz
katarzyna
10,0

14.04.2012 Prześliczna miejscowość na Makarskiej Rivierze! Idealne miejsce na relaks z całą rodziną bądź znajomymi. Zadbane Hotele i kwatery położone bardzo blisko morza. Otoczenie jest zadbane i czyste. Jest dużo możliwości do spędzenia wolnego czasu, zaczynając od opalania na plaży, po rowerkach wodnych, rejsach statkami i parasailing. Wieczorami przy plazy organizowane są różne imprezy pod namiotami, więc nie ma czasu na nudę. Jedzenie w hotelach przepyszne. I najlepsze lody jakie do tej pory jadłam. Mieszkańcy Baski Vody, są to ludzie na prawdę sympatyczni i pomocni!

1 2 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jeżeli planujesz wypad do miasta, to co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze konkretnego miejsca?