Opinie Hotel Lion****

144 opinie
Opinie Hotel Lion****
Sunny Beach complex, Black Sea coast, 8240, Sloneczna plaza

Hotel Lion wyniki 7,6 z 10, na podstawie 144 opinie
Sloneczna plaza Hotel Lion**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - film video - Hotel w - Lion****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Bułgaria - zobacz inne miejsca noclegowe. Bułgaria - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Lion**** z innymi miejscami noclegowymi w Sloneczna plaza.
Proszę czekać...

"Nie warto, nie rezerwuj!"tłumacz
Stefan & Anika
3,0
7,0

13.07.2011 Właśnie wróciłem z tygodniowego urlopu w hotelu Lion. W sumie fajne wakacje ładne, ale nie polecam tego hotelu. Wady: kolacje (surowe, bez smaku, a wszystko bardzo brudne), za mały basen na tak duży hotel (mało leżaków i wszyscy na kupie), sprzątaczki, które każdego ranka po pojedyńczym pukaniu zbyt szybko otwierały drzwi i to około 09:00 (ażdej nocy późno wracałem i wywieszałem kartkę, żeby nie przeszkadzać) Plusy-śniadanie (bardzo podstawowe)-lokalizacja (w pobliżu wiele barów na plaży, ale za to spory kawałek pieszo do Flower Street, w centrum)-tanie koktajle (ale to normalne w Bułgarii ) Więc moja rada, zarezerwujcie inny hotel.

Z partnerem, Sierpień 2010
"Ładny hotel."tłumacz
suzanne
8,0

27.08.2010 Fajny hotel! Czyste pokoje.Sprzątaczki robią czasem cuda z ręczników. Personel jest przyjazny. Jedzenie ... cóż, wiele zostało już powiedziane. Nie można naprawdę powiedzieć, że wspaniałe. Śniadanie w porządku. Ale kolacje .. mało urozmaicone, jedzenie było letnie, a przez to niej smaczne. Jedzenie było ukończyć na czas. Musisz oczywiście pamiętać, że nie jesteś w zachodnim kraju! Nie można oczekiwać, aby podawali to samo co w Holandii! Ponadto, można dobrze zjeść przy bulwarze, szeroki wybór restauracji. I nie drogie! Jeśli chodzi o hałas z dyskoteki, nam to nie przeszkadzało. Ale za to wracający w nocy ludzie już tak. Ale tak jest wszędzie. Uważamy, że 11 dni to za długo. W hotelu nie ma rozrywek czy muzyki na żywo. Bulwar można zobaczyć podczas jednego spaceru. Imprezowicze mają tu co robić!! Nessebar jest w porządku. Blisko.

Z partnerem, Sierpień 2010
"Fajny hotel"tłumacz
Deanna en René
2,0

24.08.2010 Byliśmy od 16 do 23 sierpnia po raz drugi. Tym razem było wielu młodych ludzi, więc bywało głośno. Były też Włosi, którzy robili w nocy dużo hałasu, krzyczeli przy basenie i skakali, nawet raz podczas kolacji. Nie zrobiono nic, aby ukrócić te hałasy. Jedzenie jest po prostu niedobre, nie ma absolutnie żadnego urozmaicenia. Restauracja jest schludna i czysta. Różnorodność napojów dobra i nie drogie. Również w centrum i na promenadzie nie są drogie. Szkoda, że ​​nie ma animacji. Dla tych co chcą jedynie relaksującego wypoczynku w słońcu to dobry hotel. Wymeldowanie i czekanie na autobus na lotnisko jest zbyt długie. Mieliśmy wymeldować się o 12.00, a na lotnisko wyjechaliśmy o 23.05. Na szczęście mogliśmy poczekać z wymeldowaniem do 19:00 i kosztuje to 10 lev za godzinę, ale na szczeście masz szansę przeczekać w pokoju te kilka godzin.

Hotel - Lion**** - Najniższe ceny znajdziesz w:

Grupa, 2010
"Piękny hotel w Słonecznym Brzegu"tłumacz
Sharon
9,0
9,0
2,0

13.08.2010 Byłam tu po raz drugi wraz z 7 znajomych, hotel jest doskonałą bazą wypadową dla młodych ludzi. Przestronne pokoje, ładne łazienki z muzyką. Po przybyciu okazało się, że klimatyzacja nie działa i w ciągu pół godziny została naprawiona. Śniadanie jest bardzo proste, ale jeśli nie jesteś zbyt wybredny, znajdziesz coś dla siebie. Dotyczy to równeż kolacji, choć my często kolację jedliśmy na poza hotelem. (Tanio!) Jak dasz sprzątaczce napiwek, to robi niesamowite dzieła sztuki z ręcznika! Pokoje sprzątane są codziennie, a nawet buty poustawiane! Na basenie spokojnie i zawsze znajdziesz wolny leżak. Nie polecam przyjazdu do Słonecznego Brzegu dla rodzin z małymi dziećmi, bo życie nocne tu kwitnie. Chociaż my spokojnie wracaliśmy wieczorami do pokojów, nie ma się co dziwić, że inni się bawią. Chcesz się wybrać do Słonecznego Brzegu, to zarezerwowuj ten hotel!

Rodzina z dużymi dziećmi, Lipiec 2010
"Na pewno NIE 4 gwiazdkowy hotel"tłumacz
H. Righolt
4,0

10.08.2010 Właśnie wrócił z 2 tyg. pobytu w Lion, na szczęście! Jeśli nie wspominasz pozytywnie swojego urlopu to nie jesteś zadowolony. My: mąż, żona, córka i przyjaciółka mieliśmy dwa pokoje obok siebie na piątym piętrze. Numery pokoju 2508 i 2510. Klucz z pokoju 2508 pasuje do wszystkich zamków. Moja córka weszła przez przypadek do pokoju koleżanki, a do koleżanka przypadkowo wszedł obcy mężczyzna, który miał pokoj piętro niżej! Można poczuc się bezpiecznie, co?! Pokoje wyłożone są wykładziną, w przedpokoju pokoju 2510 odkryliśmy kolonię mrówek pod torbami i butami. Jest stare TV tylko z nieznanymi kanałami i żałośnie złej jakości. Szybko daliśmy sobie spokoj z oglądaniem. Klimatyzacja u nas nie chłodziła poniżej 24 stopni, nawet pomimo, że cały dzień chodziła i trzymaliśmy zasunięte zasłony. Jedzenie było po prostu ... złe!

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Ankieta

Co najbardziej Cię denerwuje na stoku narciarskim?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji