7,8

1349 opinie

Znajdź oferty hoteli

Od 0

Znajdź najlepsze ceny

Sloneczna plaza - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

296 Hotele Bułgaria, Sloneczna plaza

Szukaj w wynikach:

Sloneczna plaza - opinie o miejscach noclegowych

Z przyjaciółmi, Wrzesień 2017
"Wszysfko suprr"o Meridian (smartline)****
agnieszka
Wrażenia ogólne

10.09.2017 bardzo dobre jedzenie, mila obsluga, przyjazdni ludzie, czyste pokoje.Czytaj więcej

Rodzina z dużymi dziećmi, Wrzesień 2017
andrzej
Wrażenia ogólne

02.09.2017 krótko ,siedzę w lobby tego hotelu i tam myślę jakie wymagania musi spełnić hotel żeby ich usatysfakcjonować , zakwaterowanie , pokój na parterze 105...Czytaj więcej

Rodzina z dużymi dziećmi, Sierpień 2017
"Średnio"o Trakia Plaza****
Paweł z Kalisza
Wrażenia ogólne

22.08.2017 Bardzo fajne jedzenie - byliśmy w opcji All Inclusive - europejskie z lokalnymi dodatkami - codziennie jakaś ryba i lokalne mięsko (baranina...Czytaj więcej

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2017
"Jestem b.zadowolona"o Imperial****
Ewelab7
Wrażenia ogólne

16.07.2017 Czystość sprzątanie pokoju hotel jedzenie czystość w jadalni dbanie o czystość na stolikachCzytaj więcej

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2017
"Polecamy"o Imperial****
Pawelbialas13
Wrażenia ogólne

16.07.2017 Super jestem bardzo zadowolony z zakupu usługi w tym hotelu. Jedzenie bardzo dobre.pokoje gościnne super. Animacje extraCzytaj więcej

Sloneczna plaza - szukasz tu wyjątkowych obiektów noclegowych? Jesteś na odpowiednim portalu! Na Zoover znajdziesz również wiele różnych miejsc noclegowych w najdalszych zakątkach świata. Zapraszamy!
Sloneczna plaza wyniki 7,8 z 10, na podstawie 1349 opinie
Sloneczna plaza - wybierasz się tu na wakacje? W Zoover znajdziesz sprawdzone i polecane miejsca noclegowe. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć i filmów video! Na pewno wybierzesz miejsce na wymarzone wakacje!