Opinie Hotel Sol Luna Bay Resort****

37 opinie
Opinie Hotel Sol Luna Bay Resort****
Obzor, 8250, Obzor

Hotel Sol Luna Bay Resort wyniki 8,9 z 10, na podstawie 37 opinie
Obzor Hotel Sol Luna Bay Resort**** - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć i filmów video. Na witrynie Zoover możesz obejrzeć - film video - Hotel w - Sol Luna Bay Resort****. Nadal szukasz wymarzonego miejsca na wakacje? Bułgaria - zobacz inne miejsca noclegowe. Bułgaria - zobacz wszystkie możliwości zakwaterowania w tym miejscu. Porównaj Hotel Sol Luna Bay Resort**** z innymi miejscami noclegowymi w Obzor.
Proszę czekać...

"Świetne miejsce"tłumacz
Grzegorz
8,0
10,0

24.07.2013 Hotel rewelacyjny. Pokoje naprawdę bardzo czyste - codziennie sprzątane. Obsługa bardzo miła. Na miejscu w hotelu sklepiki z wszystkimi potrzebnymi artykułami - ceny w stosunku do miasta przyzwoite. Wyżywienie rewelacyjne. Codziennie coś innego. Desery super. Hotel położony bezpośrednio przy plaży. Plac zabaw dla dzieci. Boisko do siatkówki. Całodzienne animacje, dodatkowo wieczorem występy dla dzieci i dorosłych (występy oryginalne nie tak jak wszędzie to samo co roku). Napoje bardzo dobrej jakości(nie jakieś siki czy rozcieńczane z wodą). Do hotelu przyłączony jest mini AquaPark, lecz niestety nie mogliśmy skorzystać z niego, ponieważ nie został jeszcze otwarty. Hotel w ramach rekompensaty ufundował nam wycieczkę do AquaParku w Nessebar (największy w Bułgarii) oraz dostaliśmy mini bar i sejf w cenie. Organizator ufundował nam dowolną wycieczkę fakultatywną z oferty. Generalnie bardzo polecam.

Rodzina z małymi dziećmi, Lipiec 2011
"Świetne miejsce dla rodzin z małymi dziecmi"tłumacz
dorota
5,0
7,0
8,0

29.11.2011 polecam tym,którzy szukają spokojnego odpoczynku. Hotel jest położony tuż przy plaży, darmowe leżaki i parasole zarówno nad basenem jak i na plazy (warto rano sobie taki leżak zarezerwować). Trochę mała różnorodność potraw, szczególnie w barach.

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Jeżeli planujesz wypad do miasta, to co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze konkretnego miejsca?

Jesteś właścicielem / menadżerem?

Zoover oferuje kilka dodatkowych opcji dla właścicieli obiektów.Więcej informacji