Opinie Hotel Mak***

73 opinie
Opinie Hotel Mak***
Golden Sands, 9007, Złote Piaski

Hotel Mak wyniki 7,0 z 10, na podstawie 73 opinie
Złote Piaski Hotel Mak*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Bułgaria - zobacz inne miejsca noclegowe. Bułgaria - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Mak*** z innymi miejscami noclegowymi w Złote Piaski.
Proszę czekać...

Z partnerem, Lipiec 2013
"Hotel Fajny Polecam:):):)"tłumacz
Kasia
9,0

26.01.2014 Hotel bardzo fajny, obsluga mila chodz nie wszyscy umieja mowic po angielsku ale jakos mi to nie przeszkadzalo.
Okolice swietne i bardzo wazne jedzenie jak na hotel rewelacyjne w formie szwedzkiego stolu....
Jak najbardziej polecam ten hotel wszystkim:)

Grupa, 2012
"Nędza"tłumacz
wojtek
2,0

02.08.2012 Kolonie to był koszmar.Podłe jedzenie brak klimatyzacji brud telewizor atrapa ciągła wilgoć w łazience obsługa beznadziejna.Syf,kiła i mogiła.

Grupa, 2011
".."tłumacz
S
3,0

29.08.2011 Hotel brudny, dziury w ścianach, brak WiFi(cały czas znikało), łazienki zasyfiałe, klejące się itd.

Hotel - Mak*** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Z przyjaciółmi, Czerwiec 2011
"Także ten"tłumacz
Gosia
8,0

17.09.2011 obsługa łamie serca, radzę uważać (zwłaszcza na kelnerów i barmanów) gdyż są to Rosjanie podający się za Bułgarów. Było fantastycznie; właścicielem hotelu jest niejaki Janko (świetny człowiek), ponadto w hotelu można spotkać świetnych ludzi (Murzyni, Skandynawowie, Polacy), a także znaleźć miejsca znakomicie nadające się do ich podglądania (skórzane sofy, ze wspaniałym widokiem na BAR). Na 7. piętrze hotelu znajduje się Sky Bar, gdzie są czerwone ściany jak nie powiem gdzie, niesamowite widoki (można podglądać ludzi na basenie), Internet oraz ta obsługa. Jedzenie takie sobie, ale można sobie wziąć dużo, a nawet porobić wycinanki z chleba (<3). No w sumie to hotel godny polecenia, może kiedyś zrobią rotację personalną. Pozdrawiam, G

Grupa, 2010
"Naciągają przy wykwaterowaniu"tłumacz
Karol
2,0

05.08.2010 W hotelu mieszkało się dobrze. Wyżywienie było fantastyczne. Jednak w czasie wykwaterowania kazali nam zapłacić za zniszczenia, które były zgłaszane wcześniej. Powiedziano nam, że nic nie wiedzą o tym, że było zgłoszenie. Niby zgubili, ale myślę, że to zwykłe naciąganie. Czekają na frajera, który zapłaci. Uważajcie.

Rodzina z dużymi dziećmi, Lipiec 2010
"Świetnie!"tłumacz
Angelina.
3,0

07.08.2010 Bardzo ładny, w przystępnej cenie hotel. Cudowne położenie w środku parku. Pokoje czyste i ładne. Ręczniki wymieniane codziennie, oraz czyszczony pokój z kurzu codziennie. Basen powinien być częściej czyszczony. Bardzo blisko do plaży w Złotych Piaskach. Na 6 piętrze piękne widoki na Czarne Morze i kurort Złote Piaski.
Serdecznie polecam.

Podróżujący samotnie, Lipiec 2010
"Super"tłumacz
mama
7,0

30.07.2010 Bardzo ładny zadbany Pościel wymieniana co 2 dzień Wyżywienie powyżej oczekiwań Minus polskie dzieci na koloni brak im kultury ogłady Pijaństwo

Grupa, Czerwiec 2010
"Przeżyć jeszcze raz!"tłumacz
Zadowolona
7,0

18.10.2010 Byłam w tym hotelu na obozie z biura podrózy steja. Moje wrazenia? było suuper. chętnie pojde tam jeszcze raz. Obsługa przemiła.Jedzenie pycha!duży wybór wielki plus bylo dużo polaków. było dosyc blisko do plaży a więc położenie ma rónież wielki plus ;-)) jedyny minus mały basen ale za to świetne imprezy na basenie (w ciuchach ;-)) ) pokoje prze super wygodne łóżka duze alkony wielkie łazienki w pokoju jest telewizor ma niestety jeden polski progam polonie i pare muzycznych programów. są dwie windy dzięki którym można się wygodnie przemieszczać między piętrami . ;dd

Wszystkim polecam wyjazd do tego hotelu bułaria tanizna a jak jedziecie do wany weźcie troche kasy do 4 piętrowego new yorkera

Rodzina z dużymi dziećmi
"Dobry hotel jak na 3 gwiazdki"tłumacz
r de bruin
9,0

04.10.2009 Tego lata spedzilismy 2 tygodnie w Hotelu Mak i bardzo dobrze sie bawilismy. W hotelu bylo tez paru holendrow i polakow (wycieczki szkolne) i dunczykow. Jest to tani hotel z prostym sniadaniem ale duzymi ladnymi lazienkami. Personel byl bardzo przyjazny i mily, codziennie po 6 siedzili z holendrami na piwie. Bulgaria bardzo sie nam spodobala!! Bardzo szeroka i ladna plaza, przyjemne bary i fajne i tanie resturacje!!

Grupa, Sierpień 2008
"Moglo byc lepiej"tłumacz
Aga
3,0

19.08.2008 Niby 3 gwiazdkowy hotel ale w pokojach jest duzo usterek. Ja bylam na obozie, wiec moze dlatego dostalismy takie niezadbane pokoje...
Uzytkujac pokoje bylo trzeba bardzo na wszystko uwazac, bo za byle co potracano pieniadze z kaucji, która wczesniej bylo trzeba wplacic. Nawet przescieradla musielismy wyprac...
A najwiekszym minusem hotelu jest to, ze pracownicy, przede wszystkim ci z recepcji prawie nie umieja angielskiego, w ogóle nie umialam sie z nimi dogadac.
Ale ogólnie mam mile wrazenia z pobytu w Bulgarii. Bulgaria jest przepiekna ;)

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Ile szklaneczek alkoholu pijesz w ciągu dnia podczas wakacji?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji