Opinie Hotel Perla***

12 opinie
Opinie Hotel Perla***
Golden Sands, 9007, Złote Piaski

Hotel Perla wyniki 7,9 z 10, na podstawie 12 opinie
Złote Piaski Hotel Perla*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Bułgaria - zobacz inne miejsca noclegowe. Bułgaria - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Perla*** z innymi miejscami noclegowymi w Złote Piaski.
Proszę czekać...

Z przyjaciółmi, Lipiec 2014
"Cudowne Miejsce - Varna Rewelacja"tłumacz
Marta
10,0

28.07.2014 Wróciłam z Bułgarii 3 dni temu. W 100% polecam Hotel Perla. Położony jest 500m od morza ale spacerkiem przez deptak max 15 min się idzie. Dla leniuchów akurat bo ciągle z górki :) 3 gwiazdkowy ale wygląd na zewnątrz jak i wewnątrz - rewelacja. Basen bardzo ładny, czysty i duży. Leżaków pod dostatkiem. Pokoje czyste. Codziennie sprzątane. Z prześcieradeł sprzątaczki robiły cuda - cudeńka. Stołówka duża a jedzenie bardzo dobre. Wiadomo że troszkę monotonne ale z głodu nikt by nie umarł :) Obsługa bardzo miła. Wszystko było zrobione z myślą o wegetarianinach jak i mięsożercach: od sałatek, warzyw po mięsa i owoce oraz słodycze. Napojów różnych: ekspresy do kawy oraz do herbaty plus barek. Wychodząc z hotelu szło się od razu na deptak z pamiątkami, pubami, dyskotekami. Nie dało się nudzić. Dla młodzieży jak i również dla starszych osób było pełno rozrywki. Plaża wspaniała. Widoki przepiękne. Blisko do Balchik jak i Kaliakry. Polecam te wycieczki. Centrum Varny niczym jak małe Las Vegas.

Z przyjaciółmi, 2014
"Polecany dla rodzin z dziećmi"tłumacz
kindzia
10,0

03.03.2014 z czystym sumieniem jeśli ktoś chce się wybrać do hotelu Perla z rodzinką to polecam, bardzo ładne pokoje, dużo animacji, basen ze słodką, dobre jedzenie w dobrej cenie

Z partnerem, Sierpień 2010
"Jak dla nas było super :)"tłumacz
Monika
7,0
7,0
8,0

02.02.2012 Patrząc na cenę ( która była niska) hotel był super. Nie znajdował się w samym najgłośniejszym centrum ( mimo iż jesteśmy młodzi dla nas to był plus), a wieczorne spacerki po obiadokolacjach dobrze nam służyły :) Obsługa w hotelu świetna, zarazem Panie sprzątające bardzo miłe ( o dziwo faktycznie było sprzątane, a drobne które zostawiliśmy na stoliku nocnym nie zniknęły) jak i barman w barku na dole bardzo miły :) W ciągu pobytu popsuł nam się prysznić i przepaliła żarówka w łazience, zgłaszając to wieczorem, już rano po powrocie ze śniadania wszystko było naprawione :) Odnośnie atrakcji przystanek autobusowy był bardzo blisko, a aqua park (polecamy pojść- warto) znajdował się jakieś ok. 200m. z tyłu za hotelem. ;] Wyżywienie dość monotonne (forma bufetu szwedzkiego) w związku z czym można sobie każdego dnia brać coś innego. Co najważniejsze nie brakowało owoców ;] Ogólnie cały pobyt oceniamy bardzo fajnie ;) Chętnie tam wrócimy :)

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Po którym kraju najbardziej lubisz jeździć samochodem?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji