Are you looking for a well-reviewed miejsce noclegowe for your holiday in Białoruś? Below you can find all hotele in Białoruś.

Znajdź najlepsze ceny

Białoruś - większość odwiedzających znalazło najlepszą cenę w ofercie:
Sortuj
Rekomendacje Zoover
Ocena
Opinie
Odległość od centrum

28 Hotele Białoruś

Szukaj w wynikach:

Białoruś - wakacje inaczej!

Białoruś, państwo położone tak blisko Polski a jednocześnie tak mało przez nas znane. Gdy wyjeżdżamy na Białoruś na wczasy pamiętajmy aby odpowiednio wcześniej zacząć załatwiać wizę. Obowiązek wizowy niestety skutecznie zmniejsza ruch turystyczny w tym kierunku.

Białoruś wyniki 7,9 z 10, na podstawie 16 opinie

Białoruś, państwo położone tak blisko Polski a jednocześnie tak mało przez nas znane. Gdy wyjeżdżamy na Białoruś na wczasy pamiętajmy aby odpowiednio wcześniej zacząć załatwiać wizę. Obowiązek wizowy niestety skutecznie zmniejsza ruch turystyczny w tym kierunku.

Spróbujmy jednak poznać ten ciekawy rejon Europy Wschodniej. Dla chcącego nic trudnego! Na pytanie: czy kierunek Białoruś na wakacje to dobry pomysł? każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Na rynku mamy coraz więcej ofert typu Białoruś last minute. Białoruś nie posiada dostępu do morza. Pewnie dlatego inne oferty bardziej nas zachęcają. Rekompensatą braku morza jest w pewnym stopniu ponad cztery tysiące jezior znajdujących się na terytorium tego kraju. Dziewicza przyroda to prawdziwy atut. Znajdują się tu wspaniałe kompleksy leśne jak Puszcze: Białowieska, Grodzieńska, Nalibocka, liczne torfowiska i łąki. Wczasy z białoruską przyrodą to na pewno niezapomniane przeżycie. Bogactwo fauny i flory a przede wszystkim naturalność terenów wiejskich sprawia, że wypoczynek nabiera tu właściwego znaczenia.

Często szukamy ciekawych propozycji gospodarstw agroturystycznych... Wczasy na Białorusi to na pewno ciekawy pomysł. Na wioskach do dziś suszy się zioła, piecze pyszny chleb, robi prawdziwy ser... Obecna Białoruś to ciekawe zabytki takie jak drewniane domki, pałace, zamki, świątynie, które powstały na fundamentach rożnych kultur. Znajdziemy tu również obiekty ze Światowej Listy dziedzictwa UNESCO: - Puszcza Białowieska, którą Białoruś dzieli z Polską, - Południk Struvego, - Zamek w Nieświeżu - który był kiedyś rezydencją rodu Radziwiłłów, - Zamek w Mirze - gdzie organizowane są koncerty muzyki dawnej. Jeśli nie chcemy wydawać za dużo pieniędzy to oferta Białoruś last minute jest dla nas. Wyjeżdżajmy odważniej na Białoruś na wakacje! Wyjeżdżajmy na Białoruś na wczasy! Naprawdę warto! Wczasy na Białorusi są nie tylko tanie ale także pełne mnóstwa pozytywnych wrażeń.

Hotele i Aparthotel Białoruś - na Zoover znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca! Białoruś - na Zoover obejrzysz ciekawe zdjęcia i filmy video z tego miejsca! Białoruś - najbardziej popularny region to - Bialoruś. Wybierz inny region poprzez kliknięcie na mapkę lub z listy podanej poniżej. Najlepiej oceniane miejsca to: Minsk. Białoruś - popularne atrakcje turystyczne to: Puszcza Białowieska, Kompleks budowli Rodziny Radziwiłłów w Naysvizh i Heldenfort van Brest.