Opinie Hotel Rozalia***

7,6
Pogoda

27  °C

2 września 2014

Niestety, jeszcze nie są dostępne żadne zdjęcia. Dodaj zdjęcie
2 opinie
Opinie Hotel Rozalia***
Rawda

Hotel Rozalia wyniki 8,0 z 10, na podstawie 2 opinie
Rawda Hotel Rozalia*** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Bułgaria - zobacz inne miejsca noclegowe. Bułgaria - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Rozalia*** z innymi miejscami noclegowymi w Rawda.
Proszę czekać...

"Ogólnie polecam."tłumacz
Piotrek
9,0
8,0

08.08.2010 Hotel Rozalia to mały, kameralny hotelik leżący w spokojnej miejscowości. Byłem w nim z rodzinką na przełomie czerwca i lipca 2010r. Zarezerwowany mieliśmy apartament na ostatnim 4 piętrze, z którego jestem bardzo zadowolony (przestronny, klimatyzowany, z barkiem, lodówką, jakuzi i balkonami ze wszystkich stron i widokiem na morze do którego jest ok 300m). Jedzenie było bardzo dobre a obsługuje bardzo miła, pomocna i mówiąca po polsku właścicielka - Pani Mariola. Sama Rawda to w miarę spokojne miasteczko z kilkoma plażami (polecam Południową), niewielką ilością atrakcji, za to idealnie nadające się do odpoczynku. Dla szukających szaleństwa niedaleko jest dwu, trzykrotnie droższy Słoneczny Brzeg i Neseber. Ogólnie dla szukających spokoju rodzin z małymi dziećmi polecam hotel i Rawdę.

Z przyjaciółmi, 2009
"Polecam !!"tłumacz
Malgorzata z Otwock...
7,0

16.10.2009 Byław w Rawdzie w hotelu Rozalia na przełomie licpca i sierpnia 2007 roku, mogę z czystym sumieniem polecić, na dole przy hotelu restauracja właściciela - dobre jedzenie, ale na mieście można różnie i dobrze zjeść, plaża w Rawdzie paskudna, mała i wąska ale jeździliśmy zwykłym, miejskim autobusem do Słonecznego Brzegu na plażę-piękna, szeroka (płatne leżaki i parasole). Ogólnie Bułgaria dla nas Polaków jest jeszcze tania, dopuki płacimy w walucie leva. Pogoda super, morze Czarne cieplutkie.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Najbardziej przyjaźni są mieszkańcy:

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji