Opinie Obzor

Obzor
125 opinie
Opinie Obzor

Obzor wyniki 8,0 z 10, na podstawie 125 opinie
Obzor - wybierasz się tu na wakacje? Poznaj najpierw opinie Użytkowników, którzy już tam byli! Możesz również dołączyć swoją ocenę: podziel się swoimi wrażeniami, opisz warunki pobytu i zaproponuj miejsca, które warto zobaczyć. Apartamenty, Hotele, Aparthotel i Pensjonaty Obzor - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Obzor - zapraszamy również do obejrzenia zdjęć i filmów video w naszej galerii! Na Zoover możesz obejrzeć film video z Obzor. Obzor - na tej stronie znajdziesz wszystkie oferowane miejsca noclegowe. Bułgaria - a może warto sprawdzić noclegi tutaj? Zapraszamy! Bułgaria - sprawdź wszystkie możliwości zakwaterowania.
Proszę czekać...

Rodzina z dużymi dziećmi, Czerwiec 2013
patkawit
1,0
6,0

07.07.2014 Nadmorski , kurorcik z sklepikami i straganami wzdłóż głównej ulicy. kilka placów zabaw, "fitness club open air".

Rodzina z dużymi dziećmi, 2012
"Super"tłumacz
ola
8,0

21.08.2012 Bardzo fajna miejscowość i bardzo przystępna cenowo. Masa restauracji gdzie można naprawdę dobrze zjeść. Są też niezliczone ilości straganów, gdzie widziałam ludzie kupowali zawrotne ilość ubrań, butów itp. Jest tu trochę spokojniej niż w okolicznych kurortach. Plaża ładna, morze czyste i ciepłe. Do Słonecznego Brzegu jest całkiem blisko, można podjechać komunikacją miejską lub taksówką, jak się jest w więcej osób to bardziej się opłaca.

Rodzina z dużymi dziećmi, 2012
Michał
8,0

25.07.2012 Byliśmy w Bułgarii po raz pierwszy i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego rodzinnego wypadu. Miejscowość typowo turystyczna. Sporo wszędzie było turystów, ale nam to w zupełności nie przeszkadzało. W miejscowości jest sporo restauracji i lokali, gdzie można na prawdę dobrze zjeść i posłuchać regionalnej muzyki. Plaża piaszczysta i czysta, a więc idealna.

Sylwia
8,0

24.07.2012 Byłem ze swoja narzeczoną w Obzorze, mieliśmy wynajęty apartament, super okolica, fajne delfinarium i super plaża, bardzo dobre i niedrogie jedzienie w pobliskich barach i tawernach których tam nie brakuje, polecam dla młodych ludzi..

"Polecam"tłumacz
maja
7,0

24.07.2012 Bardzo fajna miejscowość i bardzo przystępna cenowo. Masa restauracji gdzie można naprawdę dobrze zjeść. Są też niezliczone ilości straganów, gdzie widziałam ludzie kupowali zawrotne ilość ubrań, butów itp. Jest tu trochę spokojniej niż w okolicznych kurortach. Plaża ładna, morze czyste i ciepłe.

"Ekstra"tłumacz
monika
8,0

22.07.2012 Byłam ze swoim narzeczonym w Obzorze, mieliśmy wynajęty apartament, super okolica, fajne delfinarium i super plaża, bardzo dobre i niedrogie jedzienie w pobliskich barach i tawernach których tam nie brakuje, polecam dla młodych ludzi..

Służbowo, 2012
marek
9,0

15.07.2012 Bardzo fajna miejscowość i bardzo przystępna cenowo. Masa restauracji gdzie można naprawdę dobrze zjeść. Są też niezliczone ilości straganów, gdzie widziałam ludzie kupowali zawrotne ilość ubrań, butów itp. Jest tu trochę spokojniej niż w okolicznych kurortach. Plaża ładna, morze czyste i ciepłe. Do Słonecznego Brzegu jest całkiem blisko, można podjechać komunikacją miejską lub taksówką, jak się jest w więcej osób to bardziej się opłaca.

Z partnerem, Lipiec 2012

Z przyjaciółmi, Lipiec 2012
"Miejsce godne polecenia"tłumacz
Damian Rosołowski
9,0

04.09.2012 Okolica i atmosfera jak najbardziej pozytywna.
Wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w dzień jak i późną nocą.
Atrakcyjne ceny na plażach i przy plażowych lokalach z alkoholem i gastronomią.

1 2 3 4 dalej

Widgety Zoover

Dostępne formaty widgetów

Poll

Po którym kraju najbardziej lubisz jeździć samochodem?